Jump to content
GIGN Forum

Gulbis


macho
 Share

Recommended Posts

Nu ar kaut ko ir jāsāk. Lielākā daļa LV tenisistu grozās pa tiem pašiem future.

Nē, diezvai. 21 jau ir, sezona izlaista. kad bija man lielā iespēja tikt junioru izlasē uz EČ, tad diemžēl dabūju traumu. Apritē tikt atpakaļ ir šausmīgi grūti + ar ierobežotām finansēm. Tas paliks kā hobijs, lai pa vasaru sevi uzturētu kaut kādā formā. :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, diezvai. 21 jau ir, sezona izlaista. kad bija man lielā iespēja tikt junioru izlasē uz EČ, tad diemžēl dabūju traumu. Apritē tikt atpakaļ ir šausmīgi grūti + ar ierobežotām finansēm. Tas paliks kā hobijs, lai pa vasaru sevi uzturētu kaut kādā formā. :)

Tā jau ir , piekrītu.

Tomēr ir labi sportot , jaunu kontaktu , sevis uzturēšana formā :)

Ir arī kādas intereses ārpus sporta pasaules?

Link to comment
Share on other sites

ne bez stresa, bet esam līdz 3. setam tikuši. :)

Man baigi nobesija Ntv online komentētājs ,kad zaudē tad nodirš viņu no galvas līdz kājām ,kad uzvar tad baigais maločiks.Gulbis nerāda ļoti pārliecinošu spēli , bet 3 setā ir ticis , tagad gan viss neizskatās pārāk rožaini , bet prieks ,ka neparādot labāko sniegumu spēj arī tikt līdz 3 setam tas jau ir top spēlētāja līmenis.

Link to comment
Share on other sites

njā , bet tas jau no paša sākuma neaizgāja un arī beigās vairs nebija pārliecības ,ka var viņu iesist.

Bet tā jau nav tik traki ar to forehand kautgsan pirms diviem gadiem tieši ar forehand bija ļoti lielas problēmas.

Toties prieks par Lejnieku ,kas jau ticis kārtējā future pusfinālā :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

mm, pirmais sets Gulbim. Atskaitot pašu seta sākumu, Ernesta spēle izskatās ļoti laba. Efektīva un efektīga. :)

uzvara! Bet nu spēles bez sirmiem matiem nav pazudušas. Taibreikā palaist 0:5 un tad apspēlēt - Vot Gulbis! :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaudēt var un varbūt pirms AO tas pat nebūtu sliktākais, bet palikt uz nulles? Tā ir necieņa pret faniem, kas ceļās 05:00, lai kaut teksta režīmā sekotu spēlei. Nē, es diemžēl necēlos, lai skatītos spēli, bet zinu, kas to dara.

Jāpiekrīt Breetzam. :)

Link to comment
Share on other sites

Izskataas ka |GULBIM shas beigsies AUSTRALIAN OPEN! 1mo setu pakaasa 6:7 2:6 un shobriid ir 3:4,bet Vacietis servee! Aij aij aij!

To jau varēja gaidīt pēc Sidnejas turnīra pēdējā mača. Ja tiešām netika līdzi klimatam, tad pa tām pāris dienām aklimatizēties bija nereāli.. Lai gan no otras puses- tas ir Gulbis, nevar saprast, kad dirš un kad patiesību saka, tāpat kā nevar saprast, kad padirš klimata dēļ un kad aiz "esmu Gulbis, šodien padirsīšu pilnīgā bezjēgā".

Link to comment
Share on other sites

Sevastova tak zveers :DD 1/8finalaa jau un 95k kabataa :DD

Šonakt nesagaidīju tiešraidi 2:00 AM, bet no rīta redzēju apskatu. Sīvā cīņā, ar 3:6 un 4:6 tomēr piekāpās dāņu tenisistei Vozņacki. Pēc spēles intervijā Vozņacki teica, ka mūsu tenisiste esot bijusi grūts pretinieks, taču spēles vidū esot pazaudējusi spēles ritmu.

Via TVNET.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...