Jump to content
GIGN Forum

10. Saeimas Vēlēšanas


vincister
 Share


Recommended Posts

:D ) esmu balsojis par Jauno laiku. sogad ari biju domajis balsot par JL jeb vienotibu. bet, vakar paklausoties youtube visus tos izvilkumus no tiem suda raidijumiem pa tv, freibergu palasiju un tad izsecinaju, ka dombrovskis jau sevi ir izsmelis, jo valdiba pie stures ir pabijis, bet nekadu acimredzamu uzlabojumu nav, tapec savu balsi atdosu par tevzemiesiem.

Vēl viens pamuļķis kas ko lasa tam arī tic, tālu tiksi es tev teikšu...

Neaizmirsti avīzē,internetā pasmelties idejas kur tev naudiņu iestādīt, un padod pm.

Kādus acīm redzamus uzlabojumus tu gribi?

500Ls vidējo algu ? Katram pa mersim?

Nolaidies puis uz zemes, Dombrovskis ir izdarījis vairāk kā jebkurš no tiem tirliņiem varēja izdarīt!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D ) esmu balsojis par Jauno laiku. sogad ari biju domajis balsot par JL jeb vienotibu. bet, vakar paklausoties youtube visus tos izvilkumus no tiem suda raidijumiem pa tv, freibergu palasiju un tad izsecinaju, ka dombrovskis jau sevi ir izsmelis, jo valdiba pie stures ir pabijis, bet nekadu acimredzamu uzlabojumu nav, tapec savu balsi atdosu par tevzemiesiem.

Kamēr Šlesers SOLA eksporta pieaugumu, Dombrovskis to jau ir PANĀCIS. Kamēr Šlesers SOLA importa preču samazinājumu, Dombrovskis to jau ir PANĀCIS. Kamēr Šlesers SOLA ekonomikas sildīšanu un rāpšanos no bedres, Dombrovskis to jau ir PANĀCIS.

Padirs vēl, ka šī valdība sevi ir izsmēlusi..

Link to comment
Share on other sites

Labi, beidziet dirst, VL!/TB/LNNK nav tas sliktākais variants, par ko balsot.

Dombrovskis ir visu nogriezis līdz pēdējam, bet taisās griezt vēl. Viņš samazina izdevumus un sola samazināt ministriju un aģentūru skaitu vēl. Bļeģ, a samazinot naudu var tikai ietaupīt, nevis pelnīt un atpelnīt. Viņam to visi pārmet.

Link to comment
Share on other sites

Dombrovskis ir visu nogriezis līdz pēdējam, bet taisās griezt vēl. Viņš samazina izdevumus un sola samazināt ministriju un aģentūru skaitu vēl. Bļeģ, a samazinot naudu var tikai ietaupīt, nevis pelnīt un atpelnīt. Viņam to visi pārmet.

Kas tur slikts, ka samazina/optimizē ministrijas/aģentūras? No tevis visu laiku kautkādi PLL reklāmas saukļi veļasārā...

Link to comment
Share on other sites

Dombrovskis ir visu nogriezis līdz pēdējam, bet taisās griezt vēl. Viņš samazina izdevumus un sola samazināt ministriju un aģentūru skaitu vēl. Bļeģ, a samazinot naudu var tikai ietaupīt, nevis pelnīt un atpelnīt. Viņam to visi pārmet.

Jā, vins nogirez, bet tu vispar saproti kapec apgriez? Izskatas ka ne...

Ir pa visam vienkārša lieta, aizdevēji grib, lai Dabrovskis un mēs netērējam vairāk kā mums budžetā ir (līdz 6% Dambrovskis jau ir aizvilcis) vai tas ir kaut kas slikts? Kā lai savādāk samazina izdevumus kaut ko nesamazinot, kā var valsts turpināt pastāvēt ja nespēj iekļauties savā budžetā?

Tas ka bija jāsamazina UN BŪS jāsamazina izdevumi, tur pat nav ko raudāt vai runāt.

To ko Šlesemauka dirš ka vajag sākt pelnī ar uzņēmumiem, pastāsti man lūdzu vai ir iespējams nopelnī 3 milijardus latu, neilgā laika sprīdi, lai stimulētu ekonomiku?

Katram jātērē tik daudz cik viņš nopelna, vai tas ir par daudz prasīs, no aizdevēju puses?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Meitenes, mieru, VL/TB un Vienotība ir vienā komandā.

Patiesības labad gan nedaudz precizēšu pāris lietas:

1) gan VL/TB, gan Vienotība iestājas par stingru un ļoti līdzīgu budžeta deficīta samazināšanu (=samazināts nozaru finansējums) ar lielāko atšķirību fiskālajā politikā, kur VL/TB ir parastajai tautai draudzīgas nostādnes ar plāniem palielināt nodokļus, gūstot papildus ienākumus budžetā tieši no augstākā iedzīvotāju slāņa (resniem uzņēmējiem utml.);

2) saistīt makroekonomikas tendences (piemēram, eksporta pieaugums) ar atsevišķu politiķu darbību nospiedošā vairākumā gadījumu ir pilnīgs kretīnisms (lasi: Dombrovskim ar eksporta pieaugumu ir ļoti attāls sakars);

3) diez vai savu politisko izvēli vajadzētu balstīt uz fiziski un garīgi sevi izsmēlušās pensionāres Freibergas komentāriem;

4) Šlesers mugursomā nēsā koka sprigulīšus.

Link to comment
Share on other sites

Jā.

Link to comment
Share on other sites

im not suprised. pirms četriem gadiem vienā random dzīvokļu tusiņā iepazinos ar 2 krievu meitenēm, kuras priecīgi paziņoja, ka balsojušas par SC. toreiz SC bija vēlēšanu lielais pārsteigums. bites ir pārāk sarkani. nu varbūt ar laiku SC atšķaidīsies un kļūs vēl mērenāki (vēl pēc vairākām Saeimām)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti. :) Vari neatbildēt, bet, intereses pēc, vai kāds no taviem vecākiem nav "krievvalodīgais"?

Link to comment
Share on other sites

:) Vari neatbildēt, bet, intereses pēc, vai kāds no taviem vecākiem nav "krievvalodīgais"?

Es pats esmu krievvalodīgs, bet man ir savi iemesli un derības, jo tas ko veidoju ir saistīts ar krieviju, kā saka no offence...

Link to comment
Share on other sites

Arī nobalsoju par SC. Patīk viņu programma, liberālā attieksme - "Esam gatavi runāt ar jebkuru, kurš ir gatavs runāt ar mums". Vienīgi nepatīk atsevišķi indivīdi no šīs partijas, kurus arī svītroju, kā arī kroplīgā vēstures uztvere, bet, manuprāt, šajos laikos ir jāliek mierā pagātnes notikumi un jādzīvo ar skatu nākotnē. Pats savos uzskatos esmu ļoti liberāls, biju pret skolu reformu, nenosodu patriotismu, taču esmu pret aprobežotību un tumsonību.

Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē atzīt, ka visi Latvijas iedzīvotāji, kas šeit ir dzimuši vai apmetušies uz dzīvi padomju laikā, ir piederīgi Latvijai un ir mūsu vērtība.

Luudzu no SC programmas.... tas pats PCTVL tikai īsāk un smukaak uzrakstījuši. Šas buus Latvijas pilsonji kas nezin valsts valoda....

Pats nobalsoju par tb lnnk, jo kaa premjeru gribeetu redzeet labaak Zīli... Līdz pat ieieshanai kabiinee nebiju izleemis starp tiem 2

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...