Jump to content
GIGN Forum

Positivus '10


n00ke
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Kas jauns?

HAPPY MONDAYS

LADY DAISEY

Kā surprise act sestdien būs The Leisure Society

Toms Grēviņš būs piektdien Redbull music academy, kā arī, visticamāk, I Love You kā surprise DJ.

Un izrādās, ka tie kas dzīvo vecajā Limbažu rajonā var biļetes pa 23ls nopirkt. Kūūl

Link to comment
Share on other sites

:)

Tur jau tā lieta, ka Reigani 99% nebūs :(

Tāpēc es tā baigi mētājos braukt vai nebraukt. Katrā gadījumā dēļ atmosfēras tiešām jābrauc!

Šoreiz nav ne Pienvedēji, ne Inokentijs, ne Gustavo - tas sūkā dirsu.

Un Muse man arī patīk tikai pirmais albums un pāris dziesmas no citiem albumiem.

Prieks par Robertu ko dzīvajā koncertā laikam neesmu tā īsti redzējis :)

Vismaz es nekrāpju pensionārus :) (un Māris gan jau ka būs pālī :DD)

Link to comment
Share on other sites

Braucam uz pozitivus, no Saulkrastiem mašīnā ir viena brīva vieta. Jā kādu no Saulkrastiem vajag paņemt, tad dodiet zinju.

Edited by aGGy^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ideāls pasākums!

Scissor Sisters bija kaut kas dirsā ar skaņu jo nefiga nevarēja saprast, un galu galā man vispār nepatika kā viņi spēlēja, bet kad visu manu nepatiku iznīcināja Muse. Sen nebiju dzirdējis tik labu konci.

Vienīgi šodien nenormāls nogurums, jo norulēju visu ceļu līdz Bauskai.

Link to comment
Share on other sites

Pasākums bija nenormāli labs, parasti man riebj tādas masveida nodzeršanās, bet šis tiešām bija labs pārsvarā bija pieauguši, pieklājīgi cilvēki un pārpālī bija tikai daži. Vislabāk patika 5dien red bull dj skatuve un Muse. Cenas saprātīgas, alus no 1.20Ls līdz 1.50Ls

Link to comment
Share on other sites

tiri labi patika pasakums... ja butu lietojis alko, noteikti vairak patiktu! bet veselibas problemu pec, alko vnk nedriksteju, lidz ar to bija grutak saprasties... ipasi tapec ka biju ar draudzenes draugiem/ex-klasesbiedriem un tie bija lielakie dzeraji tur, jo tie bija vienigie kas 7dienas rita nekur netaisijas, bet ap pl 9 rita kadi 8 cilveki atrubija pie teltim... un vini bija tiesam vienigie kas aprdzerusies tur bija atpisusi, jo liela dalja jau bija novakusi teltis un parejie to vel darija :D

pasakums kopa jau ok... neesmu muzikas cienitajs, bet pacepties saulite, papeldeties, normali ieest un vel visu ko padarit bija tiri patikami!

Link to comment
Share on other sites

Pēc šī pasākuma par īsti vairs nav vēlmes braukt uz BBP, galīgi nevar salīdzināt, t.i., kā diena pret nakti :)

Patika viss, izņemot peldošos prežus jūrā, bet tas arī tika atrisināts, atpakaļceļā iebraucot Saulkrastos un nopeldoties tur. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...