Jump to content
GIGN Forum

Gign Ikgadējais "ripo Lejā Pa Kalnu" Tuss


Oddish
 Share

  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te jau nav tā ielūgumu tusiņš.

Esi šeit? Noteikti, vari jau pakot mantiņas lielajam tusam! Neviens taču nesitīs, vismaz man tā šķiet.

Personīgi, neesmu bijis, bet pieteicies esmu pagājušo gadu, bet plāni mainījās. Šogad, varētu pat nozvērēties, ieradīšos, tikai problēma tāda, ka negribās tādu gaisa gabalu kratīties, varētu vēl kāds ieteikt kādus spotus..

Link to comment
Share on other sites

GIGN pasākumu ideja ir aizliet seju pļavas vidū ar kalnu, ūdenstilpnes tuvumu un futbola laukumu. Tā tas bija, tā tas būs.

Braukt var visi, tikai jautājums cik jums būs interesanti, ja nevienu nepazīsiet. Par nepilngadīgajiem atbildību neuzņemamies.

Divus gadus esmu bijis tupusmīzējs, šogad mēģināšu tikt, ja nebūs tajā laikā jāstrādā.

Link to comment
Share on other sites

Braukt var visi, tikai jautājums cik jums būs interesanti, ja nevienu nepazīsiet. Par nepilngadīgajiem atbildību neuzņemamies.

Divus gadus esmu bijis tupusmīzējs, šogad mēģināšu tikt, ja nebūs tajā laikā jāstrādā.

Nemīz tupus , ir forši.

Pagājušo gadu nācās izlaist, šogad jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Ja ņemat barā tad varētu braukt, bet par BOTas vietu: ir jauka, forša vieta utt., bet no mana gala tas ir ahh pat nezinu cik km. ;[

manā galā ir ļoti daudz tādu vietu, kas atrodas pie Ventas [ gan jau daudziem šejieniešiem ir labas vietas viņu rajonā ], kur nekas nav jāmaksā, un kur ir vietas futbolam utt.

un par to nojumi ar varētu sarunāt. vairākiem paziņām ir.

bet kas gribēs braukt uz Kurzemes pusi?

no Rīgas ~150km man šķiet.

Link to comment
Share on other sites

Es!

bet nu labāk jau būtu pēc iespējas tuvāk centram, tā lai no visām Latvijas malām varētu normāli atbraukt. tādā ziņā jau divīša spots perfekts.

Link to comment
Share on other sites

Negribu neko sasoliit, bet jagaida, kad dj_erix atnaks, varbut vares ko piedavat :)

p.s. ja nekas nemainas un nebus jaakratas ar autinu paris simti km - busu, taa kaa piesakos uz kadu vietu masina

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

EJ DIRST, NENĀC KLĀT!!! :sparta:

Tā kā tuss ir vienreiz gadā, tad var jau arī pabraukt lielāku gabalu!

Principā botas vieta izskatās ok, jāskatās vai erix piekritīs mežoņus laist pie sevis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

PAcik pagaišgad piekrišana uz manu pleisu bija OK, bet diemžēl izpalika dažādu iemelu pēc, tad šogad ar vietu ir viss OK - vis ir aizrumāts un problēmu nebūs ja izlems man uzticēties vēlreiz.

PS. Mežoņi ciemos laipni gaidīti. Piedāvājums par pagrabu arī spēkā :DD

Un kurā vietā , tad šis viss ir?

Es neatceros no pagājušāgada

ZnT...tu neesi aicināts.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Paldies odiņ, ka topiku uztaisīji, es bišķi nogulēju.

Enivei, tiks taisīts vēl viens topiks, kad tiks izlemta vieta, bet datums, kā jau minēts pirmajā postā būs 20-22. augusts. Datums ir dikti tradicionāls :)

Par vietu. Nu man teiksim nav nekādu problēmu uzticēties ērikam, drīz apritēs 6 gadi kopš +- esam pazīstami :) Par BOTu neko nezinu, lai gan jāsaka, ka vieta izskatās ok.

Vajadzētu novienoties par kaut kādu datumu. Teiksim 18 jūlijs - līdz tam laikam vajadzētu izdomāt uz kuru vietu gribam braukt. Drīkst piedāvāt arī citas vietas.

Un lūdzu nevajag kā argumentu izmantot attālumu. Ja tu vienreiz gadā nevari atbraukt uz vienalga kuru vietu Latvijā, tad tevi visticamāk pasākums neinteresē.

Pagaidām par vietām cik redzu ir šādi plusi

Ērika:

+Foršāk džumīt

+kaut kāds džeks mums ceps gaļu

+tas ir ēriks

Botas:

+Ainaviskāka vieta

+iespējams, vieglāk nokļūt (lai gan kā bijām runājuši pagāšgad, tad ar transportu pie ērika arī viss tika nokārtots)

+vairāk objektu uz kuriem doties ekskursijā/apskatīt

Man uz sitiena grūti izvēlēties, bet viss ok - vēl līdz 18 jūlijam (orientējoši, ja kas datumu var arī nedaudz pārcelt uz priekšu) ir ko domāt - varbūt kāds piedāvā ūberforšu vietu.

Link to comment
Share on other sites

Esi šeit? Noteikti, vari jau pakot mantiņas lielajam tusam! Neviens taču nesitīs, vismaz man tā šķiet.

Personīgi, neesmu bijis, bet pieteicies esmu pagājušo gadu, bet plāni mainījās. Šogad, varētu pat nozvērēties, ieradīšos, tikai problēma tāda, ka negribās tādu gaisa gabalu kratīties, varētu vēl kāds ieteikt kādus spotus..

Nebutu jau gruti tevi savakt, bet uz sitadiem pasakumiem parasti gruti sanemties braukt. Jaskatas vai vel kads zinams purns pieteiksies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...