Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Tikai gribēju pateikt, tie kuri nekrāja kastes un teica, nahren vajag, jo tagad es apmainīju 15kastes, pret 4krāsām 1name tage un 3scrap metāliem caur šo džeku http://forums.steampowered.com/forums/show...92&page=826

Have: Paint(Black & White)

Want: Crates (3 Crates per paint)

Uzrakstat viņam, viņš vel gribēja ņemt, bet man vairs nebija

Trade:

Gold Paint

White Paint

Green Paint

Name Tage

Want:

Par krāsu gribu : Blackbox,Sydney sleeper,Spiega daggeri, powerjack.

Par name tag + krāsu gribu nevintage tosslecap, handyman handle, heavy duty

Par V.Crita Colu došu vienu krāsu

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Crati nav neko daudz veertiigi- 1ierocis - scrap, jebkuraa gadijumaa, ja 16 ierochus (2 reclimed+2scrap) iemaina pret 16 kasteem, tad kastes var nedaudz pamekleejot iemainiit pret 2x nappers respite, kuru jau pa defu var sacraftot pa random cepuri. Vai arii nappers respite(un citas box cepures) bonusaa ar paintu vai kaadu reclimed var iemainiit pret kaadu citu cepuri. Un cispaar nappers respite ir galiigi smuka cepure(+ja vinju nokraaso) vieniigi vinja ir baigi biezha taapeec ne iipashi veertiiga.

Link to comment
Share on other sites

Nu tie, kuri atdod uzreiz kastes, ja kāds paprasa serverī ir smieklīgi, jo 4-5kastes var iemainīt pret name tage, paint un divi paint + name tage tu vari dabūt gandrīz jebkuru nevintage cepuri. Pats visu oktobri pirku kastes un tiku jau pie napper, stuntman ,procedure mask un daudziem polycount ierociem, kurus uzmainot uz augšu es tagad tiku pie earbudiem :)

Un tagad steam tf2 forumos parādījās ziņas, ka V.Crita-a-Cola sāk kļūt par vienu parasto cepuri vērta un tā vērtība aug, jo viņai drops nav un ir tikai, tik, cik cilvēki caur blueprints sataisīja pirms trade update un neviens netaisīja vairākas uz vienu profilu, kā arī daudzi vispār neuzstaisīja, jo neredzēja jēgu un tagad var kaut kādiem trakajiem viņu notreidot, pēc kāda laika :)

Sakraftojot tu nedabūsi vintage un ir cilvēki, kas ir gatavi maksāt par vintage vairāk, nekā nevintage.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

nedomaju pat ja ir lieki vintage ieroči, vai vajadzētu viņus kraftot metalā...sazin īsti kāpēc valve šito izdomajusi....pilnīgi iespējams ka var sekot kkāds prikols ar vintage itemiem vēlāk....

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

:)

Un tagad steam tf2 forumos parādījās ziņas, ka V.Crita-a-Cola sāk kļūt par vienu parasto cepuri vērta un tā vērtība aug, jo viņai drops nav un ir tikai, tik, cik cilvēki caur blueprints sataisīja pirms trade update un neviens netaisīja vairākas uz vienu profilu, kā arī daudzi vispār neuzstaisīja, jo neredzēja jēgu un tagad var kaut kādiem trakajiem viņu notreidot, pēc kāda laika :)

Sakraftojot tu nedabūsi vintage un ir cilvēki, kas ir gatavi maksāt par vintage vairāk, nekā nevintage.

vintage crit-a-colai tāpat nav nekādas vērtības, vienalga vai viņa ir vintage vai nav, jo izmantot viņu nav tolks, tā ka varu tev samainīt viņu pret vienu cepuri :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, man dziļi vienalga, ka jūs uzskatat, kā ir nevertīga, jo es jau vienu crita colu samainiju pret elis cepuri un vel vienu pret 2 paint

Ir kolekcionāri, kuri krāj vintage visus un krit-a-kola ir viena no grūti dabūjamām.

Un man nav izdevīgi treidot viņas par cepurēm. Ja gribi pardod, es paņemšu par diviem vintage ieročiem vai 3parastiem, ja jau tev viņš liekas nevajadzīgs :)

Bet, protams, ka tu netreidosi, jo redz tu viņam kautkādu vertību tomēr dod.

Piemēram, man pašam liekas, ka unsual cepures ir maza vertība(tikai tas, ka tā ir cepure un ir lilā burtiem) , jo es uz sava pc neredzu ne efektus, ne krāsas, tad prieškam man vajag tādu, bet redzi citi ir gatavi dod 4-6cepures, lai tikai tiktu pie tādas.

Kas vienam zelts, citam sūds.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Ir kolekcionāri, kuri krāj vintage visus un krit-a-kola ir viena no grūti dabūjamām.

Un man nav izdevīgi treidot viņas par cepurēm. Ja gribi pardod, es paņemšu par diviem vintage ieročiem vai 3parastiem, ja jau tev viņš liekas nevajadzīgs :)

Bet, protams, ka tu netreidosi, jo redz tu viņam kautkādu vertību tomēr dod.

Piemēram, man pašam liekas, ka unsual cepures ir maza vertība(tikai tas, ka tā ir cepure un ir lilā burtiem) , jo es uz sava pc neredzu ne efektus, ne krāsas, tad prieškam man vajag tādu, bet redzi citi ir gatavi dod 4-6cepures, lai tikai tiktu pie tādas.

Kas vienam zelts, citam sūds.

Elis cap nestāv līdzi nevienai citai cepurei, vērtība viņai ir 1-2 krāsas or 1 reclaimed, protams, var paveikties noķert kādu luni un iemainīt pret kādu random cepuri, bet nu jā..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...