Jump to content
GIGN Forum

Izshkirtspeeja!


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu nez, man skiet ka 1024x768 visi objekti baigi mazie ir.. vismaz uz mana 15" ekrana smile.gif es pieradis pie 800x600... nu protams uz 19" datora 800x600 nemaz _nedriixt_ likt ja negrib lai viss izskatas pec vienas lielas kakas... smiliez.de_2433.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm.. iesaakumaa gribeetos apsveicinaaties.. kaa nekaa pirmais posts shinii forumaa... tongue.gif a PO..

normaali rulez 17" 1200x700 un cl_dynamiccrosshair 1 un aiziet GODLIKE cool.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm.. iesaakumaa gribeetos apsveicinaaties.. kaa nekaa pirmais posts shinii forumaa... tongue.gif a PO..

normaali rulez 17" 1200x700 un cl_dynamiccrosshair 1 un aiziet GODLIKE cool.gif

1ais vispar taac 1200x700 nava ij ne tuvu tam

2ais ja tas ir cs'am tad to4 tu esi dievs bet kaukaa neraadaas

3ais 17" taa iisti bez ljoti zemiem Hz nespeej pavilkt *1200x1000

* visi mineetie skaitlji ir ljoti aptuveni

Link to comment
Share on other sites

1ais vispar taac 1200x700 nava ij ne tuvu tam

tuvu kam? ?

2ais ja tas ir cs'am tad to4 tu esi dievs bet kaukaa neraadaas

nu gluzhi dievs jau nee... bet mironis gan nereti... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

darit nau ko, pie tejas un bilkas var ari paklabinat klaviaturu.

ar manu veco pc vareja tik 640x480 atlauties, savadak bremzeeja viss parak. lai gan ari ar to pashu minimalo tapat bremzeeja, bet nu rulet ruleju (ta shkjiet). imho 640x480 ir labs ar to ka lielakas iespejas trapit galva liela attaluma. meghinashu paskaidrot:

ka zinams ekrans sastav no punktiem. tapec ari izshkjirtspeeja monitora ir dota skaitljos jo tas ir punktu daudzums uz ekrana. jo mazaka izshkjirtspeja jo sliktak izskatas bilde, jo mazak punktu tiek atvelets bildei. bilde kustas tikai tadelj ka parzimejas punkti uz ekrana. tapat ir ari ar crossairu. tas kustas pa ekranu pa shiem pashiem punktiem. un loghiski, ka jo mazak punktu uz ekrana jo mazak ir iespeju crossairam kusteties pa ekranu. un ja njem vera faktu ka galvai lielos attalumos mazak punktu tiek atvelets lai to paraditu, tad sanak ka ir mazak iespejas trapit ar crossairu garam tam punktam uz kura ir ta galva uzzimeta... saprataat? huh.gif jo vienkarshi tie paris punkti kuri attelo galvu ari bus pasha crossaira vidu, jo ja pabidit pa mala var uzreiz labi redzet ka uz temeklja nav, atshkjiriia no agstam rezolucijam, kur punktu ir daudz un lidz ar to ir vairakas iespejas kur temeklim temet..

ne nu ja nopietni tas vis ir sviests viens tads riktiigs, bet nu..

a speleju tagad es ar savu puperduper datoru uz 800x600 pie ka biju pieradis spelejot klubos, kur pc bija krietni labaks neka toreizejais mans majas pc..

Link to comment
Share on other sites

Neenu iisteniibaa , ir taa ... sulikam ir taisniiba ... bet es personiigi ar 640x480 nevaru tik labi saredzeet modejus no ataaluma(taadi neskaidri) un taapeec lieku 800x600 , savukaart 1024 man modelji ir par mazu... iisteniibaa , katrs speele kaa kuram eertaak , dazhiem patiik , ka vinji spelee ar 1024, jo tad modelji ir skadidri un gludi, dazhi speleee ar 640 , jo saka , ka vieglaak galvaa traapiit .. piemeraam SK|HeatoN speelee ar 640x480 ... savukaart visi no klana aAa spelee ar rezolucciju 1024 , bet tomeer CS community (tb leilaakaa dalja) spelee ar 800x600(taa arii itkaa skaitaas optimaalaa rezoluucija) .. taakaa , kaas kuram tuvaak sirdij tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...