Jump to content
GIGN Forum

Izshkirtspeeja!


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Manam mazajam kompiitim ar 19'' es lieku resolution 1024. Nava jau taa ka nevar neko ieraudziit, bet uzlielaa monitora un veel pieliecoties pie taa var daudz ko saredzeet. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nez ko vinjsh domaa ar mazu monitoru, laikam jau 2" vai veel mazaaku, ja jau binokli vajag. Jaa to zina tikai pac DuH. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1024x768 - viens liels jaut? Ar kalashu iespiest maaki?

Iespiest- turot pelespogu nospiestu vilkt peli slipi uzleju lai visas lodes traapa "gandriiz" 1 punktaa....

Ar shitaadu rezoluuciju tas nu toch nav iespeejams.. nu mozh ar 21'' monitoru!

640*480 vai 800*600 - attieciigi cw un taapat publiskaa galja!

Link to comment
Share on other sites

katram jau ir sava izskjirtspeeja uz kuru vinjs ir pieradis speeleet, bet es speeleeju uz 17 colu monitora ar 800x600, varbuut juus nezinaat bet visi chempinji arii speelee ar taadu izkjirshanas speeju, kau arii es neesmu nekaads chempinjs pat tuvu neesmu vinjiem vienalga uzskatu ka laikam jau viegaal speeleet priekshkam likt lielaaku izkjirshanas speeju ja ir jaamocaas saskatiit vai tas ir pretinieks vai nee.

Link to comment
Share on other sites

Tur nu man tev pilniibaa jaapiekriit, bet es speeleeju uz 19'' monitora un mana izshkjirtspeeja ir 1024xcik tur bija es aizmirsu, bet katraa gadiijuma man nav nekaadasa probleemas pretinieka kjirbi ieraudziit! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1024x768 - viens liels jaut? Ar kalashu iespiest maaki?

Iespiest- turot pelespogu nospiestu vilkt peli slipi uzleju lai visas lodes traapa "gandriiz" 1 punktaa....

varu tevi aplauzt shaja jautaajumaa , piemeraam, viens no Latvija labaakajiem speletaajiem , tas ir , Exorcist , spelee ar shaadu rezoluuciju , un cik esmu ar vinju kopaa speleejis un noveerojis , vinjsh ir arrii viens no Latvijas lielaakajiem/labaakajiem spiedeejiem griida tongue.gif un vinjsh nav vieniigas , ir arii daudzi citi ljoti labi Latvijas/aarzemju speleetaaji ar shaadu rez. un maak iespiest ljoti labi... takshto ... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi tu saki ka latvieshu spiedeejs, protams es neesmu vinja liimenii, bet paarsvaraa psaulee ja neskaita galju tad 800*600 lielaakaa dalja izveelas un paareejie 640*480.... tipo kaads teica ka aAa spelee uz 1024*... iisteniibaa es paskatiijos shaamo saitaa 4 speelee ar 800*800 1 640*480... Vienu mirkli es speleeju ar to rezaluuciju kas naca 1.4 versijaa klaat 1280 vai kaa tur bija bet tas tochna nav tas...

Link to comment
Share on other sites

redzi smile.gif ... bija taads klans NiP... kur speeleja taads dzheks kaa Xeqtr (ja pareizi aceros niku)... tagad vinsh speelee norveegju klanaa (iespeejams eol - nezinu - sen neesmu intereseejies) .... nu vo.... un vinsh (kas paarsvaraa ar 4-6 speelee) mauc uz 1024*768 + es esmu tik ljoti pie taas pieradis (2,5 gadus) taa ka.......

Link to comment
Share on other sites

Vispaar pie kaada resolution ir pieradis ar taadu ir jaarubii, jo katram ir savs un viss. Katrs pie sava arii pieshaavis rokas! Kaads nu kuram ir tam ar taadu jaadziivo! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es gāmoju uz 800x600 mājā, kad tāpat mērkaķojos un trenējos (tāpēc ka kaste ne sūda nevelk) sad.gif

A klubos uz 1024x768 (a man i vairāk nevajag) visu mūžu esmu bez 1280x1024 izticis, nu arī turpmāx iztixhu. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...