Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Pārdodu (6) bills hats un (22) earbuds par naudu.

Sīkāk pa pm ja esat ieinteresēti, esmu pārdevis un pircis caur paypal sourceop.com trade mājaslapā.

Banka: Swedbank

iedod vienus budus..

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

TE TEV NEVIENS NEKO NEPIRKS PAR REĀLO NAUDU.. KUR NU NO TEVIS. UZTICĪBAS 0! BBKTHXFORWASTETIME

par to ka neiedevu earbudus apvainojies un saki dirst virsū? :D:D Ej padzer nervu zāles. Low..

Starpcitu jau ir pircējs.

Link to comment
Share on other sites

par to ka neiedevu earbudus apvainojies un saki dirst virsū? :D:D Ej padzer nervu zāles. Low..

Starpcitu jau ir pircējs.

LOW? <- lmfao:slap: btw, es neapvainojos.. lol, priekš kam man vajag apvainoties dēļ tā, ka es vienkārši paprasīju? saderam, ka tev nav pircējs? Tu vienkārši to izdomāji lmfao

Link to comment
Share on other sites

LOW? <- lmfao:slap: btw, es neapvainojos.. lol, priekš kam man vajag apvainoties dēļ tā, ka es vienkārši paprasīju? saderam, ka tev nav pircējs? Tu vienkārši to izdomāji lmfao

Vot saderam ka ir? AmE pirks earbudus, netici - paprasi viņam privāti

Link to comment
Share on other sites

Vot lojāls pārdevējs.

par 10ls pārdod. Un tagad apsveru iespēju nepirkt, jo nespēj paturēt mēli aiz zobiem. Nebija tev kaut kādam hwanam jātaisnojas par to, ka tev ir pircējs. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Tādiem dauņiem kā tev neko nepārdodu :*

Bedziet iekarst. Sakarā ar personisko un personas datu neizskarības likuma x-o pantu tev vispār AmE's vārdu pieminēt teorētiski nevajadzēja.

Es nebraucu virsū nevienam pašlaik, bet tizli izskatās kad personiskas dabas problēmas mēģina atrisināt caur publisku foruma topika starpību...

Nezinu gan vai tā cena pa kuru tu vēlies pārdot earbuds ir īstā cena kura pašlaik ir steamforumos. Esiet uzmanīgi cilvēki.

+ ja vēlies kko pārdot IEDOD REP THREADU(no sākuma iemācies tādu sataisīt kkur webā), vai vismaz nopelni sev uz profila aprakstu par to ka esi uzticams, savādāk cilvēkiem liksies ka tu esi kārtējais skameris melnajā tirgū.

Link to comment
Share on other sites

Vot lojāls pārdevējs.

par 10ls pārdod. Un tagad apsveru iespēju nepirkt, jo nespēj paturēt mēli aiz zobiem. Nebija tev kaut kādam hwanam jātaisnojas par to, ka tev ir pircējs. :thumbsdown:

Ame, tāpat tu nepirktu earbudus.. 100% :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par likumiem, bet vienkārši stulbi sanāk. Saka, lai raksta pm, bet visus savus pircējus tāpat pārējiem pasaka.

Ps, man jau patīk, kā tu zini, ko es pirkšu un ko nē :) Kur rīt pusdienas ēdīšu?

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...