Jump to content
GIGN Forum

Kā Iegūt Svaru?


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Lietot olbaltumvielas domāju, ka nelietošu tos pulverus, kurus jājauc ar pienu or somethin. Bet vells kā gribās, jo čomiem, kas lieto, ir baigi labie rezultāti.

ps gaļu, sieru ēdu, un pienu arī dzeru.

Atkarīgs no tā ko ēd tajā siltajā, ja gribi iet uz masu ar 3 ēdienreizēm dienā nepietiks, biezpienu ēd uz nakti pirms gulētiešanas jo tas ilgi uzsūcas, bombī iekšā vārītas olas bez dzeltenumiem lai neaizdīrš asinsvadus.

Link to comment
Share on other sites

Neaceros vai kāds jau teica, BET IR ĻOTI SVARĪGI TREN"ETIES!!! bez trenēšanās praktīski nekas nemainīsies.

EDIT: dļja tupih - trenēties papildu sabalansētam uzturam, nevis prosta trenēties.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

http://www.gigants.lv/lv/produkti/product....32&id=45751

ķipa šitas?

Tad jau labāk es savus muskuļus uzkačāju dabīgā veidā, nevis lietojot kaut kādus pulverus!!!

Sākās!

Vajadzētu uztaisīt pinned topiku kur ir sarakstīti visu aprobežoto muļķu niki. Duraku daže bog ņipomožet! Jeb arī otrādāk, jāuztaisa lists ar cilvēkiem, ar ko ir vērts diskutēt.

Link to comment
Share on other sites

No viņa var dabūt lētāk, kā no x-power?? Moby vēl viens jautājums, teddy man sapisināja visu ilūziju. Ja es metu svaru, tad nav labi dzert whey protu, jo tas dos masu klāt(teddy apgalvojums). Zinu, ka tas palīdzēs būvēt musīšus! Bet tas palēninās svara mešanu??

Link to comment
Share on other sites

Whey prots ir labs un ir ieteicams jebkura mērķa sasniegšanai. Ja met svaru nost nedrīkst (drīkst,, bet nav ieteicams) geinerus lietot (whey prots + visādi vitamīni, un daudz ogļhhidrātu)

P.S. izskatās, ka man ir iedots moderatora statuss šajā foruma sadaļā :) nice

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Kā vispār var apreiķināt cik dienā Esi noēdis olbaltumvielas ?

pirms kaut ko apēd izlasi cik tur ir iekšā uz iepakojuma, dienas beigās saskaiti.

bet ja tu neesi veģetārietis iespējamība netīšām par maz olbatumvielas apēst ir astronomiski niecīga, ja vien tu neknibinies gar ēdienu kā 50 kilogramīga modele.

Edited by slaists
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...