Jump to content
GIGN Forum

Balsojam Par Turnīra Veidu


kriciz
 Share

Gign.lv turnīrs  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Personīgi es diez vai parakstītos uz piedalīšanos kaut kādā randomā komandā.

Tā ir slikta ideja, jo tiešām tur būs nevis kurš uzvarēs, bet gan kurš pirmais savāks visus skillorzus.

Edīte:Labāk highlanders, jo ja pieteiksies teiksim 100spēlētāji vieglāk būtu mazāk komandās nekā vairāk, kamēr visi izspēlēs rīkotājiem jau apniks....

Un kā ar balvām macho? Worm?

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6x6 ar kapteiņiem noteikti uzspēlēšu, highlander diezvai - foršāk pubā uzspēlt

Tā ir slikta doma, ja saliks komandas randomā, nezitikt bez pretenzijām un tās var novest līdz komandas pajukšanai.

Jā, okej tie kas pirmie sauks dabūs skillorus, bet kur garantija ka randomā nesametīs visus skillorus vienā komandā?

Link to comment
Share on other sites

Garantiju nav, bet tomēr - tur jau tā ir tikai varbūtība (matemātika ftw), nevis reāla problēma (kā, ja komandas piesakās pašas). Visiem skilleriem sakrist vienā komandā nav liela varbūtība, toties ir liela varbūtība, ka vienā komandā sakritīs cilvēki, kuri nespēs sastrādāties. Tādēļ aizdomīgu aci skatos uz to izlozi.

Link to comment
Share on other sites

Nu, es, piemēram, gignā tf īpaši nespēlēju, šad tad pareizei ieeju, jo īpaši nezinu spēlētājus, vienkāršāk teikt, neesmu drošs par saspēli, tapēc tupu citā serverī kur daudz/maz visus zinu.

Bet, lasot šo visu penteri ir zināma interese uzspēlēt un kas zin, ja būs normāla saspēle, tad arī biežāk spēlēšu pubā.

Viss

Link to comment
Share on other sites

tad labāk lai ir viens pro tīms (nez kurš te ir pro?) un pārējie ir tikuši savās komandās un spēlē ar sev pazīstamiem cilvēkiem un ir funs, nevis ar kaut kādiem random guys. Jo uz šādiem turnīriem parasti sarodas cilvēki, kas ne reizi nav gignā spēlējuši.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tamdēļ ir jāizveido priekšnosacījumi reģistrācijai ( laiks, kas pavadīts gignā - forums, serveri, komūna ), lai autsaideri nepārņemtu šo turnīru. Kaut gan neliels labums no daļas autsaideru ir, jo jauni cilvēki GIGN komūnai nāks par labu. Jaunas asinis tā teikt. Un pilnīgi piekrītu Good Bye teiktajam.

Tāpēc jo ātrāk sāksim reģistrāciju and so on, jo ātrāk sāksim spēlēt. Jo ilgāk gaidīsim, jo mazāk cilvēku būs ieinteresēti.

Link to comment
Share on other sites

Man jau apnika lasiit, kurs kuram piekriit. Tak pats galvenais ir, vai galvenaas galvas dod stabilu startu sim turniiram un nospraust laiku, jo tad var ari izlemt, kad un cikos tiek. Jo savadaak tagad visi pieregistreesies un izradisies, ka turniirs notiks 2011. gadaa.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi Highlander, jo man liekas, ka tur ir interesantāka spēle. Izlozi randomā, jo atkal būs tā, ka savāksies ūberpro tīmi ar khekehe..khTeddy priekšgalā un fun = 0%

Pats piedalos tikai tad, ja ir 'Highlander'

Un jā, kā jau cilvēki teica - rīkojiet stīmā eventus, serverī announcementus, ka notiks kaut kāds events...

Kaunt meh in

Link to comment
Share on other sites

Es nepiekrītu macho rekur es esmu "jauniņais" gign'ā ,bet tomēr arī gribu piedalīties

šajā turnīrā ,bet mani tā īsti neviens nezin no gign'a. Un es arī nevaru tā sadraudzēties

ar iemītniekiem ,jo spēlēju csdm'ā un tur skaiti nav laika sarakstīties pa chatu kā piemēram

pubā , pubā tu nomirsti parunā ar visiem parējiem un tā var sadraudzēties. Tākā labāk random.

