Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Hahahahahaha, tad nafig sūdzības par tevi ir no 2 cilvēkiem? :superlol: Varbūt tam vienam uzradās ļaunais brālēns?

edīte:

Vintage Football Helmet

Vintage Mining light

Vintage Backbitters billycock

Sergeants Drill Hat

Nappers respite (grey)

Nezinu, ko gribu pretī- piedāvājumus iekš PM vai stīmā.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

kāds sakaras maniem plāniem ar GIGN serveri ? :lolza:

parādi ko gignā esmu pārkāpis, tad runāsim ....

bet tur jau tā lieta, ja tādi brīdinājumi par BAN nepastāv, vēlāk BAN gadījumā to varu iebāzt viņiem acīs.... pēc kāda punkta viņi mani ir nobanojuši ... tas paver ceļu uz unban

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

nu lol, es neko pats neeju un nemekleju ko appist. tie kuri paši mani uzaicina un iedod itemus +/- vispar neko nesakot man jau nav žēl viņas paņemt. tie kas normāli māk runāt un bīdīt šteli ar tiem viss ir ok. esmu jau ticis pie 3 spēlēm un atbrīvojies no 4 cepurēm. un ieguvis pa velti 3 cepures tātad rezumē esmu dabūjis 3 spēles(cs:s, gta; lib cit; street fighter 4, par 1 cepuri. un tas idiots kas ielicis bija skriinu ka pardodu orange boxu par hatiem, tas tā ir! gribu 2 krutas vintage cepures pret orange boxu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nepietiek ar vienu forumu, kurā sevi apkaunot, vajag arī šeit sevi līdz galam par klaunu pataisīt?

P.S.

Tu esi nožēlojams. Nē, neesi gan. Tu vienkārši esi pretīgs. Nē, pag- varbūt tu esi nožēlojami pretīgs? Vai pretīgi nožēlojams?

P.S.2.

Skatos, ka pēdējā laikā antijesus jau ir populārākais steamcommunity foruma skameris! WUHŪ! YOU GO GIRL!

Link to comment
Share on other sites

:lolza:

kāds sakars kaut kādam pārkāpumam ar gluži vienkāršu manu, vai cita admina riebumu pret tādiem kretīniem kā tu un antijesuz, kurus, kad jūs man apniksiet, es vienkārši nobanošu, lai aiztaupītu sev negatīvas emocijas skatoties uz jūsu nikiem šeit.

Ir jābūt tiešām nožēlojamam cilvēkam, lai spētu saprast, ka kaut ko nevajag darīt, tikai tad, ja par to var droši dabūt banu. Vari būt drošs, andre, man nevajag tev parādīt noteikumu sarakstā punktu, kuru esi pārkāpis, lai es tevi nobanotu, man pietiek, ka tu man nepatīc. Pagaidām gan antijesuz ir lielāks pimpis par tevi, jo tu atšķirībā no viņa vēl neko šķiet neesi izdarījis, viņš gan ir.

Neesiet faking pidari. Tas ir tik tipiski latvietim - būt mantkārīgam, savtīgam pidaram.

p.s.

ko kālis izdarīja? palaidu garām

p.p.s.

pagaidām nevienu no jums neesmu nobanojis, jo nezinu ko jūs esat izdarījuši konkrēti, par vienkāršu diršanu permanenti shitlistā vēl nevajadzētu likt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...