Jump to content
GIGN Forum

Noderīga Info


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Pāris noderīgas lietas.

Šie ir FPS konfigi, kopā ar pareizi saliktiem reitiem priekš GIGN servera. ( Ar šiem cfg mierīgi var spēlēt cupos, pagaidām neviens antičīts nava piekasijies. )

[optional] Kad esat ielikuši konfigu, pirms ejat spēlē izdzēšat no /cfg/ mapes - config.cfg. Tas palīdzēs uzstādīt visus defaultos setingus spēlei.

Warning! Konfiga nosaukumus nemainat, "autoexec" ir domāts tāpēc, ka CS:S automātiski ielādē šo konfigu pie spēles palaišanas. Ja nosaukums būs mainīts, tad vajadzēs maņuāli rakstīt konsolē - "exec konfiga-nosaukums"

FPS cfg metam iekšā cstrike/cfg/ mapē.

Vecajam CS:S enginam (v34)

FPS autoexec-CSS Old V34.rar

Jaunajam CS:S OrangeBox enginam (Stīmotajam)

FPS autoexec-CSS OrangeBox.rar

--------------------------------------------------

Ja FPS Jūs spēlē apmierina, bet nezinat kādi ir pareizie reiti, tad šeit ir konfigi, kas satur tikai reitus.

Vecajam CS:S enginam (v34)

Rates autoexec-CSS Old v34.rar

Jaunajam CS:S OrangeBox enginam (Stīmotajam)

Rates autoexec-CSS OrangeBox.rar

--------------------------------------------------

Veljoprojām neesat apmierināti ar fps?

Varam iet piekoriģēt videokartes settingus. Ejam uz savas video kartes kontrol paneli un liekam visus settingus uz minimālajiem.

Diemžēl man ir pieejama tikai nVidia programmatūra.

Apmēram šādi tas izskatītos uz GeForce kartes. Īpašu uzmanību iesaku pievērst pre-rendered frames, droši liekam uz 0.

post-396-0-95276200-1298667704_thumb.jpg

--------------------------------------------------

Veljoprojām neesat apmierināti ar fps?

Ejam bakstīt launch optionus.

Kas tas par zvēru? Šīs ir darbības kas tiek izpildītas pie spēles startēšanas. Kur tas atrodas - zemāk bildēs un ko rakstīt tur - info zem bildēm.

Non-Stīma versijai.

post-396-0-11647600-1298668353_thumb.jpg

Stīmotajai versijai.

post-396-0-31082200-1298668356_thumb.jpg

- dxlevel -

Priekš high fps, es vislabprātāk izmantoju "-dxlevel 80" vai "-dxlevel 81". Var likt arī "-dxlevel 70", bet cik zināms, tad tas ir aizliegts CW un dažos serveros.

Kā tas izskatīsies targetā?

Non-Stīmā

"C:\Program Files\Valve\CS Source\hl2.exe" -appid 240 -game cstrike -console -dxlevel 80

Stīmā vienkārši tajā lauciņā rakstam iekšā "-dxlevel 80"

- heapsize -

Rakstam iekšā pēc tāda paša principa kā dxlevel.

Ja RAMS ir 512MB tad "-heapsize 262144"

Ja RAMS ir 1024MB tad "-heapsize 524288"

Ja RAMS ir 2048MB tad "-heapsize 1048576"

Šis tiek aprēķināt pēc šīs formulas - "1024MB / 2 * 1024 = -heapsize 524288"

Kā tas izskatīsies targetā, ja man ir 1024MB rams?

Non-Stīmā

"C:\Program Files\Valve\CS Source\hl2.exe" -appid 240 -game cstrike -console -heapsize 524288

Stīmā vienkārši tajā lauciņā rakstam iekšā "-heapsize 524288"

- -w un -h -

Rezolūcija, laikam neko skaidrot nevajag, kas tas ir. Rakstam iekšā pēc tāda paša principa kā dxlevel un heapsize.

Ietecamie low fps varianti.

-w 800 -h 600

-w 800 -h 600

-w 1024 -h 768

Kā tas izskatīsies targetā?

