Jump to content
GIGN Forum

Pokera Turnīrs


Recommended Posts

betseifā ņēmu arā 25ls un man pateica, ka no tava ip ir 2 profīli un, ka mans konts blokets, tas ta ka tur vel bija nauda. tad beigās viņi man uzlika banu uz webu, kad eju iekšā uzmet huiņu un vsjo.

palieku pie sava, pokerstāri vai fūļķiks

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tas, protams, būtu lieliski ja varētu katrs kautkādu buy-inu uztaisīt, bet cik tādi cilvēki būtu? Nedomāju, ka vairāk par 6-7. Vienkārši es gribu to turnīru lai visi kas grib var uzspēlēt, piem., kautkāds macho kurš varbūt vispār nekad online nav spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā :) Vispar domaju ja gigns uztaisitu poker sadalju saakuma lapaa vispar, ar zinjam utt, ar savu refferal linku. Varetu pat naudinju pelniit utt ar to :) Taisit gign freerolus 50-100$, jo ja zem tava affiliate ir kadi 20-50 cilveki, tad pokeri dod pa brivu tos 100$ turnira organizēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu tad moš tiešām daram tā, ka regosies visi kautkādā istabā zem mana referāļa un tad jāsarunā lai par to iedod kautkādu freerollu, + pēctam atleks no rake kautkas affilatam un par to atkal varētu turnīrus bliezt, tagad tikai jāizdomā istaba, vispār powerpoker diezgan krutu affilate programmu, jāparunā vai viņi kautkādu freerollu arī var piedāvāt ja savāc normālu skaitu spēlētāju.

Link to comment
Share on other sites

Karoče iekš pokerstars turnīrus var taisīt ja ir kopā savākti 2k punkti, man ir 1,6k, tākā tad kad būs 2k tad arī maucam vienkārši kad katrs iemet pāris doļus un miers, vismaz nebūs tik liels bardaks no newbiem. Vispār ja kādam ir tie 2k tad piesakās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cik būs tas buj ins? Es domāju, ka kāda 4diena ne? vakarā, vai arī svētdienas diena/vakars. Jo 5dien daudzi nebūs ieskaitot mani un 6dien ari noteikti kāds nebūs. trešdiena būs par ātru, bet darba dienās taču daudziem ir jāstrādā. mmmmhhmhm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...