Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Vai par 8vintage ieročiem dodu reclaimed

interesants piedāvājums, ņemot vērā, ka 6 parastie ieroči ir vērti vienu reclaimed, sanāk ka vintage ieroči ir mazāk vērti?

edit:

paldies skamij par kritakolu, man tieši pietrūka viens refined lai sakraftotu savu fezu, notreidoju kritakolu par vienu refined un dabūju fezu ^_^

tagad vajag tikai milkmanu un man būs visas cepures kas šajā spēlē vajadzīgas

Link to comment
Share on other sites

edit:

paldies skamij par kritakolu, man tieši pietrūka viens refined lai sakraftotu savu fezu, notreidoju kritakolu par vienu refined un dabūju fezu ^_^

tagad vajag tikai milkmanu un man būs visas cepures kas šajā spēlē vajadzīgas

ko dosi par manu milkmanu? :))))))

šodien notreidoju savu softcapu pret hound dog un tjrants hatu. savu spiega bereti notreidoju pret 3 creat kejiem, jo gribeju izmēģināt savu roku, varbūt kautkas izkrīt, pirmo taisīju vaļā un izkrita spiega nazis un sāku lamāties, tad vienu keju izmainīju pret kautko, vairs neatceros pret ko un trešo keju taisiju valja un atkal dabūju sūdu - description tagu!!

tagd es gribetu tikt vaļā no dažām mantām.

desc_tag_sized.png VĒLJOPROJĀM MAINU SAXTONU PRET KAUTKO!!! halloween_bag_saxton_sized.pngsoldier_viking_sized.png UN ARĪ NO icon_dueling_sized.png /PM AR PIEDĀVĀJUMIEM

Link to comment
Share on other sites

Tagad steam forumā par viņu var dabūt viegli vintage low tier cepuri.

Vakar notreidoju visus vintage ieročus pret vienu heavy vintage cepuri un sodien kopā ar divām krita kolām tiku atpkaļ pie visiem tiem notreidotiem ieročiem + dafiga riefiend, kā arī nopirktu vel 2 v. CaC.

Norīta man bija tukša pirmā somas slots = ar vienu heavy cepuri un tagad jau pilna http://www.tf2items.com/id/skams visu ko es ieguvu, ir pirmajā somas slotā un 2vCAC 3slotā.

Earbudi man ir somā -_-

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

tu tak tos refainedus dabūji earbadus notirgojot cik es uzmetu acis tev vēsturei.

anti - man nekā nav ko piedāvāt neskaitot 2 krāsas un skauta tokenu. varētu vēl padomāt par whiskered gentleman treidošanu, bet man tas sūdiņš pārāk patīk :)

turklāt es sāku domāt vai man vispār to milkmanu vajag, jo tas jaunais skauta ierocis man pārāk nepatīk. Iespējams, ka man ir jau visas cepures ko gribu un varu atkal krāt refined metālus :)

Link to comment
Share on other sites

Trade vintage weapons:

Ubersaw x3

Blutsauger x2

Kritzkrieg x3

C&D x3

Ambassador x2

Natascha x2

Axtinguisher x2

Huntsman x2

Flare Gun x2

Chargin'Ta. x2

SkullCutter x2

Pret vienu Vintage wepu +Nonvintage wepu vai scrap (1:2) Pieņemu arī krāsas, tagus. (Neintresē, cik vērti ir polycount ieroči)

Vintage derby_hat_sized.png billyCOCK pieejams

Trade pret vintage cepuri vai 2vCrit-a-Colām vai 3refiend.

Mainu Vintage spy_beret_sized.png:french: pret tikai vintage Fancy Fedora 1:1

Add me, ja grib treidot

Link to comment
Share on other sites

MAINOS hat_second_nr_sized.pngheavy_stocking_cap_sized.pngall_ellis_sized.pngdemo_scott_sized.pngchief_rocketeer_sized.pnghat_third_nr_sized.png

UN PĒRKU VINTAGE HATUS PAR DIVIEM REFINED METĀLIEM. AR PIEDĀVĀJUMIEM PRIVĀTI! :) arī nevintage pērku, bet atkarībā kāds hats.

EDIT; VEL PA LĒTO VARU ATDOT GIBUSUS, MAN IR 3

velpieejam vintage spiega cepure, tā kura ir līdzīga modest pile of hat.

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...