Non-Stīmā

"C:\Program Files\Valve\CS Source\hl2.exe" -appid 240 -game cstrike -console -w 800 -h 600

Stīmā vienkārši tajā lauciņā rakstam iekšā "-w 800 -h 600"

No galvenajiem uztādijumiem tas arī ir viss.

Kā tas izskatīsies viss kopā targetā? ( dxlevel 80, RAMS 1024MB, rezolūcija 800x600 )

Non-Stīmā

"C:\Program Files\Valve\CS Source\hl2.exe" -appid 240 -game cstrike -console -dxlevel 80 -heapsize 524288 -w 800 -h 600

Stīmā vienkārši tajā lauciņā rakstam iekšā "-dxlevel 80 -heapsize 524288 -w 800 -h 600"

--------------------------------------------------

Tālākās darbības veiciet tikai tādā gadijumā, ja Jums pilnībā neapmierina iegūtais rezultāts no augstāk dotā info.

Windows XP tweaks by Miezy, lai palielinātu Jūsu fps spele. Lietojiet tikai tāda gadijumā, ja esat pilnība pārliecināts par to, ko darat. Mēs neatbildam par sekām.

Ieguvums nav pārāk liels šo visu izpildot, bet tomēr ir. Ja spēlē ar 30~~ fps tad 60 būs daudz labāk un ieguvums būs jūtams.

1. Sākumā atslēgsim nevajadzīgus windows xp servisus.

Start->Control Panel->Administrative Tools->Services

CODEAlerter - Disable

Application Layer Gateway Service - Disable

Application Management - Disable

ASP.NET State Service - Disable

Automatic Updates - Disable

ClipBook - Disable

Distributed Link Tracking Client - Disable

Error Reporting Service - Disable

Fast User Switching Compatibility - Disable

Help and Support - Disable

Human Interface Device Access - Disable

Indexing Service - Disable

Logical Disk Manager Administrative Service - Disable

Messenger - Disable

Net Logon - Disable

Net.Tcp Port Sharing Service- Disable

Network DDE - Disable

Network DDE DSDM -Disable

Network Location Awareness (NLA) - Disable

Print Spooler - Disable - Atslēgt ja netiek izmantots printeris, ja tiek atstāt ieslēgtu.

Remote Procedure Call (RPC) Locator - Disable

Remote Registry - Disable

Routing and Remote Access- Disable

Secondary Logon - Disable

Security Center - Disable

Server - Disable

Smart Card - Disable

SSDP Discovery Service - Disable

Telnet - Disable

Themes - Disable - Windows xp izskatīsies klasiski!

Windows Management Instrumentation Driver Extensions- Disable

Wireless Zero Configuration - Disable

2. Atslēdzam startup programmas!

Start->Run->msconfig->Startup

Uz manis testētā pc atstāju sekojošas programmas pie startupa.

http://bildites.lv/i...0bjuxqefpvc.jpg

Visas, kas tanī scrēnā nav redzamas arī nav vajadzīgas pie startupa.

3. Daudzi spēlē cs:s ar ieslēgtu skype, arī skype ēd daudz cpu un arī tik pat daudz ram.

Alt+Ctrl+Delete, jeb vnk atveram Windows Task Manager

Atrodam SkypePM procesu listē, uzspiežam uz SkypePM procesu un ņemam End Porcess.

Tālāk dodamies uz CODEC:\Program Files\Skype

Izdzēšam Plugin Manager mapi!

4. Overklokojam video karti

Lejuplādējam Rivatuner: Link Ieinstalējam, tālāk veram vaļā viņu.

Pie Driver settings->Customize->System settings->Ieķeksējam Enable driver-level hardware overclocking->uzliekam 3d perfomance.

Izķeksējam Link clocks, ja tāds ir.

Core clock: 100mhz droši var celt, ja iepriekš nav overklokota karte.

Shader clock:100mhz

Memory clock: 100mhz

Lai saglabātu iestatītos setingus vajag iemest ķeksi pie startup. http://bildites.lv/i...y39quuwlbbc.png

Var protams vairāk, bet tas ir jau jātestē cik stabila karte ir pie augstākas frequences.

