Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Ir jвbыt tieрвm noюзlojamam cilvзkam, lai spзtu saprast, ka kaut ko nevajag darоt, tikai tad, ja par to var droрi dabыt banu. Vari bыt droрs, andre, man nevajag tev parвdоt noteikumu sarakstв punktu, kuru esi pвrkвpis, lai es tevi nobanotu, man pietiek, ka tu man nepatоc. Pagaidвm gan antijesuz ir lielвks pimpis par tevi, jo tu atрнirоbв no viтa vзl neko рнiet neesi izdarоjis, viтр gan ir.

Neesiet faking pidari. Tas ir tik tipiski latvietim - bыt mantkвrоgam, savtоgam pidaram.

p.s.

ko kвlis izdarоja? palaidu garвm

p.p.s.

pagaidвm nevienu no jums neesmu nobanojis, jo nezinu ko jыs esat izdarоjuрi konkrзti, par vienkвrрu dirрanu permanenti shitlistв vзl nevajadzзtu likt.

pirms tu kвdu sauc par kretоnu, izlasi kвrtоgвk ko es rakstiju...

nu nezinu , vai par ideju bыtu normвli kвdu banot вrв, protams ja neesi mвcоtвjs or smtn...

godоgi sakot nezinu, vai bыtu normali sodоt cilvekus(рajв gadоjumв banot) par '' пaunвm '' :lolza: idejвm/domвm .... bet ja godоgi - vienalga, ja vзlies tad bano, bыsi soli tuvak savam tikumоbas kвrtоbsarga юetonam. ttg_badge_sized.png

ja nesaprati domu - tas bыtu pieтemami, ja es tagat katru ko sastapрu - uzrunвtu par kretоnu, jo neticu ka eksistз cilvзks kurр nekad nebыtu apsvзris kko ''ne labu'' attiecоbв pret citu cilvзku - YO !

Saprotu to , ka vari banot kвdu tоri uz antipвtiju, taиu tas neliekas normвli / godоgi pret citiem GIGN apmeklзtвjiem ....

*sanвk tв, ja neesi dirsвlоdзjs un vienkrвrрi uzraksti рeit kвdu savu domu - vari dabыt banu !!! c'mon ?

tв nav forрa reputвcija serverim - kв arо katrв projektв ir jвbыt saviem punktiem ( noteikumiem ), pзc kuriem tad arо vadвs, ja kвds kko pвrkвpj - tad spзlз fakts, ka cilvзks ir brоdinвts, kв aєо noteikumu nezinврana neatbrоvo no atbaldоbas (liekas ne velti visв pasaulз piekopj рo tradоciju) ..... ja tвda fiрka nav topв, tas nozоmз ka uz cilvзku tiesоbвm рeit ja esi augstвk nekв parasts apmeklзtвjs vari uzdirst .... liekas tвda tipa iekрpolitika tika piekopta padomju laikos, droрvien tobrоd dzоvoja daudz laimоgu cilveku, ja kпыdos, tad droрi vari mani palabot !

Priekв!

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Es izlasīju ļoti kārtīgi ko rakstīji, tu gribi apčakarēt cilvēku, savācot no viņa unusual cepuri un pretī neatdot neko. Nu ok, tu apsver domu to darīt, tas nav gluži tas pats, bet tas norāda uz gribēšanu. Tādus cilvēkus es saucu par kretīniem. Tas arī viss. Banot es tevi, protams, tagad netaisos, jo tu neko neesi izdarījis, vienkārši saku, ka pati apčakarēšanas doma ir diezgan debīla.

