Jump to content
GIGN Forum

Es Vairāk Nevēlos Būt Gejs!


Rozā Lietus
 Share

Recommended Posts

MM diversant - tu nahrenizēji viņa kārtējo profilu un varbūt arī viņu pašu? :P

Nahrenizēt ir no vārdiem - na huj realizavatj jeb latviski tas būtu uz pimpja izmantot!

Bet nopietni! Es nezinu ko man darīt! Es jūtos kā slims. Man liekas ka es varētu arī nebūt gejs jo galu gala - es taču varu izvēlēties ar ko gulēt un tātad tas ir ārstējams.

Es esmu mēģinājis ar vienu meiteni mēs bijām labākie draugi un vienreiz mēs piedzērāmies bet man nestāvēja uz viņu un man bija ļoti neērti un pēc tam viņa ļoti vairāk ar mani tā nerunāja kā agrāk jo laikam es viņu apbēdināju bet man liekas, ka es varētu velreiz mēģināt ar meiteni drošvien jāsāk ar bučošanos.

Ar čāļiem jau tā parkā nedaram bet pārīši tomēr nau pieredze tajā lietā un es lūdzos bet arī Jēzus man neatbild! :(

Palīdziet iesakiet kaut, ko!

Link to comment
Share on other sites

shara.lv īpašnieks - ebby šito rakstīja. ļoti atgādina to geju, varētu pat būt īstais jo sakrīt vēlmes bet šitais gejs ir nedaudz vecāks par to geju, jo tam gejam ir 15 gadi tagad jau laikam 16 un viņš rakstīja viskautkādos portālos un pa skype publiskajiem čatiem ka grib mainīties bet nespēj jo viņam tāds liktenis.

Link to comment
Share on other sites

HEHEHEHEHE, vo tas ir labais! Beefs uztaisīja tik smieklīgu topiku. *rullējos pa zemi* Ritīgi jāsaraksta manā postā, cik nosmējies un izrullējies pa istabu es esmu. Nu ritīgi vispār.

izaudz

Link to comment
Share on other sites

kārtējais jēlais bullshit. stfu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...