Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party 2010


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) bet kam okarte vai lmt un kas netiek pie shiis extras,tad jau ir OK :)

Velns steidzami gribu zinaat kuraa dienaa buus DArio G un Rasmus! ja abi bus 6dienaa tad uz 5dienu neeeju!

GooD vienmer jau var pieteikties taja gajiena un tik pa briivu taka es pagajuso gadu :D bet sogad to4na positivus izklausas labak :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais kādēļ vērts braukt ir Reigani, uz kuriem cerēju, ka viņi būs Positivusā.

Tā kā nebūs lieka nauda, tad nedošos uz šo pasākumu, jo piķi tiešām vajag nenormāli daudz!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, es tiku pie diviem ielūgumiem uz visām dienām vēl vieglākā veidā - pieteicos, lai nolīmē autiņu ar bbp uzlīmēm. Pats labākais, ka uzreiz iedod ielūgumus un uzlīmes var plēst nost, ko ar lielajām, neglītajām jau esmu izdarījis.

post-1229-1276345036_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Tā kā nebūs lieka nauda, tad nedošos uz šo pasākumu, jo piķi tiešām vajag nenormāli daudz!

Nu pagajusho gad positivusa vinji bija, tas bija pats labakais taja pasakumaa, nu jau izskatas, kad obligati doshos uz biichu ta ka see ya there :)

Link to comment
Share on other sites

Dziesmu svētkos cilvēki mācās dziedāt un dejot un sniedz koncertus, bet Beach Party cilvēki lieto alkoholu un nodarbojas ar visādām citādām nešķīstām nodarbēm.

Uz Dziesmu svētkiem normāli cilvēki nebrauc ar iemeslu - drāzties.

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, tad Dziesmu svētkos dalībnieki rāda, ko viņi māk, nevis brauc mācīties. Tā arī es nesaņēmu atbildi, ar ko atšķirās cilvēku daudzums un pārtikas veselīgums Dziesmu svētkos un Beach Pārtijā. Vēl es nesaprotu kāpēc tu vispār nāci rakstīt kaut ko šajā topikā. Nu ja nepatīk, tad neraksti. Tāpat kā ar nakts rīta spamu - man tas topiks nepatīk, tāpēc es viņu klopēju ciet. Newsflash - tu šeit neesi viens. Iedomājies, kāds izskatītos forums, ja nebūtu tā topika?

Ak, jā, neaizmirsti šodien aiziet uz baznīcu (kā nekā svētdiena) un aizlūgt par visām zudušajām dvēselēm, kuras dodas uz Dieva aizmirsto netiklības kalngalu - bič pārtiju.

Kā gribam - tā izklaidējamies.

Link to comment
Share on other sites

gribēju parādīt goodmenam un ezītim. viņi arī parasti beztēmā raksta sūdu, kur viņiem to neprasa.

ak jā un dievs (dievi) vairs nav, viņi jau sen ir atgriezušies uz savas planētas. un baznīca vispār sux. šitā ņemt un izkropļot Bībeli. izdomāt visādus sātanus, lai baidītu cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...