Programma ar ko var testēt cik stabila ir vga. AtitoolAtitoola ņemat scan for artifacts, kadas 10min palaižat, ja nemetas nekādi gļuki, tad var celt augstāk.

Vajag arī sekot līdzi temperatūrai kāda ir videokartei, tam var sekot līdzi ar GPUZ programmu. Lejuplādēt var: GPUZAtverot programmu pie sensors, bus redzama temperatūra, vairāk pa 90grādiem pie slodzes nevajadzētu laist.

--------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Mazliet pielabots cfg, noņemti errori sakarā ar sv_cheats 1, uzliktas asinis un pieliktas ēnas.

Asinis un cilvēki šajā cfg neparādas, tas ir tas, ko izmēģinot pamanīju. ;)

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

ja ir sudigs pc uzskatu,ka asinis nav vajadzigas. vai ari labak patik lagot pa serveri. Gribu pieminet,ka tiem kuriem FPS Ir Zem 100, viņi lago serverī un nepadod šīs 100 bildes sekundē citiem!!!

Edited by Miezis
Link to comment
Share on other sites

Em, manā izpratnē tas ir svarīgs spēles aspekts... ja redzu, ka komandas biedru nošauj, tad nesaktos kā viņš nokrīt, bet to no kurienes nošauj vērtēju pēc asinīm, kas paliek uz pretējās sienas parasti! (protams, ja loģiski savādāk nevar izspriest)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tā jautājums CS:S pārzinātājiem, taka mēs visi to ļoti labi esam pamanijuši gign.lv ir pārgājs uz beidzot JAUNO versiju.

Mans lūgums ir sekojoš varbūt Kāds no Jums varetu uztaisit jaunu FPS configu ar visiem nepieciešamajiem rate u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ka tas ir ar Gforece kartem bet priesh ATI ir tads ATI TOOLS, ar kuru baigi labi var clock, ja tu neparforce baigi daudz tad nekas traks nevar notiek, overclokojot kartes tempretura baigi celsies lidz ar to vajaga labu ventilatoru, es dariju taa celu visu laiku par 100mhz lidz dabuju optimalo darbibu ipasi nepalielinot tempreturu. dabuju bonusa 400mhz uz ati HD 4580 un stock fana, lai vai ka, ieej siten nokacha sito driveri vai ka vins tur saucas mosh palidzes,http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=10

Link to comment
Share on other sites

itkā jau vajadzēja pie spama rakstīt, bet parcik te ir infa kā overclock'ot VGA tad nodomāju ka būs arī pareiza vieta kur meklet atbildi

ir aut kāds % zināms kura robežās var droši uzdzīt vkarti ? vai tas ir tīri "test & trial" ceļā uzināms process ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Es varbūt kaut ko nepareizi saliku, bet man max fps 60 un kad esmu spotā tā uzreiz 30

Shortcut ierakstiju: "C:\Program Files\Valve\CS Source\hl2.exe" -appid 240 -game cstrike -console -dxlevel 70 -heapsize 1048576 -w 1680 -h 1050 +connect css.gign.lv

Varbūt tad paņemt mazāk Ram?! Vai to dxlevel ieliku 80, tagad pagaidām 60 stāv, bet man agrāk bija pie 100, tagad ar šo 60 un ja būs pilns serveris, tad domāju, ka būs mazāks

Edited by Little
Link to comment
Share on other sites

Es varbūt kaut ko nepareizi saliku, bet man max fps 60 un kad esmu spotā tā uzreiz 30

Shortcut ierakstiju: "C:\Program Files\Valve\CS Source\hl2.exe" -appid 240 -game cstrike -console -dxlevel 70 -heapsize 1048576 -w 1680 -h 1050 +connect css.gign.lv

Varbūt tad paņemt mazāk Ram?! Vai to dxlevel ieliku 80, tagad pagaidām 60 stāv, bet man agrāk bija pie 100, tagad ar šo 60 un ja būs pilns serveris, tad domāju, ka būs mazāks

Samazini izšķirtspēju. Uzliec -w 800 -h 600. Paskaties kā būs tad. heapsize vērtība jāliek tieši tāda, kāda tā sanāk pēc izrēķinātās formulas, ne mazāk un ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...