Jump to content
GIGN Forum

Casus Belli #2


mexikan
 Share

Recommended Posts

Es vispār nesaprotu, kāpēc jūs šeit sākāt strīdēties par to kurš labāk vai sliktāk spēlē ?

Nebija tajā mūvikā nekādi uber fragi un kāpēc gan cilvēks, kurš spēlē sliktāk nevarētu novērtēt?

Nezinu pēc kā jūs salīdziniet, bet vismaz es salīdzinu pēc citiem mūvikiem, kurus es esmu redzējis.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Dems jau nezin, kas ir kritika! Katrs izsakās par mūviku, ko par to domā. Bet viņš, kā redzat, brauc augumā citiem "kritiķiem" un viņa postā vairs neparādās kritika, bet gan pavisam offtopics.

Es izteicu, ka ir gadījies, bet nejau to ka es tos momentus varu uzvārīt kad gribu

Es ticu, ka viņi ir labāki spēlētāji par mani un ir bijuši arī labāki momenti, par šiem, bet šis izskatījās bišku sasteigts.

Man piemēram, pēc neredzētiem momentiem labāk patika šis mūviks

, bet editings bija minimāls, kā tikai uz saskan kills ar mūzikas ritmu, bet momenti za to bija interesantāki, jo bija daudz mazāk momenti, kad mīnusotājs bija kopā ar mediķi, atšķirība no šī mūvika un īsā laika sprīdi vairāki smuki -, bet bija arī sūdigi momenti.

Par mūviku

Piemēram moments 1:00 (Prieškam likt solly killu no muguras?)

2:35-3:10 (-5 ar skautu bija parāk garš un vienkārši skraida un atvāc pa vienam pretiniekus kuri kautkur apmaldijušies - wow, skill)

3:35 (Skauts novāc 2 pretiniekus, kuri bija ar zemu health un skauts vnk nopizdij fragus)

4:05 (Neviens solly nešauj un visus no muguras, tur arī nekas tāds kruts nebija, ja ar soldier jēdz tēmēt tad to var katrs, pat tādi kuri nespēlē divīzijā)

Tāpēc arī pirmajā manā postā bija viss uzrakstīts. Ir gadijušies tādi momenti un ir redzēti labāki momenti, bet mūzika, jo īpaši otrs gabals bleh! Kaut kāda klubu mūzika. Un velreiz paprasīšu, kurš moments ir tāds nereāls? Izņemot airshot

Ai apnika drukāt. Mex visu cieņu par filmas taisīšanu un editošanu, es nekad nevarētu viss pār kautko tādu uzcept, bet tiešam momenti varēja būt arī "naisigāki" un mūzika bišķ kaut kāda dīvaina, priekš action, kurā šķaida un spridzina ;) Tas pats būtu, klausīties Rembo, kad killo visus zem Dj Tiesto

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Nu man gan patika, sevišķi demo + 1. dziesma, kā arī double jumps ar solliju badlandā. Par skautiem,nevaru spriest,jo tie liekas visgarlaicīgākie jebkurā fragmūvijā.

P.S. Saldais ēdiens solliju piekritējiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirma dziesma = overused (?), kaut kur dzirdeta vairakas reizes. @_@

Scouta parts = aizmigt var.

Pareja no viena fragparta uz otru kaut ka neparak, katram partam vareji kadu ievadijumu izveidot..

Paris lame skanjas effekti no videocopilot (tai skaitaa heartbeats @_@)

intro gan man patika, soldier/demoman fragi ari. ;)

Link to comment
Share on other sites

gb, nз nзesmu tas. Man vienkвrрi mumblз nedzird, lol

Kas te vispaє par kasорanos, psc! super tu esi tieрi tas kura viedoklis ir mazsvarоgs. Tu tikai runв, bet kв ar darbiem? unt ar lavriksu pareizi pateica, ko cepjaties, jums neko nesaka, bet par muviku runв. Neviens nesaka, ka mыviks ir sыds un ka mзs esam krutвki. Vienkвrрi viтр varзja bыt labвks!!!!!!! i vsjo

edot; panicвl, skatos tev patоk runвt, kautvai neko nezini.

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Kas te vispaє par kasорanos, psc! super tu esi tieрi tas kura viedoklis ir mazsvarоgs. Tu tikai runв, bet kв ar darbiem? unt ar lavriksu pareizi pateica, ko cepjaties, jums neko nesaka, bet par muviku runв. Neviens nesaka, ka mыviks ir sыds un ka mзs esam krutвki. Vienkвrрi viтр varзja bыt labвks!!!!!!! i vsjo

viтa viedoklis ir 10 reizes svariigaaks par tavu vins vismaz zin kaa ir tur buut a tu pat nezini vnk skaties un kritizee kautvai nezni cik tas ir gruuti izdariit

Link to comment
Share on other sites

Abi jūsu viedokļi ir pielīdzinami nullei, jo jūs esat izsmiekli, nopietni. Agrāk cw sākumā likām nosaukumu SuperS, jo viņš tiešām ir smieklīgs čalis. Jūs abi kopā pārspējat antijesuz, daunisma ziņā. Bērni ar viedokļiem, ownotāji, kuri nekur nevienu nevar normāli novākt. Supers pat pubā nevar novākt normāli nevienu. SO stfu!

Tālāk lūdzu izsakiet savus viedokļus par mūviku.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

em, Super ko kasās? Piedirsas kā jūs spēlējat visi, šeit ir jārunā par to kas ir mūvikā, nevis "es pubā varu nošaut visus", "es spēlēju labāk nekā tu!" Relax, Unt's pareizi pateica bet tu jau nevari mierīgi piekrist, vai tev bail no patiesības un tāpēc tu centies to noliegt? :lohs:

Link to comment
Share on other sites

acīmredzot diezgan skandalozs mūviks :)

ir vnk jāpieņem, ka kāds vienmēr spēlēs labak par jums, šitā krāna garināšana ir bezjēdzīga, sacenšaties(strīdaties) itkā būtu konkurenti augstās divīzijas, taču ... tiešām bērnudārzs :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...