Jump to content
GIGN Forum

10. Saeimas Vēlēšanas


vincister
 Share


Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tavi vecāki tiešām tā domā? Ka viņu balss neko nemainīs? Tas tiešām nav tevis izpīpēts iemesls, bet tiešām ir kāds pieaugušais, kurš tā domā? Ja tā tiešām ir, tad uzprasi, kas notiks, ja visi pusotrs vai cik mēs te esam miljons latvieši visi nodomās "ai mana balss neko nemaina" un aizies nobalsot tikai krievi (kuri nav tik stulbi un tā nedomā)? Vai tas kaut ko izšķirs?

Link to comment
Share on other sites

Reālaks iznākums gan ir SC+ZZS+PLL...

Vispār man salikums TB/LNNK-Visu Latvijai + Vienotīa liekas tīri dīvains , jo viena partija ir vērsta vairāk internacionāli , kur otra grib aizstāvēt tikai Latviešu intereses, kā viņi varēs strādat kopā?

Es gan gribētu redzēt SC+ZZS+Vienotību , kur SC+ZZS ir lielais vairums balsu , bet thats probably not gonna happen ;(

Link to comment
Share on other sites

Vispār man salikums TB/LNNK-Visu Latvijai + Vienotīa liekas tīri dīvains , jo viena partija ir vērsta vairāk internacionāli , kur otra grib aizstāvēt tikai Latviešu intereses, kā viņi varēs strādat kopā?

Es gan gribētu redzēt SC+ZZS+Vienotību , kur SC+ZZS ir lielais vairums balsu , bet thats probably not gonna happen ;(

Atceries, ka premjeru nosauc prezidents un ir mazas izredzes, ka Zatlers varētu nosaukt Šleseru vai Urbanoviču, par Lembergu vispār nerunāsim, tas nekad nav bijis reāls kandidāts. :slap: Turklāt ZZS tomēr ir partija, kuras elektorāts ir samērā patriotiski noskanoti latvieši, arī sarakstos viņiem parasti šī iemesla dēļ ir šādi cilvēki, savā laikā bija Lācis, kas aizgāja, "aizver muti!" Līdaka, nedomāju, ka viņi pārāk vēlās mesties kopā ar SC, ar PLL varētu, bet viņiem nebūs tāds deputātu skaits, redzot, ka viņi tomēr vēl ir mazākuma valdībā un to tomēr stutē, nevis balso kopā ar PLL par visādiem sūdiem, tad jādomā, ka valdība, kas līdzīga pašreizējai ir iespējama arī pēc vēlēšanām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...