Jump to content
GIGN Forum

Nika Reģistrācija Gignā


worm
 Share

Recommended Posts

Ja es esu registreejies kaada man jeega ziedot? nu labi juus attiistiisities bet kur un kaapeec? es negribu jums ziedot naudu lai juus iedzertu.

BRIIDINU taalaikais tekts ir kodeets ja jums ir vaaji nervi labaak nelasiit var buuut visaadas sekas

lejup redzamais teksts ir domaats daziem cilveeki indaviidiem ar kuriem es ceru turpinaasies sii jaukaa saruna

VISS tikai saakas biggrin.gif siera ir iedevusi sourci(vai kaa to suudu sauca)ka cilveeki var taisiit savus serverus taadeel serveru nevar aiztaisiit pat ja servs uzliktu ka pa speeleshanu jaamaksa vini neko nedariiitu pat ja gribeetu vini nekaadus likumus nav izvirzijusi.steams nenosaka vai tas ir ir orginaals vai nee steams ir tikai populaara aizsargr programa(varbuut kluudos bet neko citu vini nedara) sierai vnk bija izdeviigi kopaa ar viniem iet lai buutu mazaak probleemas arii nevar teikt ka GIGN servs nav orginaals taa nevar teikt par nevianu uztaisiito serveri SUPRISE vini visi ir orginaali.

Lai taisiitu WoW neorginaalu serveri nezz cilveekam cik ir vina praataa. Tas nav tik mazins kaa MU vai ULTIMA online vai kautkaadas no siii loti dizajaam speeleem ja WoW neoriginalaa servaa sajiet kaadi 50 cilveeki tie serveri saak brukt liela jeega nav speeleet un ja es tanos krutajos servos esu speelejis kaadu meenesi un riit vinu aiztaisa ciet nu diezgan shiki(pa servera uztureeshanu arii jaamet naudu)un nerunaajot ka nava saucamie qesti un vell nefunkcijonee vel simts lietas es nezz tur liela jeega nav nu var jau ustaisiit visu bet cik tas ir laik ietilpiigi tad jau labaak dabuut normaalu darbu biggrin.gif Blizzardam patiesiibaa ir vienalga ja nu vieniigi tie cillveeki dabon pa to naudu tongue.gif un WoW ir MMORPG taadeeel jaamaksaa par speeleshanu un cilveekiem arii jaasaprot ka ir starpiiba starp ziedojumiem un ikmeenehs maksaajumiem. enUS ir amerikaanu serveri en GB ir britu plus paareeja eiropa un vel ir asia.

latvians dont give a fuck 'bout laws HAHA! latviju neviana datorspeelu firma neintresee tapeec jau tas piraatisms ir mums biggrin.gif nu bet pa krieviem vareetu taa pateikt nevis par mums tam pasam WoWam ir vairaak subscriber nekaa mums iedziivotaaji biggrin.gif

Edited by kasded
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja es esu registreejies kaada man jeega ziedot? nu labi juus attiistiisities bet kur un kaapeec? es negribu jums ziedot naudu lai juus iedzertu.

BRIIDINU taalaikais tekts ir kodeets ja jums ir vaaji nervi labaak nelasiit var buuut visaadas sekas

lejup redzamais teksts ir domaats daziem cilveeki indaviidiem ar kuriem es ceru turpinaasies sii jaukaa saruna

VISS tikai saakas biggrin.gif siera ir iedevusi sourci(vai kaa to suudu sauca)ka cilveeki var taisiit savus serverus taadeel serveru nevar aiztaisiit pat ja servs uzliktu ka pa speeleshanu jaamaksa vini neko nedariiitu pat ja gribeetu vini nekaadus likumus nav bla bla bla utt.

Ko tu ar to centies vispār paskaidrot?

Es teksta domu nesapratu vispār.. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

respekts adminu acīs - ar to tiek apzīmēta mūsu attieksme pret ziedotāju - [mēs viņu neuzskatam par sūdu, kā visus pārējos], bet par cilvēku kas mums ir palīdzējis. Kādu varbūt tas uztrauc.

Skaidrsvobsem tie kas nenoziedu IR suudi biggrin.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.giflame.gif

taa tad lai mees nebuutu suudi mums ir janoziedo!!! piem ja man nav kont kaa savadak noziedot!!!

Link to comment
Share on other sites

taa tad lai mees nebuutu suudi mums ir janoziedo!!! piem ja man nav kont kaa savadak noziedot!!!

Aizej uz banku un apvaicājies. Naudu var pārskaitīt arī bez kartes un BEZ 18 gadiem. Paprasi bankā tantei kādai un tev visu izskaidros!

p.s. 1224354 reizes prasīts jautājums.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

respekts adminu acīs - ar to tiek apzīmēta mūsu attieksme pret ziedotāju - [mēs viņu neuzskatam par sūdu, kā visus pārējos], bet par cilvēku kas mums ir palīdzējis. Kādu varbūt tas uztrauc.

