Jump to content
GIGN Forum

Idejas Par Tf2 Turnīru


worm
 Share

Recommended Posts

Nu, papildinot Lavrika ideju, es domāju, ka varētu sākumam teiksim izvirzīt nosacījumus ar kādiem spēlētājs drīkst pieteikties ( lai tas tiešām nebūtu 50% autsaideru piepildīts ), savākt pēc iespējas vairāk spēlētāju un vienkāršas izlozes ceļā ( saraksta uz lapiņas visus nikus, sagraiza, samet cepurē un pa vienai velk ārā ) arī sadala spēlētājus komandās. Lai nebūtu plēšanās savā starpā par klasēm - cilvēks, kuru neapmierina dotā komanda vai viņam iedalītā klase drīkst ar organizatora atļauju apmainīties ar kādu citu spēlētāju ( teiksim izveidots posts topikā ar niku, komandu un klasi ) kas iekļuvis līdzīgā situācijā ( protams arī maiņām ir noteikts skaits, jo ja spēlētāji sāktu vienkārši mainīties, tad te notiktu haoss ). Pēcāk atvērt reģistrāciju rezervistiem, kuri pie reizes arī nosauktu klases ar kurām varētu spēlēt kā rezervisti, lai nelaimes gadījumā spēles nenotiek 5v6 vai vēl mazākos sastāvos.

Mani 10 centi idejai.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Vajag sataisīt vairākas komandas un katra nolems laikus. Var jau katvai mēnesi spēlēt, es domāju ka gign var atļauties vienu tf2 serverī ar 13 slotiem priekš turniriem.

Nu ja tu uzmanīgi izlasītu dominixa postu ,tad tu saprastu !

Bet nu īpaši apdāvinātiem ,es varu paskaidrot - Lai puse no turnīra spēlētājiem ,nebūtu tādi ,ko tu redzi pirmo reizi unkas gignā nav vispār spēlējuši !

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc jau nevajadzētu uzreiz izgriezt non-fragerus, kas GIGNā nespēlē tikai fragu dēļ. Onlains, kopā pavadītais laiks GIGNā ( vecie krabji jau pats par sevi ), pazīstamība and so on. Pēc TOPa izvēlēties cilvēkus nebūtu tas prātīgākais.

Ja pareizi atceros, tad GIGNs kādreiz izīrēja TF2 CW serverus. Pārīti šādam nolūkam atlicināt taču būtu iespējams.

Domājams, ka 6v6 turnīrs arī būtu jārīko, jo vairākums, kas šajā postā atrakstījušies arī ir par to. Par to arī būtu jāapspriežas un ideja tālāk jārealizē.

Bet kurš tad organizēs šo visu?

Link to comment
Share on other sites

Bet nu īpaši apdāvinātiem ,es varu paskaidrot - Lai puse no turnīra spēlētājiem ,nebūtu tādi ,ko tu redzi pirmo reizi unkas gignā nav vispār spēlējuši !

Izskatās ka tomēr tu esi īpaši apdavīnāts :]

Kāds sakars fragiem ar visiem aktivajiem gigni spēlētājiem? To visu jaskatās pēc aktivitātes procenta un nospēlētajām stundām! Un tie kas tikai sāk spēlet vai sāks ir vēl svarīgāki, jo viņi ir tie kas piepilda serveri un kļust par gign adiktiem.

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

Tu arī forumā esi tikpat debīls kā ingeimā ...

Nu man nav nekāda prieka spēlēt gign turnīru ar spēlētāju kuru redzu pirmo reizi . Un nu nav tas top200 arī tik tieši jaņem . +Ja tu esi aktīvs spēlētājs ,tad es nedomāju ,ka tev ir neiespējami tik k-kādā top 300 .

Link to comment
Share on other sites

Tad pie kвdas struktыras palikвm ? 6 pret 6 , vai tomзє Highlander ? Es domвju , lai netaisоtos vзl lieki posti par рo tзmu , vajadzзtu izveidot aptauju un viss . Serverus dabыt nebыs problзma , Jвizveido saraksts ar tiem , kas grib spзlзt , atsijв tos , kas ir zinвmi jзbпi un no tiem sasijвt komandas random sistзmв , vai atkarоbв no skaita ,kaptзтus var iecelt un tie var sasaukt savas komandas un viss bыtu иiki piki .

Turnоra interesantumam !

Varзtu pзc turnоra ieviest nominвcijas , piemзram par labвko spзlзtвju , labвko killeru , visvairвk nogalinвto spзlзtвju , skaistвkв fraga izdarоtвju utt ..

Edited by dasters
Link to comment
Share on other sites

Nu man nav nekāda prieka spēlēt gign turnīru ar spēlētāju kuru redzu pirmo reizi . Un nu nav tas top200 arī tik tieši jaņem . +Ja tu esi aktīvs spēlētājs ,tad es nedomāju ,ka tev ir neiespējami tik k-kādā top 300 .

Tev jau neviens neliks spēlet =]

Tiešām vajag taisīt aptauju kada tipa turnīru, lai sāk kautkas uz priekšu iet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...