Jump to content
GIGN Forum

Balsojam Par Turnīra Veidu


kriciz
 Share

Gign.lv turnīrs  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piekrītu Kulakovam.

6v6 ja pro savāksies, tad būs neinteresanta spēle. Labāk būtu 9v9 Highlander'i. Tiesa gan, tas arī man neliekas tik jautrs, bet tur varētu būt vienlīdzīgāka cīņa.

Par komandām - random! (varētu lietot medic 1 on 1 metodi)

6v6 atkal ir vairāk tendēts uz saspēli, un, ja tur spēlētāji tiek samesti kā kurš, tad tie nespēs ne sadalīt klases, ne normāli izspēlēt.

Vienalga būtu jāzina gala lēmums un aptuvenais laiks - datums/-i, tad arī padomātu vai pats piedalītos.

Link to comment
Share on other sites

Būtu gatavs palīdzēt ar ko vien spēju, kā arī gatavs piedalīties. Noteikti 6v6, jo klašu sadalījums tur NAV tik traks kā highlander. Un kā jau es minēju iepriekšējā topikā par šo tēmu, tad ir dažādas iespējas šīs nedienas ar klasēm maksimāli samazināt.

Jo ātrāk sāksim organizēšanos, jo ātrāk tiksim līdz spēlēšanai. Manuprāt 6v6 būtu daudz interesantāk, vieglāk, kā arī vairāk gribētāju tam noteikti atradīsies.

Ja man dos labu, tad jau rīt varētu uztaisīt uzmetumu nolikumam un varētu jau sākt domāt par reģistrēšanos.

Link to comment
Share on other sites

nenobalsoju vēl, bet neesmu drošs, ka izloze randomā ir laba ideja, kāpēc lai cilvēki nevarētu taisīt savas komandas un izvēlēties komandas biedrus kas viņiem patīk?

Personīgi es diez vai parakstītos uz piedalīšanos kaut kādā randomā komandā.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es diez vai parakstītos uz piedalīšanos kaut kādā randomā komandā.

Piekrītu , tapēc es iepriekšējajā topicā par šo tēmu iepostoju , par kaptēņu ideju ;)

Var jau arī pieteikt gatavas komandas , bet tad atnāks kaut kāas IMBAS un visus ass rape :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...