Skaidrsvobsem tie kas nenoziedu IR suudi biggrin.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.giflame.gif

taa tad lai mees nebuutu suudi mums ir janoziedo!!! piem ja man nav kont kaa savadak noziedot!!!

aizej uz banku, iepriekš gan uz lapiņas uzraksti macho vai worma kontu un vārdu uzvārdu, iedo lapiņu laipnajai bankas darbiniecei kā arī banknoti ar naudas lielumu kādu vēlies noziedot un viņa aizskaitīs naudu, pēc tam nāc uz forumu šeit un raksti pm tam cilvēkam kuram naudu aizsūtīji un viņš tev piereģistrēs niku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

srry nelasu visu bet mos sitais jav tika apspriezts, bet, ja gigna prasitu naudu par speelesanu speeletaju skaits kristos lidz 50% kaa minimums, jo iespeeja speelet pa briivu pilnigi visos serveros, ja ir tiesigi saukt par sudiem tos kas nemaksa, tad admini nav labaki par viniem <_<

bb :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nav kur naudu gruust

es tad labaak nodzeros, paaeedu vai pats sev normaalu datoru nopeerku, nevis citus baroju

:fsckinsad::fsckinsad::fsckinsad::fsckinsad::fsckinsad::fsckinsad::violent:

Neiet runa par atkarigumu utt, bet gan pa palidzesanu serverim! :)

(saprotams 10 ls nekrit no gaisa) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Te!Bet saubos ka tev acc dos! .. Iespeja 0/1000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Neizskatās, ka tu zinātu faktu, ka, lai arī kādu ciparu tu tur apakšā neuzrakstītu - iznākums būs tāpat 0. Veselīgs cirvisms.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da nu psc vnk =/

jus taks esat uberpro, nah ziedot kkadam serverim, labak ejat spelet pro serveros kur menesi jamaksa lidz 100 dolariem =/

speciali cilvekiem ka jums kur naudu nav kur likt + baigie pro un visi baigie sudi, kam naudas nava =/

ejat taks spelejat pro serveros.

p.s

apsaubu tik kadu jus kadu nosausiet tur =/

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

jus taks esat uberpro, nah ziedot kkadam serverim, labak ejat spelet pro serveros kur menesi jamaksa lidz 100 dolariem =/

speciali cilvekiem ka jums kur naudu nav kur likt + baigie pro un visi baigie sudi, kam naudas nava =/

ejat taks spelejat pro serveros.

p.s

apsaubu tik kadu jus kadu nosausiet tur =/

un tie serveri buutu?domaju tu vaarnu norausi par sito :D

p.s. cik ilga laika tiek pieregots niks un uzlikts slots pec naudas aizsutishanas?

Link to comment
Share on other sites

:D

p.s. cik ilga laika tiek pieregots niks un uzlikts slots pec naudas aizsutishanas?

huh, un interesanti par ko?

kur interesanti gign liek visu naudu ko noziedo?

paslaik pc uz ka stav serveris suxo, man pie ka es sezu majas ir 2x labaks + serveris ir 10x labaks =/

blaviens pa 1k ls tu vari nopirkt 100x labaku pc neka gign, ble sabazusi noobiem bananus ausis ble kas neko nejedz no pc, un visu naudu nodzera drosivien, butu tad vismaz ka saka uzlabjusi serveri, + ja jau es tik slikti saku tad jau neviens mani nekalusis, ka ari ja vajaga varu uzinat serveri kur spele pro, bet tur jamaksa pa ieeju un vajaga steam cs nevis nonesteam =/

Link to comment
Share on other sites

kur interesanti gign liek visu naudu ko noziedo?

paslaik pc uz ka stav serveris suxo, man pie ka es sezu majas ir 2x labaks + serveris ir 10x labaks =/

blaviens pa 1k ls tu vari nopirkt 100x labaku pc neka gign, ble sabazusi noobiem bananus ausis ble kas neko nejedz no pc, un visu naudu nodzera drosivien, butu tad vismaz ka saka uzlabjusi serveri, + ja jau es tik slikti saku tad jau neviens mani nekalusis, ka ari ja vajaga varu uzinat serveri kur spele pro, bet tur jamaksa pa ieeju un vajaga steam cs nevis nonesteam =/

steamotu serveri tik zinu netgames,ja nemaldos un ja jau tev ir tads serveris tad dod zinu kursh tad tas ir?pagaidam lasot tavus txt taa vien liekas ka ipashi ar praatu neesi draugos :superlol:

Link to comment
Share on other sites

bljins kaa es gribeetu buut tik debiils kaa hollow. afigena forsha sajuuta buutu, ka tu liidinies kkur apkaart, neko nezinot, negribot zinaat un nezinot cik debiils esi :violent:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...