Jump to content
GIGN Forum

Eu vajadzeetu saskrieties


!G! >>Orc
 Share

Recommended Posts

ka tik shams salduu nedziivo!!! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

DAVAJ visi savaacamies viss pusotrs tuukstotis [nu labi savi 500]. Katrs nemam savu "ēdamo", "dzeramo" un braucam pie macho. Gan jau vietas pietiks smiliez.de_956.gifsmiliez.de_2125.gif

Bet ja nopietni tak Riigaa arii ir labas vietas. Nav nekur taalu jaabrauc [ visi "cilveeki" no liepaajas vienreiz var arii atbraukt uz Riigu]

Link to comment
Share on other sites

da nu labi ja 50 savaaksies smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif OOORC VISI IELUUGTI ??? laugh.gif
Link to comment
Share on other sites

vbyuer - nefluudo (+nah stulbi jautaajumi jaauzdod ja dzheks teica - tie kas speelee uz gign servera)

pie manis nevar - 1) nav kad, 2) nav vietas (te jau 10 cilveekiem pa daudz buutu) - nav man nekaadi luksusa apartamenti

savaakties? manis peec, tikai nezinu kur....

un jaa... savaaksies tik un taa kaadi 40-50 max (i tad shaubos) - visus tos 12 un 13 gadiigos tak nelaidiis....

Link to comment
Share on other sites

pirtis 4ever!!! ja buutu brauceeji uz saldu, tad pirti un veel nezin ko noorganizeetu, bet speciaali peerties uz riigu lai organizeetu tusu... kaads vieteejais(riidziniex) nevar noorganizeet? tjip visi piesakaas, salasa naudinju, dzeramo un rullee uz tusu - cits ar auto, cits ar gurkji... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Varam dzert veikalaa pie manas maajas. Cenas demokraatiskas, taadas kaadas taas bija mezhoniigajos devinjdesmitajos, interjers un apkalposhana kaa padomju laikos. Turpat nepiecieshamiibas gadiijumaa interesentiem ir pieejami 2 speelji automaati, video noma, kur var fendereet kasetes (paarsvaraa 90-go gadu mordoboji visiem paziistamajaa nazaalajaa tulkojumaa) un pulkstenju remonts.

Link to comment
Share on other sites

ok kur tas ir pie tavaam maajaam surounder, vareetu tad tur savaakties bet kautkur kur pa nakti palikt arii vajg kas tu domaa uz paaris stundaam. vajag kaartiigu tusinju. Sakraajam pikki un aiziet.

IDIOTS ! ! ! kadu veikalu es ahujevaju moska tad panjemam katrs pa alinjiem un tuneli vai zem tilta sezham stastam anjukus un dzeram ? normaalu pirti un vso ! Es zinu norm pirti pie beernu pasaules apmeram 50 - 60 LS no 22 : 00 liidz 10 : 00 riita [esam njeemushi]

Link to comment
Share on other sites

Pats tu esi IDIOTS Deus sad.gif. Paskaties uz GIGN speeleetaaju videejo vecumu un tad pasaki, cik daudzi varees atlauties samaksaat par pirti? BTW zem tilta seedeeshanas sezona ir beigusies - Daugavaa uudens paaraak auksts, liidz ar to nopeldeeties visdriizaak nesanaaks, laiks paarvaakties uz telpaam.

Link to comment
Share on other sites

nu ja ap 20 purniem savaacas (tiem kam maaminja atljaus.. =] )tad 3 ls no katra + ninnaajamais, es uzskatu, ka tas nekas nau... baigi netiikas ka normaalaa tusaa salien 10-12 gadiigie...

Link to comment
Share on other sites

Bet Diesel bez alkohola vairaak kaa puse nemaak izdziivot! (esmu par to ljoti speeciigi paarliecinaats!) Nu Riiga Riiga, visu laiku Riiga. Padomaajiet izbraukt aarpus taas Riigas kautkur pie dabas. Brauciet uz Kurzemes pusi ! smile.gif komooon. Njaa Lirels atkal tusu laidiis garaam ! biggrin.gif Nabadzinsh ar saviem 13.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...