Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Pērku familiar fezu, pretī došu visu to, kas redzams trešajā lappusē: www.tf2items.com/id/shazy_lv

jeb:

Sober stuntman

1x refined metal

1x scrap metal

The sydney sleeper

Darwin's danger shield

The Holy Mackerel

The shorstop

The degreaser

L'Etranger

11 crates(viens ir pirmajā vai otrajā lappusē).

Link to comment
Share on other sites

Pērku familiar fezu, pretī došu visu to, kas redzams trešajā lappusē: www.tf2items.com/id/shazy_lv

jeb:

Sober stuntman

1x refined metal

1x scrap metal

The sydney sleeper

Darwin's danger shield

The Holy Mackerel

The shorstop

The degreaser

L'Etranger

11 crates(viens ir pirmajā vai otrajā lappusē).

Tas nav to vērts... Piekāp, kad būs 3 atslēgas vai non.v hati.

Link to comment
Share on other sites

Lol 3 atslegas? Pa tam 3 var nopirkt 2 fezus, bet pa 3 refiem gan var nopirkt fezu.

Manu V. Brigade Helm un V. Tripplers Tricone pret ko suliigu.

Ir V. Hallmark, V. Brigade Helm, V. Tricone, V. Mullet un Dapper gribu dabut budus (piemetisu vel ko kalt) vai Billu (nedosu visu pret billu)

_Mo3_ Hallmarku var mierigi notreidot pa 5 key, bet pa 6 gan ir gruti.

Brigade Helm ir 3 key, Tricone ir 3 key Hallmark ir 5 key V. Mullet ir 3 key Dapper ir 1 Key. Tas sanak 15 key.

Edited by Kalis
Link to comment
Share on other sites

par badiem tu vari aizmirst! ar tavu piedāvājumu labi ja Bills sanāk, tagad ar to vintage hatu tirgošanu ir kā ir, piemēram v.hallmarku pa 5 kejiem var mēnesi tirgot un nenotirgot!

Hvz es nesen mēģināju pārdot steam forumā, un 5-10 minūšu laikā pa šādu cenu arī pārdevu. Vintage cenas ir diezgan stabilas, bet arī ir iespējams mahinēt.Atslēgām vērtība aug, varbūt tagad situācija ir cita, un cena ir mainījusies.

Wtt treasure hat for earbuds. Pašam vajag sadabūt gift wrap.

P.S.

Paskatījos tikko hallmark, un viņu centās pārdot par 4.8 atslēgām.

P.S.

Pārkāpu foruma noteikumus un citēju iepriekšējo postu, bet to darīju tāpēc, ka vēlējos attiecināt tekstu tieši uz ieprieksējo postu.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

ir pyro_chicken_sized.png gribu key_sized.png vai 2x pile_of_junk3_sized.pngvel ir vintage white hallmark_sized.png gribu 5x key_sized.png

P.S http://steamcommunity.com/id/_Mo3_/

gatavs mēnesi tirgot Hallmarku? Šaubos, ka te kādam, kas te apgrozās ir kaut viena atslēga un šaubos, ka kāds gribēs viņu pirkt par standarto cenu, ja minūtes laikā ieejot treid serverī nogrābtu pa 4 atslēgām. Šaubos, ka kāds no gigna ir atsaucies uz kādu no tiem mega dīliem. :) es varu piedāvāt 4 earbudus + unusual batter's helmet ar green energy efektu, atdošu visu kopā par 100 ls. :lalala:

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

gatavs mēnesi tirgot Hallmarku? Šaubos, ka te kādam, kas te apgrozās ir kaut viena atslēga un šaubos, ka kāds gribēs viņu pirkt par standarto cenu, ja minūtes laikā ieejot treid serverī nogrābtu pa 4 atslēgām. Šaubos, ka kāds no gigna ir atsaucies uz kādu no tiem mega dīliem. :) es varu piedāvāt 4 earbudus + unusual batter's helmet ar green energy efektu, atdošu visu kopā par 100 ls. :lalala:

nē nu daži apgalvoja, ka pa 5 keyiem īzi var notirgot :D

Link to comment
Share on other sites

Paskatieties jaunaas receptes un paskataas uz kaadiem standart iero4iem varat uzvaariities-madmilk,eyelander,backups un eternal reward- paaris dienas stabili cena buus 1scraps,eyelanders pat daargaak, un jaunos vintage ierochus( jaunie vintage :D ) arii var baigi uzvaariities ja ir vai arii meeginaat dabuut un veelaak uzvaariities- mahinators labi nopelniitu, bet gruuti uzmineet veertiibu- es savu loch n load paardevu pa lochnload+refined... droshvien vareeju daargaak bet slinkums bija 4akareeties :)

Link to comment
Share on other sites

Paskatieties jaunaas receptes un paskataas uz kaadiem standart iero4iem varat uzvaariities-madmilk,eyelander,backups un eternal reward- paaris dienas stabili cena buus 1scraps,eyelanders pat daargaak, un jaunos vintage ierochus( jaunie vintage :D ) arii var baigi uzvaariities ja ir vai arii meeginaat dabuut un veelaak uzvaariities- mahinators labi nopelniitu, bet gruuti uzmineet veertiibu- es savu loch n load paardevu pa lochnload+refined... droshvien vareeju daargaak bet slinkums bija 4akareeties :)

Diezvai pārdotu dārgāk loch'n'load par 1 refu.. man šķiet tas ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...