Jump to content
GIGN Forum

Izshkirtspeeja!


Recommended Posts

Hainy'am to4 taisniiba , ar kaadu vieglaak speeleet , taads arii tev der......... smile.gif

pac speeleeju ar 1024x768..............

un taa nu gluzhi nav taisniiba ka visi labaakie speeleetaaji speelee ar 640x480 , dazhi jaa , tas to4 , bet nu ne visi. Ar tik mazu res. maybe fps lielaax , vai vieglaak galvaa ieshaut , hz......

es ar vienreiz meegjinaaju , bet peec manaam domaam crosshair's pa visu ekraanu nerlzz smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaa taa ir taa viena lieta kas man pie zemaa resolution nepatiik, ka crosshair ir pa lielu, taapeec jau arii speeleeju ar lielu. Ar pashu lielaako atkal ir citas probleemas, un proti, nevar vairs salasiit chatu un visus paareejos burtus consolee! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm... speeleeju es tanii smirdiigajaa DanaR'aa un nevaru saprast, kaadeelj vairs vispaar nevienu nevaru noshaut.... nu taa 2 nedeeljas speeleeju un nevareeju saprast.... beidzot liidz maniim aizgaaja - grafons par labu.... tag automaatiski lieku OpenGL 800x600 un nu viss rullee (reizeem)... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

sorry, nepareizi patecu - speeleeju NO DanaR'a... pashaa danar serverii tieshaam nau nevienas antichiitu programmas, tur es speeleeju tikai tad ja uz aarpusi nezheeliigi pingo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

nu nez, man skiet ka 1024x768 visi objekti baigi mazie ir.. vismaz uz mana 15" ekrana smile.gif es pieradis pie 800x600... nu protams uz 19" datora 800x600 nemaz _nedriixt_ likt ja negrib lai viss izskatas pec vienas lielas kakas... smiliez.de_2433.gif

es domaju kapeec vis izskataas peec kakaam un beigas sapratu ka vaina nav izskirtspejaa bet stulbaa wh ka neko saprast nevar smiliez.de_2125.gif tagad dabuju jaunus 4itus un vairs nekas neizskatas peec kakaam bet peec caurspidigaam kakaam naughty.gifbiggrin.giflaugh.gifcool2.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2551.gif bet kad iesledzu speed hack ta vispar gljukoja laugh.gif un beigaas pargaju atpakal uz veco labo CDH cool2.gif

ja kas rekur bildiite ka speleeju ar labo CDH nu man izcili iet!!! nu bet ar suudigo wh kur vis izkatas pec caurspidigam kakaam veel sliktak gaja sad.gif( laugh.gifthumbsup.gifnaughty.gifthumbsup.gif

user posted image

naughty.gifnew_silly.gif

Edited by awp30
Link to comment
Share on other sites

Kstate, saakumaa stumbrs rakstiija

3ais 17" taa iisti bez ljoti zemiem Hz nespeej pavilkt *1200x1000

par monitoriem un izshkjirtspeejaam.

Es uz sava vecaa 17" (Compaq V720) maximaali varu uzlikt 1600x1200 ar 65 Hz

Vienmeer un visur lietoju 1024x768

Link to comment
Share on other sites

es domaju kapeec vis izskataas peec kakaam un beigas sapratu ka vaina nav izskirtspejaa bet stulbaa wh ka neko saprast nevar? smiliez.de_2125.gif? tagad dabuju jaunus 4itus un vairs nekas neizskatas peec kakaam bet peec caurspidigaam kakaam naughty.gifbiggrin.giflaugh.gifcool2.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2551.gif bet kad iesledzu speed hack ta vispar gljukoja? laugh.gif? un beigaas pargaju atpakal uz veco labo CDH? cool2.gif

ja kas rekur bildiite ka speleeju ar labo CDH nu man izcili iet!!! nu bet ar suudigo wh kur vis izkatas pec caurspidigam kakaam veel sliktak gaja sad.gif(? laugh.gifthumbsup.gif? naughty.gif? thumbsup.gif

user posted image

naughty.gifnew_silly.gif

rofl. 4iitaks laugh.gif

es mochiju ar 800-600 dazreiz lielaaku(taapat nemaaku speeleet)

aa un

P.S. tavs posts ir paarpildiits ar smailijiem un tu esi loxs

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

tas jau ta bija domaats tongue.gif un tas neesmu es kas tur spelee laugh.gif tas bija jox tikai biggrin.gif aaa nu es to jau sen zinu ka esmu smiliez.de_2428.gif bet tu gan to nezini smiliez.de_2125.gif

wink.gif nebiju jau domaajis ka tu esi 4iitkas

tu postos lieto paaraak daduz smailijus

un tavs texts vairaak izskataas peec spama(sry about offopic&spam sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

awp aizgaaja 2 nedeelju atvaljinaajumaa. NEapmaksaataa diemzheel sad.gif

Kas attiecas uz rezoluuciju ar kaadu speeleeju - 800x600, esmu megjinaajis 1024x768, pirmajaa briidi wow w00t2.gif yeah baigi forshi viss smuks etc, BET

