Jump to content
GIGN Forum

Nika Reģistrācija Gignā


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saaku lasiit sho topiku no 1. lpp., visu sapratu, liidz kaadaa 4.5. sadaljaa aizgaaja runa par to, ka nedo vairs slotu, bet tikai reg nick. Taa ir? Ja taa, tad kamdeelj?

Un cik tad ir jaamaksaa lai man buutu skaists, apaljs slots, kaads ir pirmajiem ziedotaajiem, kuriem ziedojuma summa ir 10Ls vai paari 10Ls.

Link to comment
Share on other sites

Saaku lasiit sho topiku no 1. lpp., visu sapratu, liidz kaadaa 4.5. sadaljaa aizgaaja runa par to, ka nedo vairs slotu, bet tikai reg nick. Taa ir? Ja taa, tad kamdeelj?

Un cik tad ir jaamaksaa lai man buutu skaists, apaljs slots, kaads ir pirmajiem ziedotaajiem, kuriem ziedojuma summa ir 10Ls vai paari 10Ls.

viņiem nav slots, bet slotveidīgs sūds, kas ir krutāks par reģistrētu niku, kas savukārt ir krutāks par nereģisrētu niku. tagad tu vari nopelīt ar savu ziedojumu reģistrētu niku. tas nozīmē, ka nereģistrēts spēlētājs neizmantos tavu niku, un tu tiksi iekšā serverī, ja kādu no slotiem aizņems nereģistrēts spēlētājs. slotu, kā tādu domājams tev neredzēt kā savu muguru wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Saaku lasiit sho topiku no 1. lpp., visu sapratu, liidz kaadaa 4.5. sadaljaa aizgaaja runa par to, ka nedo vairs slotu, bet tikai reg nick. Taa ir? Ja taa, tad kamdeelj?

Un cik tad ir jaamaksaa lai man buutu skaists, apaljs slots, kaads ir pirmajiem ziedotaajiem, kuriem ziedojuma summa ir 10Ls vai paari 10Ls.

tādēļ, ka bija laiks, kad mums vajadzēja naudu un pateicībā par palīdzību mēs uzlikām cilvēkiem slotu. Tagad, kad serveris ir nomaksāts, mēs vienkārši piedāvājam piereģistrēt niku pa 10ls.

Un nevarētu teikt, ka slotu vairs nav iespējams dabūt. Teorētiski mēs joprojām tādu liekam atsevišķiem cilvēkiem, kas mūs finansiāli atbalsta. Bet es nevaru atbildēt uz jautājumu "cik maksā slots?", jo viss ir atkarīgs no apstākļiem. Parasti slotus dabū tie cilvēki, kas noziedo gignam negaidot neko pretī.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uzcel mammai māju un tad lepojies, nevis viņas doto naudu noziedo savām fatass izklaidēm un lepojies. cool2.gif Es vēl pieņemtu, ka Tu būtu gandarīts vai priecīgs, bet ne jau lepns. Nu kas ir? Negaidīji tādu demagoģiju? happy.gif Saņem!

Link to comment
Share on other sites

Soory kad stulbi jautaaju! A var naudu paarskaitiit no jebkuras bankas uz tavu kontu! Piemeeram es gribu paarsuutiit naudu no Lateko bankas!?

aa un cik ilgaa laikaa tu sanjemsi sho naudu liidz ar to cik ilgaa laikaa man uzradiisies reg niks!

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...