Jump to content
GIGN Forum

Kostīms


sunthug
 Share

Recommended Posts

tā kā man tuvojas 9.klases izlaidums un protams vajadzīgs uzvalks.

bet tā kā man nav jēgas pirkt jo es viņu uzvilkšu tikai uz izlaidumu

būtu forši ja kāds varētu ieteikt kur varētu iznomāt uzvalkus

vēlams norādīt ~cenu(būtu ļoti forši), tel.nr., adresi un atsauksmes ja ir :)

Link to comment
Share on other sites

Kad gāju 9klasē arī tā domāju. Uzvalku labāk pērc labu ,jo vēlāk tas noderēs ,protams ja neaudz kā mutants. Visādi pasākumu - balles , svinīgi pasākumi , citu bērnu izlaidumu u.t.t :)

Link to comment
Share on other sites

tu vari iet uz - pidarasiem.lv

p.s netalu no Bernu pasaules ir Stoner or smt like that veiklas, norm uzvalks (firmas offcourse)))) tur maksa ~170 ls (krekls + slipse + zakete + bikses [hz par kurpem] ) pats tur pirku, tiri labi, tik vajadzeja pirkt pirms izlaiduma jo 1h sedet izlaiduma bija pagruti jo bik so to spieda x]

Link to comment
Share on other sites

Pirki noteikti tajā pašā reizē, kad crystal dzēri pudelēm, ja? :superlol:

Par tēmu:

Paskaties jebkuru kāzu salonu, kas piedāvā kāzu kleitu īri- parasti šie arī uzvalkus piedāvā. Tiesa, pārsvarā cenas ir no 20-30 lvl.

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Par tēmu:

Paskaties jebkuru kāzu salonu, kas piedāvā kāzu kleitu īri- parasti šie arī uzvalkus piedāvā. Tiesa, pārsvarā cenas ir no 20-30 lvl.

nosaujies heiteri! :) p.s un es vinu labi ja pus galzi izdzeru bet nu whatever

p.s pamegini uz 1188 uzvanit vai pagoogleet - uzvalku (kostīmu) noma.

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Es piemēram sev nevaru atrast uzvalku, kas būtu lētāks par 400 ls, bet tādam kā man 400 ls uzvalks būs uz 1 reizi, izlaidums un vsjo, pēdējo reizi uzvalku vilku pirmajā klasē uz pirmo septembri. Vienu brīdi esmu resns, tad normāli nometos, bet tagad vienas ziemas laikā atkal uzbarojos, tā ka neder vairs nevienas bikses! taka es šogad nopirkšu bikses, laķenes un kreklu, netaisos pirkt visu uzvalku. ja esi kauliņš un tāds esi visu laiku, tad iesaku pirkt. klausi ko teica hrtc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...