Jump to content
GIGN Forum

Positivus '10


n00ke
 Share

Recommended Posts

Tā kā par Beach Party jau topiks parādījies, tad nevar atpalikt ar Positivus arī

16.-17. jūlijs, Salacgrīva

MUSE, SCISSOR SISTERS, UNKLE live

100 BALTAS DVĒSELES, ALISE JOSTE, ASIWYFA, ASTRO'N'OUT, AUTUMN OWLS, BAD APPLES, EIMIC, EL MARS, EWERT AND TWO DRAGONS, GIULIA Y LOS TELLARINI, GORAN GORA, HAPPYENDLESS, KIRA KIRA, MARTIN CONFUSED, MONA DE BO, POPIDIOT, PRINCE AND CROSBY, SONS OF NOEL AND ADRIAN, SOUNDARCADE, STORNOWAY, SVJATA VATRA, THE CLIMBERS, THE GIN RIOTS, THE MISERABLE RICH, TRAMPLĪNI, TRIANA PARK, ...

Uz MUSE vārdu paskatoties jau liekas iespaidīgi, bet tas arī tā kā viss. Scissor Sisters 1 hita grupa, Unkle - kaut kādas neizprotamas ambient skaņas, kuras galīgi neiecepī (lai gan skaitās baigi kruta, jo jaunajam Twilightam soundtrackus taisot). Pārējās pārsvarā jaunās grupas, kurām prognozē lielu nākotni.

Bet nu man īpaši tās grupas tāpat neko plānos nemaina. Dēļ atmosfēras vien gribas laist, lai vai kas.

Žēl jau arī, ka Beach Party neizcīnija tomēr The Killers un Positivus nedabūja Keane, bet gan jau citus gadus.

Nū ja. Ir kāds, kas domā laist?

Link to comment
Share on other sites

100 BALTAS DVĒSELES, ALISE JOSTE, ASIWYFA, ASTRO'N'OUT, AUTUMN OWLS, BAD APPLES, EIMIC, EL MARS, EWERT AND TWO DRAGONS, GIULIA Y LOS TELLARINI, GORAN GORA, HAPPYENDLESS, KIRA KIRA, MARTIN CONFUSED, MONA DE BO, POPIDIOT, PRINCE AND CROSBY, SONS OF NOEL AND ADRIAN, SOUNDARCADE, STORNOWAY, SVJATA VATRA, THE CLIMBERS, THE GIN RIOTS, THE MISERABLE RICH, TRAMPLĪNI, TRIANA PARK, ...

kuru piš šitas viss?* Positivusā būs Reigani. Tas arī viss, kas vajadzīgs. Tur būs arī es un Jurko, un mēs vislaik būsim vieglā pālī. Un brīžiem nedaudz smagākā pālī.

*nu labi, goran gora dzīvajā ir interesants. Es teiksim viņu pirmo reizi dzirdēju pagāšnedēļ dzīvajā un bija ok, pēc tam paklausījos ierakstus - nebija tik kruta. Muse dzīvajā, cik esmu dzirdējis, ir ļoti labi. UNKLE biš paklausījos, nu tā, nezinu vai baigi gribēšu redzēt. Scissor sisters var iet dirst, viņi spēlē tikai sūdu. Nu un ja nebūšu baigi piedzēries, tad triānas parkam jāuzmet acs, kaut vai tikai tāpēc, ka tai čiksai ir MAD COSTUMES.

Link to comment
Share on other sites

Doma nākamās nedēļas laikā iegādāt biļeti, tikai nevar saprast ko darīt palikšanu, tanī telšu pilsētiņā nav nemazākās vēlmes palikt. Jāpaliek vai mašīnā vai arī jādabū no kāda bus kurā var izklāt piepūšamo matraci.

p.s. cik tagad maksā biļetes?

Link to comment
Share on other sites

Man tad būtu pajāt es varētu palikt tanī telšu pilsētiņā un dzēris aizmigtu tāpat, bet mana draudzene nevēlas palikt tādēļ meklēju kādu citu risinājumu šai štelei.

Telšu pilsētiņas ideja kā tāda laikam ir sačakarēta kopš viena bbp, kad viens čalis ar draudzeni palika telšu pilsētiņā un no rīta pamostoties konstatēja, ka pie ieejeas viņu teltī ir uztaisīta publiskā tualete, respektīvi piedirsts, kā arī telts no ārpuses novemta.

Tādu šteli arī man pašam negribas piedzīvot, bet runā, ka Positivus publika ir civilizētāka par bbp publiku.

Link to comment
Share on other sites

tas viņiem netraucēs (Reiganiem) spēlēt positivusā, kas tika izziņots labu laiciņu pirms bbp.

Kāpēc man tā liekās? Es vairs neatceros. 1kārt, tas tika paziņots, ka Reigani būs. 2kārt, tas netiek reklamēts, jo tas būs kā surprise acts, kas raksturīgs Positivusam laikam (nezinu, neesmu agrāk tur bijis).

viņi vienkārši tur būs, tas arī viss :)

Link to comment
Share on other sites

16. jūlijā Brainstormi citā valstī, bet ja viņiem visiem ir F1 formulas, tad iespējams, ka varētu arī paspēt atpakaļ un būt tas surprise act, tāpat, kā tas laikam būs ar Instrumentiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz Reigani bus Liepajaaa tad ceru ka Prata Vetra buus arii Liepajaa,jo LV grupas vel nav mineetas !

Reali no Pozitivusa man tur liekas ka MUSE un SISCOR siters taadi riktigi labie arii TRIANA parkam nav ne vainas,parejie brutali man nezinami!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nevaru sevi piespiest nopirkt biļetes, slinkums. Neesmu arī izlēmis, kur palikt, jo nezinu kā ir tajā telšu pilsētiņā - kur Jūs parasti atstājat mantas? Mašīnā? hmn, par mūziku man nedaudz žēl, neesmu īpaši daudz šo pleilistu klausījies, bet iespaids no fat boy slim konča ir tik labs, ka uzticēšos..

Starp citu, vai naktī positivusa teritorijas esošajos jūras ūdeņos ir atļauts peldēties?

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī būšu ar Macho (kas nebūs pālī!!!) un Jurko (par ko man ir vienalga). Enīvei, mākslinieku liste ir lieliska un man jau ir izveidojies MEGA saraksts ar tiem, kurus es tur labprāt apmeklētu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...