Jump to content
GIGN Forum

Servera Reklaama


Recommended Posts

http://www.crusade.lv

CRUSADE.lv - Counter-Strike portāls jauniešiem!

Informācija par CRUSADE.LV projektu

Kas ir CRUSADE.LV?

CRUSADE.LV projekts diezko neatšķirās no pārējiem cs projektiem , mūsu plāns ir izcelties un kļūt konkurēt spējīgam projektam pārējo projektu vidū.

Mēs mēģinām atšķirties ar to ka mēs visu cenšamies izveidot perfektu un nedaudz citādāku, bet nepārspīlētu.

Sīkāka informacija par CRUSADE.LV!

Crusade.lv projekts savu darbību sāka 2012.gada 20. februārī. Projektu izveidoja BlackStarM3 sākot darbu pie maza projekta. Projekta galvenais mērķis ir turpināt attīstīties un padarīt lietotāju uzturēšanos patīkamāku.

Par CRUSADE.LV servera tīklu!

CRUSADE.LV projektam ir viens serveris: Public Server. Serveris ir ideāli nokonfigurēts. Padomājam par spēlētājiem kuriem ir vājš dators/detaļas. Tāpēc varat būt droši, jums nelagos mūsu PUB serveris. Patīkamu spēlēšanu mūsu serverī, saucat draugus, paziņas spēlēt, lai vieniem nebūtu garlaicīgi spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

5yl17wdxinpqepke55.png

Sveiki !

Atvērts jauns mājaslapu tops, šāda ideja ienāca prātā, lai kaut kā vairāk apvienotu projektus, jauniem projektiem iegūt jaunus lietotājus. Kā jau redzat , topam nav ne iespējas pa maksu pasūtīt reklāmas vai kaut ko tamlīdzīgu, kā arī nav speciāla domēna, tieši priekš topa. Kā jau teicu, pievienojiet savas mājaslapas smile.png

Ceru, ka ar laiku tas kļūs populārāks un nesīs mums visiem jaunus lietotājus, kaut nedaudz.

Mājaslapa http://www.fgc.lv/top

Link to comment
Share on other sites

if_ez_lv_bultas.gif Informācija

Pati galvenā doma SAIDĀ ir tāda,lai izveidotos klans,ar labu reputāciju,gan pagātnē un nākotnē,lai savāktu pavisam jaunu sastāvu,spēlētu taktiskā veidā,mājaslapa aktivitātei,lai iegutu uzmanibu,kuras mums jav ir.

SAID sācis savu darbibu 2012. gada 5. februārī pulksten ~18:00.

Lai šis projekts tiktu populārs,mēs "strādājam" jums,ieviešam kārtibu,ik pa laikam tiek ievietoti jaunumi,gan mājaslapas ziņā,gan klana ziņā.

Esi laipni gaidīts, SAID administrācija.

if_ez_lv_bultas.gif Projekta vaditājs

vexen - Sveiki visi šis mājaslapas apmeklētāji,mani sauc Edgars. Dzivoju Gulbenē,esmu 17 gadus vecs. Pagaidām mācos Vidusskolā.Brivo laiku pavadu ārā,uzvelkot kādu dūmu,bet pārsvarā "pačilot". Esmu SAID dibinātājs,nosaukums radās nejauši,no sākuma bija doma likt SimplyGamers nosaukumu. Esmu šeit atbildigs par mājaslapu un protams par kārtibu.

if_ez_lvsteam.png-billiams325

Benqu - Sveiki! Mani sauc Kārlis, patreiz dzīvoju Talsos un esmu 16 gadus vecs/jauns! Mācos vidusskolā un brīvo laiku pavadu ar draugiem, patīk iet uz ballītēm utt! Mans hobijs ir tieši floorbols! Esmu SAID dibinātāja palīgs! Esmu šeit atbildīgs par to, lai Jums būtu jautri un šeit būtu kārtība!

if_ez_lvsteam.png- pokeyz

http://www.said.unri.lv

if_ez_lv_bultas.gif Informācija

Pati galvenā doma SAIDĀ ir tāda,lai izveidotos klans,ar labu reputāciju,gan pagātnē un nākotnē,lai savāktu pavisam jaunu sastāvu,spēlētu taktiskā veidā,mājaslapa aktivitātei,lai iegutu uzmanibu,kuras mums jav ir.

