Jump to content
GIGN Forum

Exit


quickaim
 Share

Recommended Posts

Es arī izlasīju par tēju, cepumiem un pasēdēšanu. Nodomāju, varbūt varētu...

Tiesa gan, esmu jau bijis vairākos šādos kristīgos pasākumos. Lai arī ticību dievam nenosodu, man šausmīgi nepatīk tās žēlabās lūgšanas pie pusdienu galda un mācības, ko it kā vajadzētu darīt. Katrā ziņā, ja varētu paciest tās lūgšanas, noteikti dotos, jo tie cilvēciņi ir sirsnīgi, jautri un tā. :)

Link to comment
Share on other sites

dalības maksa 8 lati :D idioti

edit: piedo divīt, bet es nesaprotu kas īsti te ir wārnojams. vēljoprojām ir cilvēki, kuri maksā desmito tiesu savas algas mācītājam, kurš skromna dzīvo rīgas centrā kautkādā ūber dzīvoklī un braukā ar s klasi, ughm, jā, dieviņš nolaidās un iedeva viņam. gribi kruta atpūsties? samaksā 8 latiņi un mums būs svetība uz 2 dienām a man būs jauna mašīna

atejisms rox

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

:D idioti

edit: piedo divīt, bet es nesaprotu kas īsti te ir wārnojams. vēljoprojām ir cilvēki, kuri maksā desmito tiesu savas algas mācītājam, kurš skromna dzīvo rīgas centrā kautkādā ūber dzīvoklī un braukā ar s klasi, ughm, jā, dieviņš nolaidās un iedeva viņam. gribi kruta atpūsties? samaksā 8 latiņi un mums būs svetība uz 2 dienām a man būs jauna mašīna

atejisms rox

Redzi, ir patiesāki un ne tik patiesi mācītāji. Citi mantkārīgi uzdzīvo uz draudzes rēķina, bet ne visi ir tādi.

Edit: Oddij, tu gribi teikt, ka nometnei mūs par velti trīs dienas būtu jābaro? :bduh:

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Cena trim dienām tīri paikā aiziet, bet tas tā.

Bet nometnes tēma. :slap: Nezinu vai dusmoties uz sludinātājiem vai just līdzi tiem, kuri uzķerās uz viņu sviesta (tas attiecināms ne tikai uz šitiem, vēl relatīvi nekaitīgajiem).

Protams pieļauju, ka viņi tur aktīvi un labi pavada laiku, bet noteikti neiztiek bez ierastās demagoģijas.

Link to comment
Share on other sites

Un tāpēc jāpievēršas smadzeņu skalošanai?

Tā jau sektas arī strādā - meklē garīgi sagrautus cilvēkus, lai pēc tam viņus izžmiegtu līdz galam, gan finansiāli, gan emocionāli.

P.S Es nesaku, ka šī "Exit" apvienība ir sekta.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...