Jump to content
GIGN Forum

Pool


traktorists^
 Share

Recommended Posts

šitas jau īzī pūls, jo tev parāda trajektoriju pa kuru bumba ripos, aaa un vēl laikm tas viss galds ieziests kā ar sviestu : knapi pieskaries un bumba 2reiz pārceļo visam galdam pāri. PlayRay pūls ir normāls pūls

Link to comment
Share on other sites

lol, otrajā levelī 3 baltās bumbiņas pēc kārtas iesitu nejauši iekšā un beigās kad bija palikušas ~6 sekundes vēl kādas 5 bumbas iebliezu iekšā, turējos :)

baigi smuks pūls, žēl ka tur tas laika limits, varēja noņemt to advancēto tēmēšanu un vienkārši iedot tāpat paspēlēt

Link to comment
Share on other sites

Man rekords 18875 :)

p.s. dabūjot 10000 punktus, unlockojas expert mode, kurā nav tēmēšanas palīdzības. :) Man tālāk par rack2 un 8000 nav sanācis tikt.

Link to comment
Share on other sites

aha, man ar sanāca dabūt 19650 punktus, īzī modā - baigi svarīgi iesist pēc iespējas vairāk bumbiņas pēc kārtas, tad punktu skaits par iesisto bumbiņu var pat pieckāršoties! Toties pro modā, kad nevar redzēt bumbiņas trajektoriju, reāli grūti tālu tikt un iesist daudz bumbiņas pēc kārtas :(

pievērsiet uzmanību arī tai baltajai bumbiņai, kurai ir sarkans riņķīts virsū, ar to var pamainīt sišanas vietu pa cue ball :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Expert mode: 9 min 21 sec, 12 200 points, time per shot 2.1 sec. Lielākais reizinātājs - x3.5, Rack 4

Normal mode: 13 min 43 sec, 10 300 points, time per shot 3.4 sec. Lielākais reizinātājs - x3.0. Rack 6

Reāli vieglāk tos punktus ir expert modē dabūt, jo punktus konkrēti vairāk dod...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...