SAID sācis savu darbibu 2012. gada 5. februārī pulksten ~18:00.

Lai šis projekts tiktu populārs,mēs "strādājam" jums,ieviešam kārtibu,ik pa laikam tiek ievietoti jaunumi,gan mājaslapas ziņā,gan klana ziņā.

Esi laipni gaidīts, SAID administrācija.

if_ez_lv_bultas.gif Projekta vaditājs

vexen - Sveiki visi šis mājaslapas apmeklētāji,mani sauc Edgars. Dzivoju Gulbenē,esmu 17 gadus vecs. Pagaidām mācos Vidusskolā.Brivo laiku pavadu ārā,uzvelkot kādu dūmu,bet pārsvarā "pačilot". Esmu SAID dibinātājs,nosaukums radās nejauši,no sākuma bija doma likt SimplyGamers nosaukumu. Esmu šeit atbildigs par mājaslapu un protams par kārtibu.

if_ez_lvsteam.png-billiams325

Benqu - Sveiki! Mani sauc Kārlis, patreiz dzīvoju Talsos un esmu 16 gadus vecs/jauns! Mācos vidusskolā un brīvo laiku pavadu ar draugiem, patīk iet uz ballītēm utt! Mans hobijs ir tieši floorbols! Esmu SAID dibinātāja palīgs! Esmu šeit atbildīgs par to, lai Jums būtu jautri un šeit būtu kārtība!

if_ez_lvsteam.png- pokeyz

http://www.said.unri.lv

if_ez_lv_bultas.gif Informācija

Pati galvenā doma SAIDĀ ir tāda,lai izveidotos klans,ar labu reputāciju,gan pagātnē un nākotnē,lai savāktu pavisam jaunu sastāvu,spēlētu taktiskā veidā,mājaslapa aktivitātei,lai iegutu uzmanibu,kuras mums jav ir.

SAID sācis savu darbibu 2012. gada 5. februārī pulksten ~18:00.

Lai šis projekts tiktu populārs,mēs "strādājam" jums,ieviešam kārtibu,ik pa laikam tiek ievietoti jaunumi,gan mājaslapas ziņā,gan klana ziņā.

Esi laipni gaidīts, SAID administrācija.

if_ez_lv_bultas.gif Projekta vaditājs

vexen - Sveiki visi šis mājaslapas apmeklētāji,mani sauc Edgars. Dzivoju Gulbenē,esmu 17 gadus vecs. Pagaidām mācos Vidusskolā.Brivo laiku pavadu ārā,uzvelkot kādu dūmu,bet pārsvarā "pačilot". Esmu SAID dibinātājs,nosaukums radās nejauši,no sākuma bija doma likt SimplyGamers nosaukumu. Esmu šeit atbildigs par mājaslapu un protams par kārtibu.

if_ez_lvsteam.png-billiams325

Benqu - Sveiki! Mani sauc Kārlis, patreiz dzīvoju Talsos un esmu 16 gadus vecs/jauns! Mācos vidusskolā un brīvo laiku pavadu ar draugiem, patīk iet uz ballītēm utt! Mans hobijs ir tieši floorbols! Esmu SAID dibinātāja palīgs! Esmu šeit atbildīgs par to, lai Jums būtu jautri un šeit būtu kārtība!

if_ez_lvsteam.png- pokeyz

http://www.said.unri.lv

if_ez_lv_bultas.gif Informācija

Pati galvenā doma SAIDĀ ir tāda,lai izveidotos klans,ar labu reputāciju,gan pagātnē un nākotnē,lai savāktu pavisam jaunu sastāvu,spēlētu taktiskā veidā,mājaslapa aktivitātei,lai iegutu uzmanibu,kuras mums jav ir.

SAID sācis savu darbibu 2012. gada 5. februārī pulksten ~18:00.

Lai šis projekts tiktu populārs,mēs "strādājam" jums,ieviešam kārtibu,ik pa laikam tiek ievietoti jaunumi,gan mājaslapas ziņā,gan klana ziņā.

