Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Nu tad Tev noveicās :) Man viņas bija kādas 3, diezgan laiciņš pagāja kamēr visas sanāca iemainīt pret kādu citu random cepuri.

Lai nav offtopics:

Mainu Bombing run (skauta cepuri) = offer!

Link to comment
Share on other sites

Ir kolekcionāri, kuri krāj vintage visus un krit-a-kola ir viena no grūti dabūjamām.

Un man nav izdevīgi treidot viņas par cepurēm. Ja gribi pardod, es paņemšu par diviem vintage ieročiem vai 3parastiem, ja jau tev viņš liekas nevajadzīgs :)

Bet, protams, ka tu netreidosi, jo redz tu viņam kautkādu vertību tomēr dod.

Piemēram, man pašam liekas, ka unsual cepures ir maza vertība(tikai tas, ka tā ir cepure un ir lilā burtiem) , jo es uz sava pc neredzu ne efektus, ne krāsas, tad prieškam man vajag tādu, bet redzi citi ir gatavi dod 4-6cepures, lai tikai tiktu pie tādas.

Kas vienam zelts, citam sūds.

es nedomāju viņa kā aitema vērtību, bet viņa kā ieroča vērtību spēlē. Protams, ka es viņu netreidošu, es jau esmu izdomājis, ka visus savus liekos (un stulbos) vintage ieročus tirgošu pēc kāda gada apmēram :)

mans vislabākais treids bija 1 refined + 1 reclaimed + 2 scrap pret vintage tripler's tricorne :) kā arī texas ten gallon pret vintage glengarry bonnet.

btw nopirku no viena džeka inženiera pliko pļešku pa 1 refined un konstatēju ka man tīri labi patīk kā izskatās :)

un kā jums šķiet, kāds pārdos milkmanu par 3 refined?

ā un es labprāt samainītu brūno un violeto krāsu pret metālu!

Link to comment
Share on other sites

Ar description tag var nomainīt itema aprakstu. Man viens gribēja ietreidod "unusual" cepuri, bija nomainīts nosaukums uz apraksts, droši vien, ka kāds arī uzķērās.

Btw, ar bila hatu var sanākt labas spekulācijas. Vienam iemainīju pret 4 nonvintagiem, tad atradās pircējs, kas iedeva 5 vintagus.

Kāds negrib lēti nopārdot earbudus? pm

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...