• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
worm

Nika Reģistrācija Gignā

Recommended Posts

samuray    34
piem man ir regots niks, ja es tagad samaksaashu veel 10Ls es varu dabuut slotu?

jeb slotu var dabuut arii pa velti ja ir liels csaa pavadiitais laiks?

tev jau ir slots, ja regots niks wink.gif

^Ali^    3

Ziedotāja statusu(ja tas ir tas ko domāji) dod ,ja esi noziedojis vismaz 30ls ,jo cik sapratu ļoti daudz ziedotāji savākušies!

macho    35
piem man ir regots niks, ja es tagad samaksaashu veel 10Ls es varu dabuut slotu?

jeb slotu var dabuut arii pa velti ja ir liels csaa pavadiitais laiks?

sloti netiek pārdoti. Atsevišķos izņēmuma gadījumos, kad mēs jūtam, ka cilvēkam laba sirds un viņš vēlas mums palīdzēt, mēs varam kādu slotu uzlikt, bet tas nav atkarīgs tikai no naudas daudzuma.

KVTC    0

TE IR UZRADUŠĪES STULBEŅI KURU ATNAKUŠI LAI MANUS TOPIK ŠPIKOTU UN LAI APSMIETU !

Edited by KVTC

KVTC    0

TE IR UZRADUŠĪES STULBEŅI KURU ATNAKUŠI LAI MANUS TOPIKUS ŠPIKOTU UN LAI APSMIETU !

Edited by KVTC

macho    35
Worm tad varētu KVTC!CS wink.giftongue.gif << Ja nevar izmantot izsaukuma zīmes simbolu tad šādi derētu KVTCCS wink.gif

Šitas man labi derētu wink.gif

Mans e-pasts : kvtccc@gmail.com

smiliez.de_2125.gif

KVTC    0

GIGN ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos smiliez.de_2125.gif

ŠĀDU SERVERI VAJADZĒTU ATSLEGT, PAR TO KAD ŠITAS IR PIRMAIS MAKSAS SERVERIS LATVIJA!

Un vēllkas uzlieciet man banu uz šo IP 217.199.98.40 !

Gribu redzēt sev šajā serveri banu un http: majas lapā arī !

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros ! evilmad.gif

Tā kā redzu , es nevarēšu registrēties , tad neko !

Edited by KVTC

bencik    118

Vot nesaprotu, kur taadi rodaas...

Macho atsutiisi man arii special v.i.p. invation for admin, esmu labs admins un labi speleeju, tos 10 ls toch atdoshu ja nepatiks kaa speeleeju varesi mani izmantot kaa vergu 1 nedeelju smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifbiggrin.gif

KVTC    0

bencik tu ar galvu nevari padomāt kad 10Ls Jamāksā par Registrēšanos ,tev tas neko neizsaka , stulbam jābūt lai aisūtītu 10Ls lai tikai registrētos , Labi ja es aizsūtītu 1Ls pa SMS SERVERI...

blink.gif

smiliez.de_2125.gif Iepriekšējie post bija kā joks !

bencik tu esi tas lol kas nesaprot joku ! smiliez.de_2125.gif

Edited by KVTC

Traffic    64
nu 100ls pa virsu nenaaks pa ljaunu... vares piemest varbut vel vienu gb ar ramu smile.gif kaa nekaa planojas palaist cs:s serveri un vel arii cw turet uz taas pashas kastes...

Sry ka uzraku diezgan pavecu topiku, kaut gan pēdējā laikā te kāds ik pa laikam ieposto. Gribēju zināt kas tad ir ar to cs:s serveri. Ir domāts kaut kad viņu taisīt? Jo pašlaik nav īsti nemaz kur spēlēt. Domāju, ka spēlētāji atrastos.

m3rsy    86

GIGN  ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos    smiliez.de_2125.gif

ŠĀDU SERVERI VAJADZĒTU ATSLEGT, PAR TO KAD ŠITAS IR PIRMAIS MAKSAS SERVERIS LATVIJA!

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros !    evilmad.gif

nepatik neziedo ! dazam gign liekas parasts servs dazam 4iteru servs dazam tas ir veinigais servs uz kura vinsh var paspelet

...un kas teica ka bez maxaashanas nevar spelet? mierigi var no ritiem pa dienu vnk vakaros vislaik neregotie redz tadu uzraxtu:tavu veitu ienema kads registrets speletajs

Edited by m3rsy

DominiX    143

Sorry par uzmaakshanos, bet es piem dodu 10 LS par to reg niku tas noziimee ka GIGN kko noziimee man un ja citi noziedo 10 LS vai tad vinjiem kaut vai taa ziedojuma deelj nevareetu regot to niku? jo abos gadiijumos GIGN ir ieguveeji! es domaaju, ka vareetu no tiem 50 LS ( kas kaadreiz bija 350LS dry.gif ) vareetu taa kaa 10 LS tam slotinjam un 5 LS GIGN attistiibai, jo CS:S serveri es arii gaidiitu! CW serveris buutu labs, ja to vareetu aiznjemt un to izmantot! wink.gif

Edited by DominiX

Koshkers    0

DominiX, es nesapotu neko no taa ko tu esi rakstijis. Pacrnties to visu pateikt nedaudz cilveeciigaak. dry.gif

Jem    21
GIGN ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos smiliez.de_2125.gif

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros ! evilmad.gif

Tur nu gan tu kludies .

Gign nav nekads maksas serveris . Kur ir rakstits ja neesi samaksajis ,tad nedriksti shaeit radities.

Bet gan ,ja reiz tu cieni gign un labpratigi noziedo naudinu ,tu par to tiec atalgots . (Tev tiek pieregots nicks )

bencik    118

bencik  tu ar galvu nevari padomāt kad 10Ls Jamāksā par Registrēšanos ,tev tas neko neizsaka , stulbam jābūt lai aisūtītu 10Ls lai tikai registrētos , Labi ja es aizsūtītu 1Ls pa SMS  SERVERI...

blink.gif

smiliez.de_2125.gif  Iepriekšējie post bija kā joks !

bencik tu esi tas lol kas nesaprot joku !  smiliez.de_2125.gif

Un lai tiktu tava udens atrakciju parkaa arii buutu jamaksaa,jo tur peldetos krutakas cjikses ar lielakajiem buferiem. Gign tikai spelee labakie pub playeri, tapat kaa peldaas tava parkaa krutaas chikses. Es varu aiziet uz kaiminja Petjkas, dzelzs vannas parku un izpeldeties tur par velti, protams tur nav ne krutas vecenes, ne burbulojosh uudens(baigi patiik), tapec es ziedoju tev 10 ls un peldos ar krutaam veceneem 10cms.gif

Jeb ziedoju 10 ls gign un speeleeju cs, ar normaliem cilvekiem, nevis shitiem blaustekliem - Chiter chiter on chiter, afigetj kakaja shara emu, eto prosto afigetj, da gde admin, ja krutoj, on chiter chiter smiliez.de_2469.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2551.gif4.gif

Joki tev interesanti by the way 31.gif

Edited by bencik