Jump to content
GIGN Forum

1. Turnīra Topiks


Recommended Posts

Tвtad turnоєs notiks Fulltilt poker istabв svзtdien (31.07.) plkst. 20:00 pзc mыsu laika (GMT +2).

Atrast var pзc id 174969571 (Ctrl+T iekр FTP klienta) vai arо zem Tournament>Private ar nosaukumu gign.

Dalоbas maksa 2,5$+0,50$ (rake), tвtad kopв 3$.

Parole: gignpro

Spзle: holdem NL fullring.

Cilvзkam kurр mani izslзgs no turnоra balva 5$! Attiecas tikai uz gign foruma memberiem, ja kautkвds kreisais mani izslзgs nekвdus 5$ nedabыs. Tas kurр mani izslзdz pats pзctam meklз mani rokв, pakaп nevienam neskrieрu.

Centорos turnоrв notiekoрo nofilmзt & pakomentзt tоri 4 fun lai var pзctam paskatоties.

Sarakstiet savus nikus kas ir reмistrзjuрies jo pзctam tiks doti punkti un veidots ranks.

Cilvзki kam nav naudas fulltilt kontв var samainоt caur mani, t.i. jыs atsыtat uz manu SEB kontu naudu un es jums uz fulltilt.

Cilvзkiem kam nav fulltilt konts ir iespзja taisоt kontu caur manu referвli un dalоbu uz рo turnоru (un iespзjams arо citiem) es nosponsorзрu!

Ja ir jautвjumi rakstiet tepat.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nja 6dien ta nezinu busu majas vai nee, bet nu 7dien jau 100% ka piedalos! Vispar kads nevares aizsaut tos 3$ man sodien tikai apstiprinaja nauda iznemsanu, kr4 konta vel paris centi, ka bus nauda konta ta taisiisu depozitu un adosu, kads nebus ar mieru? Vel pagaidam pats neko nezinu, vai varesu ja nu kas 7dien padosu zinju!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...