Esi laipni gaidīts, SAID administrācija.

if_ez_lv_bultas.gif Projekta vaditājs

vexen - Sveiki visi šis mājaslapas apmeklētāji,mani sauc Edgars. Dzivoju Gulbenē,esmu 17 gadus vecs. Pagaidām mācos Vidusskolā.Brivo laiku pavadu ārā,uzvelkot kādu dūmu,bet pārsvarā "pačilot". Esmu SAID dibinātājs,nosaukums radās nejauši,no sākuma bija doma likt SimplyGamers nosaukumu. Esmu šeit atbildigs par mājaslapu un protams par kārtibu.

if_ez_lvsteam.png-billiams325

Benqu - Sveiki! Mani sauc Kārlis, patreiz dzīvoju Talsos un esmu 16 gadus vecs/jauns! Mācos vidusskolā un brīvo laiku pavadu ar draugiem, patīk iet uz ballītēm utt! Mans hobijs ir tieši floorbols! Esmu SAID dibinātāja palīgs! Esmu šeit atbildīgs par to, lai Jums būtu jautri un šeit būtu kārtība!

if_ez_lvsteam.png- pokeyz

http://www.said.unri.lv

if_ez_lv_bultas.gif Informācija

Pati galvenā doma SAIDĀ ir tāda,lai izveidotos klans,ar labu reputāciju,gan pagātnē un nākotnē,lai savāktu pavisam jaunu sastāvu,spēlētu taktiskā veidā,mājaslapa aktivitātei,lai iegutu uzmanibu,kuras mums jav ir.

SAID sācis savu darbibu 2012. gada 5. februārī pulksten ~18:00.

Lai šis projekts tiktu populārs,mēs "strādājam" jums,ieviešam kārtibu,ik pa laikam tiek ievietoti jaunumi,gan mājaslapas ziņā,gan klana ziņā.

Esi laipni gaidīts, SAID administrācija.

if_ez_lv_bultas.gif Projekta vaditājs

vexen - Sveiki visi šis mājaslapas apmeklētāji,mani sauc Edgars. Dzivoju Gulbenē,esmu 17 gadus vecs. Pagaidām mācos Vidusskolā.Brivo laiku pavadu ārā,uzvelkot kādu dūmu,bet pārsvarā "pačilot". Esmu SAID dibinātājs,nosaukums radās nejauši,no sākuma bija doma likt SimplyGamers nosaukumu. Esmu šeit atbildigs par mājaslapu un protams par kārtibu.

if_ez_lvsteam.png-billiams325

Benqu - Sveiki! Mani sauc Kārlis, patreiz dzīvoju Talsos un esmu 16 gadus vecs/jauns! Mācos vidusskolā un brīvo laiku pavadu ar draugiem, patīk iet uz ballītēm utt! Mans hobijs ir tieši floorbols! Esmu SAID dibinātāja palīgs! Esmu šeit atbildīgs par to, lai Jums būtu jautri un šeit būtu kārtība!

if_ez_lvsteam.png- pokeyz

http://www.said.unri.lv

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pievienojies jaunajam projektam JJserviss!

Šis ir pavisam JAUNS CS projekts, kurā vēl nav sadalīti adminitrātoru statusi!

Sīkāku informāciju meklē

Un iegriezies mūsu serveros:

dr.jjserviss.lv 83.241.93.91:27015 -DR

cs.jjserviss.lv 83.241.93.95:27015 -PUB DD2x2 un DD2

csdm.jjserviss.lv 83.241.93.92:27015 -CSDM+senrty

Edited by Igaunis
Link to comment
Share on other sites

mini.png

Minecraft serveris

| Premium | 144 sloti | 24/7 | v1.2.3 |

IP: mc-united.com

[Hard PvP Survival, Factions, BuyCraft, Events ... ]

Pieredzējusi administrācija, kvalitatīvs ilgtermiņa projekts, oficiāli atvērts jau no 2011.g.septembra. Nāc un izbaudi kvalitatīvo Latviešu Minecraft serveri.

Tīzeris...

Link to comment
Share on other sites

n6i0pvzwiyzkwk8wy4u.png

Counter Strike projekts, kurš pastāv vairāk par gadu. Pa šo laiku projektam ir izveidoti 5 serveri.

  • ZM/WAR3 | zm.hnd.lv
  • ZM2/WAR3 | zm2.hnd.lv
  • DD2 | dd2.hnd.lv
  • CSDM | csdm.hnd.lv
  • WAR3 | war3.hnd.lv

Mazais banneris - 0a1j9n17rost7fsz22hn.gif

Lielais banneris - 468x60_342.gif

Link to comment
Share on other sites

header.png

WWW.NYD.LV

Piedāvā:

Serveri:

+ Counter-Strike 1.6

- dd2.nyd.lv

- hns.nyd.lv

- bhop.nyd.lv

- cs.nyd.lv:27016 - CSDM FFA

- new servers soon!