1) FPS daudz mazaaks (ja veel pieskaita manu sadirsto cietni vai ko tur, deelj kura jau taa fps nenormaali kriitas, tad vispaar kirdik)

2) Nepierasti, nemaaku speelet ar taadu rezoluuciju, laikam 2reiz esmu mainiijis, bet augstaakais nedeelju nospeeleeju un uzliku atpakalj veco, jo nevareeju pierast.

Link to comment
Share on other sites

awp aizgaaja 2 nedeelju atvaljinaajumaa. NEapmaksaataa diemzheel sad.gif

Kas attiecas uz rezoluuciju ar kaadu speeleeju - 800x600, esmu megjinaajis 1024x768, pirmajaa briidi wow w00t2.gif yeah baigi forshi viss smuks etc, BET

1) FPS daudz mazaaks (ja veel pieskaita manu sadirsto cietni vai ko tur, deelj kura jau taa fps nenormaali kriitas, tad vispaar kirdik)

2) Nepierasti, nemaaku speelet ar taadu rezoluuciju, laikam 2reiz esmu mainiijis, bet augstaakais nedeelju nospeeleeju un uzliku atpakalj veco, jo nevareeju pierast.

Tapeec ka neapmaksaji tapec atri apnika un naku atpakal rolleyes.giftongue.gif nakusreiz es gribetu pats pateikt ka dodos atvalinajumss tongue.gif man atvalinajumaa bez dirsiigajiem modernatoriem apnika biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif nu jaa.... es zinu ka baigi krit uz nerviem mani smaidinji devil.gif baac mani draugs nositis laikam ka sadirsu vinja epastus regojoties pa jaunu gignaa smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif aa un baac ko uzrok 2 gadus vecu topiku jautaa =???????????????????= bac paprasi labak gudrajiem modernatoriem kapee vinji nevar sataisiit smiliez.de_2523.gif un ta neraks neviens augssaaaaa mad.gif labi paldies par uzmaniibu biggrin.gif jaabeeg lai mani neizbano uz visiem laikiem zaban.gif baac besii ka rakstiits ka spiezu add replay

You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message
gussa.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gif ok dzesu ara dazus .. new_silly.gifsmiliez.de_2551.gif Edited by awp_is_back
Link to comment
Share on other sites

Tapeec ka neapmaksaji tapec atri apnika un naku atpakal rolleyes.giftongue.gif nakusreiz es gribetu pats pateikt ka dodos atvalinajumss tongue.gif man atvalinajumaa bez dirsiigajiem modernatoriem apnika biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif nu jaa.... es zinu ka baigi krit uz nerviem mani smaidinji devil.gif baac mani draugs nositis laikam ka sadirsu vinja epastus regojoties pa jaunu gignaa smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif aa un baac ko uzrok 2 gadus vecu topiku jautaa =???????????????????= bac paprasi labak gudrajiem modernatoriem kapee vinji nevar sataisiit smiliez.de_2523.gif un ta neraks neviens augssaaaaa mad.gif labi paldies par uzmaniibu biggrin.gif jaabeeg lai mani neizbano uz visiem laikiem zaban.gif baac besii ka rakstiits ka spiezu add replay gussa.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gif ok dzesu ara dazus .. new_silly.gifsmiliez.de_2551.gif

Ok, es tev dodu iespeeju pateikt ka tu ej atvaljinaajumaa. Kopsh shii briizha tev ir 3h laika (liidz 19:00)

Link to comment
Share on other sites

paldies wink.gif es gribeju pajautaat uz cik ilgu laiku tu man dod (apmaksaa) atvalinajumu? smiliez.de_2469.gif neapmaksataa neieshu smile.gif bet ja mani ar varu aizdziis... dry.gif ta nekaa... nee ja nopietni uz cik ilgu laiku met mani atkal araa? wacko.gif negribaas kautkaa iet.... dry.gif labi labi zinu es pats esmu to pelnijis..... 31.gif .........

2 nedeeljas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...