Vai arī tie ,kas var savākt teamu no 6 cilvēkiem vai 9 skatoties kāds turnīrs būs ,lai vāc. A tie

,kas grib vienkārši uzspēlēt (piemēram ,ka es) ,lai tos randomā samet. Ko teiksiet?

Link to comment
Share on other sites

šajā turnīrā ,bet mani tā īsti neviens nezin no gign'a. Un es arī nevaru tā sadraudzēties

ar iemītniekiem ,jo spēlēju csdm'ā un tur skaiti nav laika sarakstīties pa chatu kā piemēram

pubā , pubā tu nomirsti parunā ar visiem parējiem un tā var sadraudzēties. Tākā labāk random.

Vai arī tie ,kas var savākt teamu no 6 cilvēkiem vai 9 skatoties kāds turnīrs būs ,lai vāc. A tie

,kas grib vienkārši uzspēlēt (piemēram ,ka es) ,lai tos randomā samet. Ko teiksiet?

Tu vispār zini kas ir tf2? :D

Link to comment
Share on other sites

šajā turnīrā ,bet mani tā īsti neviens nezin no gign'a. Un es arī nevaru tā sadraudzēties

ar iemītniekiem ,jo spēlēju csdm'ā un tur skaiti nav laika sarakstīties pa chatu kā piemēram

pubā , pubā tu nomirsti parunā ar visiem parējiem un tā var sadraudzēties. Tākā labāk random.

Vai arī tie ,kas var savākt teamu no 6 cilvēkiem vai 9 skatoties kāds turnīrs būs ,lai vāc. A tie

,kas grib vienkārši uzspēlēt (piemēram ,ka es) ,lai tos randomā samet. Ko teiksiet?

Čali tu atkal nesajauci sadaļas ? Kāds pie velna vēl csdm serveris ?

Link to comment
Share on other sites

šajā turnīrā ,bet mani tā īsti neviens nezin no gign'a. Un es arī nevaru tā sadraudzēties

ar iemītniekiem ,jo spēlēju csdm'ā un tur skaiti nav laika sarakstīties pa chatu kā piemēram

pubā , pubā tu nomirsti parunā ar visiem parējiem un tā var sadraudzēties. Tākā labāk random.

Vai arī tie ,kas var savākt teamu no 6 cilvēkiem vai 9 skatoties kāds turnīrs būs ,lai vāc. A tie

,kas grib vienkārši uzspēlēt (piemēram ,ka es) ,lai tos randomā samet. Ko teiksiet?

Tāk c'mon tu sadaļas atpazīsti? Tf2 nav CS! 2x pēc kārtas jau sajaukt jau ir mega debīli.

EDIT: remontieri nosprāgsti :) Jauniņais un jau diršas, ar to te neizdzīvosi =] Tu neesi moderātors un nedari moderātora darbu =]

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

Spok tev neapnīk izteikt savas debīlās replikas ?

Bet ja par tēmu es piekrītu ka vajag Highlanders ar random izlozi, un kā jau kefīrs teica ja kapteiņi sasauks sastāvus būs reāli tā, ka savāksies ''pieredzējušāki'' spēlētāji un visus saplosīs dat won bē fan!

Spokam - kur atšķirība jauniņais vai kkads uber gigneris ? Ja tev nav pietiekami smadzenes lai atbildētu norm uz visiem postiem tad reāli tas nav jādara!

Edited by Remontieris
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, 6vs6 ir diezgan skilled padarīšana, savukārt highlander var atļauties lielāku vaļību. Ir jau gan tā, ka hailenderī uz katru pašu veļas liela atbildība darīt savas klases attiecīgo darbu, tomēr te ir arī heviji un pairo, kurus var iedalīt mazāk pieredzējušiem spēlētājiem, komandai no tā tik ļoti neciešot (varbūt runāju muļķības, bet jūs sapratāt ideju). Ar to gribēju teikt - ļaujiet tak uzspēlēt arī botiem. Un highlander, manuprāt, ir more fun tieši tādēļ, ka no katras klases pa vienam - īsts Team Fortress.

Edited by katz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...