+ Minecraft

IP: mc.nyd.lv or 159.148.29.143

Plugins:

* Factions

* AppleSeed

* MyHome

* LWC

* VirtualShop (http://www.nyd.lv/web_market/)

* iConomy (Currency - iNYD)

* Anti Cheat plugin's.

Features:

* SMS VIP/SLOT available

* Commands @ http://www.nyd.lv/f/...php?showtopic=…

* Any player now can create faction

* Need OP's & Moderators (PM)

* 15 fast slots

Weblapa: http://www.nyd.lv/

Forums: http://www.nyd.lv/f/

Par pievienotiem video, rakstiem, komentāriem, ierakstiem var iegūt iNYD, kurus savukārt var apmainīt pret VIP statusu serveri.

Pieejama Rakstu sadaļa, novērtējam smile.png

Link to comment
Share on other sites

www.GAMELINE.lv

bannerrc.png

Sveiki visi counter-strike domubiedri, gribētu, lai arī TU piebiedrotos projektam gameline.lv, jo pašlaik mums ir vajadzīgi adminstrātori serverī, aktīvi palīgi forumā un visvairāk - LIETOTĀJI. Tātad nedaudz par projektu gameline.lv :

  • Mums ir 1 counter-strike dust2land serveris - cs.gameline.lv

Tāpēc pievienojies mums, gameline.lv!

http://www.gameline.lv/forum/ Spied reģistrēties!

Edited by SaS^MAN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lielais.gif

MECH.LV portāls, kas sācis savu darbību 2011.gada 7.jūlijā. Mūsu mērķis izveidot virtuālu vietiņu, kur var sapulcēties un pavadīt savu brīvo laiku. Jūs šeit negaida tikai cs serveri, bet ari interesantas citas nodarbes, kā piemēram dažnedažādi konkursi, turnīri un vēl visādi citi pasākumi! Tikai ar Jūsu palīdzību, mēs varam realizēt visas iecerētās lietas. Centīsimies pilnveidoties un attīstīties cik vien mūsu spēkos būs!

Link to comment
Share on other sites

www.killx.lv

Mājaslapa:

http://www.killx.lv

Serveri:

DD2 (dd2.killx.lv)

Deathrun (dr.killx.lv)

CTF (ctf.killx.lv)

Informācija:

Serveris savu darbu iesāka jau 2009. gadā, bet tajos laikos nebijām noskaņojušies šai lietai nopietni, bet tagad to uzskatam kā hobija veidu, lai ļautu citiem Couter-Strike 1.6 spēlēt un atpūsties pēc grūtas - darba dienas, skolas dienas vai vienkārši mājas sēžot un neko nedarot. Administrācija ir pretīmnākoša un saprotoša, visas neskaidrības tiek ātri atrisinātas un izpalīdzēts cik ir mūsu spēkos.

banner2.gif

Edited by Little
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

title.jpg

47/48p

Heal.lv serveri:

  • zm.heal.lv - Klasisks Biohazard serveris, pats pirmais no Heal serveriem, līdz šim brīdim nekas netika atjaunots, bet tagad pilnībā pārveidots ar antidote, minigun, parachute, lasermines, sentrygun, papildus pielikta tumsa un sarkans nightvision. Vairāk info serverī rakstot /help.
  • war3.heal.lv - WAR3 Frozen Throne serveris ar 10 līmeņiem, kuri nāk samērā grūti. Iespēja pasūtīt XP ar sms palīdzību.
  • NEW sport.heal.lv - Sporta serveris, kurā notiek modu maiņa, tas nozīmē, vienu brīdi tu spēlē SoccerJam, bet jau nākošajā Paintball + Capture the Flag vai Volleyball. Pavisam ir 7 modi, kuri mainās mapes beigās ar balsošanas palīdzību. Serveris ātri kāpj augšup pa gign.lv top serveru kāpnēm.
  • surf.heal.lv - Ideāls surf serveris gan iesācējiem, gan profesionāliem surfotājiem.
  • dr.heal.lv - DeathRun serveris ar jaunākajām mapēm, sabalansētu gameplay, pašreiz tiek strādāts pie shop.
  • jail.heal.lv - JailBreak serveris ar futbola bumbu, paštaisītām kartēm un citām interesantām lietām.
  • gg.heal.lv - GunGame serveris ar 25 līmeņiem, deathmatch mode, lai varētu atdzīvoties un turpinātu sķaidīt galvas.
  • hns.heal.lv - Hide 'N' Seek serveris ar labām mapēm, draudzīgiem cilvēkiem un iespēju pasūtīt XP ar sms palīdzību.
  • bb.heal.lv - Base Builder serveris, tiks pārveidots par kādu citu modu, gaidam jūsu ieteikumus.

