Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

šodien viskautko dabuju un viskautko arī pakāsu. bija bills hats un kādas 9 atslegas pa visu dienu tad nomainiju viskautko pret austiņām un vel viskautko, rezumē - esmu sabraucis mīnusos, beigu beigās, jo attaisiju 1 kasti un tad iegaju azarta attaisiju vel 3 un neko jedzigu nedabuju! 2x name tag un 2x solija radžiku.

tātad treidoju earbudus

Link to comment
Share on other sites

Kāda īsti ir nozīme tiem leveliem, vnk tas uzraksts? Pirms kāda laika viens čalis dikti gribēja v. hevija boksa cimdus no manis pārpirkt pretī dodot 6 citus low level v. itemus, es nesamainīju, jo nebiju pārliecināts par to vērtību.

E. Kāds negrib v. natašu, v. blutsauger vai v. eyelander iemainīt pret v. pain train? Kolekcijai trūkst.

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, vai tā ir taisnība, bet viens rakstīja, ka augstie leveli itemiem ir, ja viņi ir iegūti caur milestone, bet varbūt, bet hz.

Vintage KGB, ir nakamie aiz vintage Crit-a-Colas, bet bišku mazāk vertīgāki, to es nezinu, kapēc, bet par to runā. Karo4i, drīz var sākties vintage ieroču bums, kur var sāk prasīt par vienu vintage ieroci = 1reclaimed.

Un tie augstie cipari ir reti kuram. Man tikai 2 bija, no 50vintage ieročiem

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Kautkas nāca klāt un nost.

Tas nozīmē, es dodu vintage ieroci un tu dod vintage+nevintage ieroci (jebkuru) par to, ka es vispār piedāvāju ņemties :)

Scout:

Bonk x2

Soldier:

Equalizer x3

Gunboats x3

Direct Hit x3

Pyro:

Axtingusher x2

Flare Gun x4

BackBurner x3

Demoman:

Chargin Target x3

SkullCutter x2

Scotish Res. x2

Heavy:

Natascha x2

Sandwitch x2

Engy:

Frontier Justice x3

MEDIC!:

Blutsauger x4

Ubersaw x3

Kritzkrieg x3

Sniper:

Jarate x3

Razorback x4

Huntsman x2

Spy:

C&D x3

Ambassador x3

Meklēju tos vintage ieročus, kuri nav sarakstā, došu vintage + nevintage ieroci.

Pieejams: arī Name Tagx1/Description Tagx1

Pieejamas krāsas: Purplex2 Goldx1 Blackx1

Pārdodu/Treidoju v.Camera Beard, v.Hound Dog, Bombing Run, v.Frenchman Berret

Steam

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

tieši caur milestoniem ir apmēram 0 iespēja dabūt random leveļa aitemu, jo man visi ir izkrituši ar defaultajiem leveļiem. Random dropā gan varētu dabūt, nekad pirms tam nebiju piefiksējis, ka viņiem tie leveļi vispār var mainīties.

mainu prussian pickelhaube pret kaut ko foršu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...