Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Axtingusher x2

Flare Gun x3

HomeWrecker x1

BackBurner x3

Ja es pareizi sapratu - tu maini 2 nevintage ieročus pret 1 ja?

tad es gribētu samainīt 4 wepus pret vintage axtinguisher + vintage ubersaw, OK? :)

Ja esmu sapratis nepareizi tad izlabo postu tā lai var saprast, jo es pārlasiju teikumu reizes 4

un tā arī nesapratu ko tu ar to domā.

Link to comment
Share on other sites

tad es gribētu samainīt 4 wepus pret vintage axtinguisher + vintage ubersaw, OK? :)

Ja esmu sapratis nepareizi tad izlabo postu tā lai var saprast, jo es pārlasiju teikumu reizes 4

un tā arī nesapratu ko tu ar to domā.

skam dod 1 vintage itemu un tu dod pretī 1 vintage + 1 parasto.

Link to comment
Share on other sites

Kautkas nāca klāt un nost.

Tas nozīmē, es dodu vintage ieroci un tu dod vintage+nevintage ieroci (jebkuru).

NOTE:Prasu nevintage ieroci, par to, ka es ņemos un meiģinu citiem piepildīt kolekciju.

Zils nozimē vintage

Scout:

Bonk x2

Soldier:

Equalizer x3

Gunboats x3

Direct Hit x3

Pyro:

Axtingusher x2

Flare Gun x4

BackBurner x3

Demoman:

Chargin Target x2

Scotish Res. x2

Heavy:

Natascha x2

Sandwitch x2

Engy:

Frontier Justice x3

MEDIC!:

Blutsauger x4

Ubersaw x3

Kritzkrieg x3

Sniper:

Jarate x3

Razorback x4

Huntsman x2

Spy:

C&D x3

Ambassador x3

DRinger x2

Meklēju tos vintage ieročus, kuri nav sarakstā, došu vintage + nevintage ieroci.

Pieejams: arī Name Tagx1/Description Tagx1

Pieejamas krāsas: Purplex2 Goldx1 Blackx1

Pārdodu/Treidoju v.Camera Beard, v.Hound Dog, Bombing Run, v.Frenchman Berret

Steam

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

nav slikti, bet šķiet, ka tas tyrant helms arī tik vērts varētu būt, manuprāt varēji pat labāku dīlu dabūt, lai gan hvz. Pret ko tu to tyrants helm iemainīji?

p.s.

vispār jau unusuali ar katru dienu kļūst aizvien mazāk vērtīgi. Tas ir reizē labi un reizē slikti - labi, jo pats vari pie tāda tikt, slikti, jo nezin cik cilvēkiem serverī drīz tie sūdi būs. Man patīk tikai tas efekts kur mušas lido, handyman's handle ar to būtu ideāls.

Link to comment
Share on other sites

Par vienu unusal, jebkuras 2unusal ir vertīgākas. Esu redzējis, ka tyrant helmu ar ghost iemaina pret kautkadu hunnu unusal, šito offeru es nevarēju laist garām, ja nu mani parbindotu.

http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1595211

Kā es ieguvu tyrant? Iedevu pa brīvu key draugam, lai viņš atver, jo viņam vispār veicas loterijas un visādos kolas akcijās un atvēra unusal un man paprasīja lai apmainu pret scout cepuri ar noteiktu efektu, sdāča paliek man. So, es ieguvu draugam un man unusal !

Un man dziļi vienalga par unusal, notreidošu savu dr. topperu, jo tas kurš man tikko notreidoja, teica, ka par to topperu viens piedavāja 2unusal - mining light ar ghosts un beanie ar kautkadu efektu un iedeva manu id. Protams es no viņa spiedišu arā vel kautko. Galvenais, nekad treidošanā nepiekāpties tam, kurš grib no tevis kautko, vienmēr var paprasīt vairāk, ja viņš saka, ka nevar, tad vnk saki bb. Un tad gaidi stundu, ja viņš neatbild, tad protams tu viņam uzraksti, ka piekrīti, ja viņš uzraksta pirmais, tad viņš tev piemet lietas, jeb sweeterus.

Džeks, kuram iemainīju http://www.tf2items.com/id/USAFMIKE

Varētu wormam iedod unusal, lai iedo man acc + gadam regotu niku :>

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

joprojā mēģinu tikt vaļā no sniper_fishinghat_sized.png

Pretī ņemšu jebkuru inžiniera cepuri (izņemot Enigneers cap un Mining light) vai jebkuru medika cepuri (izņemot Gentlemans gatsby), vai modest pile of hats, vai 2 refined metālus.

Interesentus lūdzu atsūtīt PM.

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Kautkas nāca klāt un nost.

Tas nozīmē, es dodu vintage ieroci un tu dod vintage+nevintage ieroci (jebkuru).

NOTE:Prasu nevintage ieroci, par to, ka es ņemos un meiģinu citiem piepildīt kolekciju.

Zils nozimē vintage

Scout:

Sandman x3

Soldier:

Equalizer x3

Gunboats x3

Direct Hit x4

Pyro:

Axtingusher x4

Flare Gun x4

BackBurner x2

Demoman:

EyeLander x2

Heavy:

Natascha x3

Sandwitch x4

Engy:

Frontier Justice x4

Gunslinger x2

MEDIC!:

Blutsauger x3

Ubersaw x3

Kritzkrieg x2

Sniper:

Jarate x5

Razorback x5

Spy:

C&D x2

Ambassador x2

DRinger x3

Meklēju tos vintage ieročus, kuri nav sarakstā, došu vintage + nevintage ieroci.

Pieejams: arī Description Tagx1

Pieejamas krāsas: Purplex2 Blackx2

Pārdodu/Treidoju v.Camera Beard, ,v.Frenchman Berret v.Whoope

Steam

backpack http://tf2b.com/?id=skams Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...