Jump to content
GIGN Forum

Tornado Pro


on2u
 Share

Recommended Posts

nu re, izraadaas tikai PRO var njemt liidzi savus devaisus smile.gif

P.S. nedomaaju, ka kaadam ir veelme paspeeleet pret Latvijas cs zvaigzneem dazas kartes, skirties no 20Ls un laimiigiem iet maajaas, bet varbuut es kluudos...

gan jau ka ir.

tiem kam ir normals darbs un normalas algas, un tiem kam interesee cs nu tie ta ari varetu uzspelet par tadu naudu. bet ta ka es vel tikai macos, tad man shada iespeje iet gar degunu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

cik man ir zinaams, tad tas PRO pie taa nosaukuma domaats taadeelj, ka attieksme buus savaadaaka,ja tu naaksi teiksim ar savu mx518 un gribeesi vinju sleegt klaat! neviens tev to neliegs!

happy.gif fuji, lol, tak nevisiem ir 518 smile.gif dazhe mne nety happy.gif man ir 510 un teiktu, ka no visiem, kas parasti piedalaas ir mx500, 510 vai pat veel suudiigaakas un nerunaasim(eh) par pretiigajaam wnd peleem!

Link to comment
Share on other sites

Pec 2 -3 meneshiem tas iestadijums parvertisies par sasvidushu ultimistu, MUonlainistu, mobilo telefonu zaglishu, un CS YO YO ESMU Pr00000000000GEJMERS !! AAa janso, kak sam, gazuj babka - un citu vardisku drazu/slengu/ utt genereeshanas vieta.

btw. dzirdot varu jasno!!!1 man gribas iemaukt pa muuli tam kas to tieca tadelja ri uz klubiem neeju jo gribas visiem sadot smile.gif !

Link to comment
Share on other sites

happy.gif fuji, lol, tak nevisiem ir 518 smile.gif dazhe mne nety happy.gif man ir 510 un teiktu, ka no visiem, kas parasti piedalaas ir mx500, 510 vai pat veel suudiigaakas un nerunaasim(eh) par pretiigajaam wnd peleem!

lame.gif

man ir default glu4na logitech pele, austinjas pa 1.50LS un ta pat visus pwnoju!

Link to comment
Share on other sites

man ir default glu4na logitech pele, austinjas pa 1.50LS un ta pat visus pwnoju!

iisteniibaa drosvien tev ir full set smile.gif

-eluminX Illumination Keyboard pa 39Ls

-func surface 1030 pa 27Ls

-IceMat Siberia pa 45Ls

-Logitech MX518 pa 35Ls

un veel droshvien maika ar Heaton parakstu un SK kepons, kuru tu parasti uzvelc, kad seedies pie peles smile.gif da labi, tas taads neliels jocinsh.

takaa nelielaa offtopica ieieshu, bet ja jau saakaat pa tiem pro devaisiem runaat, tad veeleejos uzzinaat ar kaadiem devaisiem (pele, paliknis, austinjas, maika smile.gif ) juus speelejiet?

P.S. es pats speeleeju ar Logitech MX510 (kuru es nopirku pagajushajaa ziemaa), parasts dreebes paliknis (sarkans), Technics austinjas pa 22Ls (man pilniibaa pietiek), parastaa klava, kas naca liidzi PC komplektaacijai un veel pashtaisiitie mouse skeiti - vienkaarshi parasts skochs uzliimeets uz peles kepinjaam smile.gif

nauda, kas izteereeta par devaisiem = 29Ls (pele) + 22Ls (austinjas) = 50Ls smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Mani "PRO" devaisi - nenosakaamas izcelsmes laazerpele ar pusnodilushu uzrakstu "FLATRON", klaviere kautkaada Microsoft, domaaju, ka jauna taada ap 10Ls maksaatu, bet man mutere atdeva taadu nolietotu jau (aa jaa un peli arii jau taadu krietini palietotu smile.gif ), tad veel WaveMaster austinjas pa 10Ls, kuras briinumainaa kaartaa straadaa bez trauceejumiem, pagaidaam, aa jaa un par peles paliktni izmantoju galda virsmu, kas ir manaami "nodraazta". Kopaa pa devaisiem izdotaa summa = 10Ls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

HP bumbinpele, kura naca pirms gadiem 5 defaultaja tongue.gif

paliktnis megapro : Okartes apala reklama, kuru karina veikalos un kioskos !

Microsoft kkada forsa megaklaviere, ja skataties zinas, tad var redzet kadas klavieres ir saeima, man ir tada ... klasesbiedrs atdeva tongue.gif

Wavemaster austinas pa 7 ls ar vibraciju tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveetdien biju iegaajis:

1) seedeeja divi kexi un grauza chipshus un lupiija kaa kaut kaads megapro ( laikam HeatoN ) shkjaida paurus kaut kaadaa uuuuubercoolajaa muvikaa

2) nostaaveeju pie admina galda apmeeram 5 min - kameer paraadiijaas pats admins - tjolka uz gadiem 24-25 - p.s. nu taada pasalda ( ielikt jau vareetu naughty.gif )

3) dabuuju kasti un seedos klaat nu neko viss it kaa ok - tikai savas austinjas pielikt nevareeju - front headphones jack nestraadaa - coooool pro klubs ( pa aizmuguri vandiities negribeejaas ... )

4) laizham CS - gaidu 2-3 min. liidz paraadaas visi uzraxti saakot ar console utt. wtf ?

5) exec ecstasy.cfg --- connect cs.gign.lv --- map de_inferno --- fps_max 100 --- cl_fps 1 - fps 60 - 72 @ de_inferno ........... LOL ?

6) paseedeeju laikam kaadu stundinju un trinu prom .......

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

Sveetdien biju iegaajis:

1) seedeeja divi kexi un grauza chipshus un lupiija kaa kaut kaads megapro ( laikam HeatoN ) shkjaida paurus kaut kaadaa uuuuubercoolajaa muvikaa

2) nostaaveeju pie admina galda apmeeram 5 min - kameer paraadiijaas pats admins - tjolka uz gadiem 24-25 - p.s. nu taada pasalda ( ielikt jau vareetu naughty.gif )

3) dabuuju kasti un seedos klaat nu neko viss it kaa ok - tikai savas austinjas pielikt nevareeju - front headphones jack nestraadaa - coooool pro klubs ( pa aizmuguri vandiities negribeejaas ... )

4) laizham CS - gaidu 2-3 min. liidz paraadaas visi uzraxti saakot ar console utt. wtf ?

5) exec ecstasy.cfg --- connect cs.gign.lv --- map de_inferno --- fps_max 100 --- cl_fps 1 - fps 60 - 72 @ de_inferno ........... LOL ?

6) paseedeeju laikam kaadu stundinju un trinu prom .......

hahaha pwnt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...