Nē, banu var dabūt tad, ja es vai kāds cits admins redz pierādījumus kādai kretīniskai rīcībai - teiksim cilvēka apčakarēšanai. Tajā steama topikā es nekādus pierādījumus tam, ka antijesuz ir kādu appisis neredzēju, tāpēc arī viņš ir vēl šeit.

un I couldn't care less par to kā uz manu antipātiju pamata likts bans iespaido servera reputāciju. Jāatzīmē gan, ka tādi pagaidām šķiet nav bijuši. Jāatzīmē arī tas, ka es nespētu izturēt to, ka šajā forumā kāds malacis priecātos par to kā appisis kādu treidojoties tf2.

Link to comment
Share on other sites

Nē, banu var dabūt tad, ja es vai kāds cits admins redz pierādījumus kādai kretīniskai rīcībai - teiksim cilvēka apčakarēšanai. Tajā steama topikā es nekādus pierādījumus tam, ka antijesuz ir kādu appisis neredzēju, tāpēc arī viņš ir vēl šeit.

un I couldn't care less par to kā uz manu antipātiju pamata likts bans iespaido servera reputāciju. Jāatzīmē gan, ka tādi pagaidām šķiet nav bijuši. Jāatzīmē arī tas, ka es nespētu izturēt to, ka šajā forumā kāds malacis priecātos par to kā appisis kādu treidojoties tf2.

tas norāda uz domas apsvēršanu, nevis gribēšanu!

nesaku ka tā ir ''laba'' doma, vienkārši ierakstiju - ko biju iedomājies tobrīd... nekas vairāk !!!

par banošanu, tieši par to arī runāju - pierādijumi - tas nav gluži tas pats kas

malacis, tava attieksme runā tavā vietā.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

nesaku ka tā ir ''laba'' doma, vienkārši ierakstiju - ko biju iedomājies tobrīd... nekas vairāk !!!

par banošanu, tieši par to arī runāju - pierādijumi - tas nav gluži tas pats kas

malacis, tava attieksme runā tavā vietā.

Tak beidz dirsties , zb jau , tu gribēji kādu appist tātad tas nav normāli , jo tas cilvēks kam tu to visu nozodz ir visu ieguvis tērējot savu laiku. Manas domas - vajadzētu nahrenizēt visus šitos appisējus , jo lielākā daļa tgd apskatās un arī iet zagt , tāpēc nevajadzētu citus iedvesmot ,lai iet zagt. Nopizģiji , tad klusē , nestāsti pa visu pagastu.

Treidoju vintage ushanku

Edited by SuperS
Link to comment
Share on other sites

nesaku ka tā ir ''laba'' doma, vienkārši ierakstiju - ko biju iedomājies tobrīd... nekas vairāk !!!

par banošanu, tieši par to arī runāju - pierādijumi - tas nav gluži tas pats kas

malacis, tava attieksme runā tavā vietā.

nesāc nu dziedāt citu dziesmu - pirms tam tu braši prasīji kurš noteikums gignā aizliedz čakarēt cilvēkus citur. Tā ka es tev pasaku vienkāršiem vārdiem - neviens, bet banu tu dabūsi tāpat.

Link to comment
Share on other sites

http://steamcommunity.com/id/cHiKy

Blokes bucket hat- Snaipera hats

prasibas: refined metali, tavs piedavajums

Pie reizes, kad negrib manu vintage homewreker uz kura ir izlietos name tag- tagad nosaukts par Slegehammer

tf2b.com/id/chiky

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam sanāk - balstoties uz tavām antipātijām...

Sanāk tā - ja kāds iedomājas rīkoties pēc saviem ieskatiem un piekrāpj kādu, tas ir nosodāmi. (nesaku ka tas tā nav)

bet tu iedomājies rīkoties pēc saviem ieskatiem - nobano kādu pa lielam uz antipātiju rēķina, tas ir normāli ?

