Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Saprātīgs cilvēks dos MAX 4, tas kurš gribēs, tas atradīs pa 3

Cenas mainās visai ātri, piedodiet man, es nespēju izsekot, bet kad es skatījos bija tieši tā.

+manuprāt 5 refined šajai cepurei ir jēdzīgs piedāvājums jo - pat ja tu nopērc haunted metal atsevišķi - ir 50 % iespēja dabūt cepuri ko gribi, un šis metāls vairs nav pieejams.Ja viņš grib lai pārdot dārgāk!

Tieši treidings balstās uz cilvēku subjektīvo viedokli par preces vērtību, balstoties uz kvalitāti, līmeni, u.c. lietām.

Link to comment
Share on other sites

Cenas mainās visai ātri, piedodiet man, es nespēju izsekot, bet kad es skatījos bija tieši tā.

pat ja tu nopērc haunted metal atsevišķi - ir 50 % iespēja dabūt cepuri ko gribi, un šis metāls vairs nav pieejams.

Vai tad to haunted metālu vispār var treidot?

Link to comment
Share on other sites

HAVE : WANT

V. Crit-A-Cola : 1refined

V. Equalizer : 1Scrap

V. Homewrecker : 1Scrap

V. Killing Glove Of Boxing : 2Scrap

V. Blutsauger : 1Scrap

V. Huntsman : 1Scrap

The Candy Cane : 1Scrap

The Jag : 1Scrap

The Claidheamh M?r(2) : 1Scrap

The Fist of Steel : 1Scrap

Spine-Chilling Skull(DIRTY) : 4Refined

Edited by Boms
Link to comment
Share on other sites

Tad jau labak es uzkraftoju pats par 4 refined,sev DIRTY cepuri, pie tam Boms baigas cenas uzskruvejis, ja paskatas uz iepriekshejiem treida postiem.

Nē, tu nevari par 4 refined uzkraftot, tev vajag vēl haunted scrapu.

viņš prasa 5 refined un neprasa gift wrapu, acīmredzot tas viņam ir. Tādā gadījumā 5 refined ir ļoti labs piedāvājums. Lai gan man jau šķiet, ka viņš grib lai gift wrapu sponsorē pircējs :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, tu nevari par 4 refined uzkraftot, tev vajag vēl haunted scrapu.

viņš prasa 5 refined un neprasa gift wrapu, acīmredzot tas viņam ir. Tādā gadījumā 5 refined ir ļoti labs piedāvājums. Lai gan man jau šķiet, ka viņš grib lai gift wrapu sponsorē pircējs :)

Ir jau iesaiņots!

Link to comment
Share on other sites

Man likās wtf no sākuma - kāpēc tik dārgi, bet izrādās tiešām cena uzkāpusi http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1482103&page=1313

Bet pret cepuri paint mainīt jau ir pa dārgu?

Cik zinu, tad balto krāsu var nopirkt tikai man co storā un cena ir tāda pati kā atslēgai. Non vintage cepures iet pa 1-2 atslēgām gabalā.

Edit.

Treidoju n.v. cepures:

Safe'n'sound

Tyrant's Helm

Magistrate's Mullet

Melnu Sober Stuntman

Lime(spilgti zaļa)Brigade Helm

Katru par 2 refined/keys vai arī mainu 4 no viņām pret Bills hatu!

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...