Kādēļ pievienoties tieši Heal.lv? Tādēļ, ka:

  • Draudzīgi un jautri spēlētāji
  • Gatava sadarboties un draudzīga administrācija
  • Katrā serverī ieslēgts sv_alltalk 1, lai varētu sarunāties ar visiem.
  • ZM un WAR3 serveros pieejams VIP.
  • Aktīva foruma darbība ar konkursiem, spēlēm, diskusijām.
  • Vienkārši pārskatāma mājaslapa.
  • Ap 30 izveidotām kvalitatīvām kartēm dažādiem serveriem.
  • Paštaisīti web stati visiem serveriem.
  • Lietotāju mūzikas tops.
  • Čats, kurā notiek diskusijas par dažādām tēmām.
  • xRedirect visos serveros.
  • Vienkārša reģistrēšanās ar draugiem.lv pasi.
  • 47/48 protkols.

Un tas vēl nav viss, nākotnē:

  • Plānots izveidot mājaslapā flash spēļu lapu.
  • Izveidot jaunu(varbūt vairākus) dizainu.
  • Turpināt uzlabot serverus ar jūsu ieteikumiem.
  • uc.

Pievienojies mums!

Edited by GuskiS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

lejupaebecuv1334918576.png

Ilgi nebija jāgaida, līdz setback atkal mostās, jo ir pavasaris un visas smukās lietas mostās. Šoreiz esam stiprāki un mazliet vairāk un atpakaļ ar paŠu vecāko administrāciju.

Šobrīd mums griežās 3 serverīŠi, kuri skumst pēc jauniem, pieredzējuŠiem adminiem.

GunGame (gg.setback.lv)

DeathRun (dr.setback.lv)

War3 (war3.setback.lv)

Tuvākajās dienās tiks palaists arī ceturtais serveris - DustLand, kā arī ClanWar serveris, kur setback klans trenēsies, lai izvirzītos augŠienē.

Esat laipni gaidīti pavadīt brīvo laiku mūsu forumā, kur varat paklačot par visdažadākajām tēmām un, protams, arī serveros.

Link to comment
Share on other sites

xml4khdkw1tv8uib4ru.gif

Sveiciens visiem.

Vēlējos Jūs visus informēt, ka mēs esam atpakaļ pēc 'nelielas' prombūtnes.

www.CTTS.lv ir atsācis savu darbu.

Pagaidām mūsu kontā ir 4 dažādi serveri

1.Publiskais (Pub) cs.ctts.lv

2.Death-Match (CSDM) csdm.ctts.lv

3.GunGame (GG) gg.ctts.lv

4.Deathrun (DR) dr.ctts.lv

Pašlaik serveru galvenā administrācija meklē labus un pieredzējušus palīgus

serveru pārvaldībā (adminus) - ja ir vēlme kļūt par adminu, dodies uz forumu un aizpildi pieteikumu

šobrīd mūsu mājas lapa ir gandrīz 95% pabeigta, bet forums drīz tiks papildināts ar atbilstošu dizainu.

Esam atpakaļ ar to pašu interesanto sistēmu, kas pirms diviem gadiem piepildija dažu spēlētāju makus ar pāris latiņiem. Sistēma ar nosaukumu "You play - We pay", jeb citiem vārdiem sakot, par laiku, ko pavadi spēlējot kādā no mūsu serveriem, tu pelni naudu.

Sīkāk par šo sistēmu vari uzzināt šEIT un neskaidrību gadījumā jautāt forumā.

Pašlaik šī sistēma jau strādā mūsu Public un CSDM serveros, bet drīzumā tā darbosies visos pieejamajos CTTS serveros par ko jūs tiksiet informēti ctts forumā.

Pievienojies mums, ievērtē un esi ar mums!

Gaidīšu komentārus

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...