Saprotu, ka konkrēti šajā piemērā tu meklē taisnību, un vēlies pasauli padarīt iespējams labāku... or smtn, bet pa lielam tas viss izskatās pēc šī http://www.youtube.com/watch?v=VwZIVOgcEwE

es neko nedziedu, bet atkārtošos vēlreiz, es neko neesmu izdarijis, tikai uzrakstiju ka iešāvās tāda doma prātā , tas arī viss, bet tu ar saviem sekotājiem man skalojat prātu.....

gribi liec man BAN, gribi neliec, man ir pilnīgi vienalga, PUBU netrūkst, tas man nesagādātu pilnīgi nekādas problēmas, runa iet par to, ka tu vari rīkoties kā ienāk prātā (kā jau pats minēji), bet es nevaru, lai gan pa lielam - tā ir negodīga rīcība pret otru cilvēku ABOS gadijumos.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

es raudu ? :superlol:

P.S.

Tu esi nožēlojams. Nē, neesi gan. Tu vienkārši esi pretīgs. Nē, pag- varbūt tu esi nožēlojami pretīgs? Vai pretīgi nožēlojams?

P.S.2.

Skatos, ka pēdējā laikā antijesus jau ir populārākais steamcommunity foruma skameris! WUHŪ! YOU GO GIRL!

es drīzāk smejos par šo svētdienas skolu produktu armiju, ieskaitot arī par tevi!

par tiem taviem aizrādijumiem - man gan ir pilnīgi ''pohuj'' kas tu tāds esi, ko tu dari, utt - lai es kādam svešam ietu dēļ svaiga gaisa aizrādīt.... nemaz nerunājot par tavu rindiņu, kura man nakts vidū lika smieties !

''Tu esi nožēlojams. Nē, neesi gan. Tu vienkārši esi pretīgs. Nē, pag- varbūt tu esi nožēlojami pretīgs? Vai pretīgi nožēlojams? ''

p.s.s. tas ir mans pēdējais posts - viss ko var piebilsts, daži cilvēki savu nimbu iekš tf ir nopelnijuši godam :10cm: no manis !

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

:10cm: Pofig, ka tas bija antijēzum rakstīts. Un jā, tu raudi.

Lai tomēr nepārvērstu šo topiku par andre spamballīti:

Piedāvājumā 25 vintage randoma ieroči. Pretī gribu kā minimums scrap + slot taker. V KBG- refined metal.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

v. Engineer Cap

v. Brigade Helm

v. Panama

Pretī gribu kādu citu vintage cepuri.

P.S. Breetz, vai tad v. KGB tiešām ir tik reti? Līdz šim esmu dzirdējis, ka tikai par v. crit-a-cola tik daudz prasītu.

Izskatās, ka KGB varētu kļūt par nākamo crit-a-cola. @ steamcommunity forums daudz interesantu herņu var salasīties. Ir cilvēku grupas, kas ietirgo CaC un KBG un dzēš ārā, lai padarītu abus itemus retākus (un vērtīgākus). So iesaku savus KGB tirgot par lielu cenu vai arī netirgot vispār- ar laiku šamējie tikai vērtīgāki paliks.

Un vispār par to refined es tikai pierakstīju, lai cilvēki saprot, ka KGB neiet par tādu pašu cenu. Īstas vēlmes viņu tirgot man galīgi nav..

Link to comment
Share on other sites

Sanāk tā - ja kāds iedomājas rīkoties pēc saviem ieskatiem un piekrāpj kādu, tas ir nosodāmi. (nesaku ka tas tā nav)

bet tu iedomājies rīkoties pēc saviem ieskatiem - nobano kādu pa lielam uz antipātiju rēķina, tas ir normāli ?

Redzi - manā gadījumā man ir vienalga cik normāli tas ir. Es gribu kādu nobanot, es to varu izdarīt un es to izdarīšu. Tā ir gign burvība, es ar wormu esam viņu sataisījuši tādu kādu mēs gribam. Kā jau pats teici, ir ļoti daudz citas vietas, kur uzturēties.

treidoju joprojām 1 key pret 1 refined

moš kāds grib camera beard pret 1 key un 2 reclaimed samainīt?

antijesuz - :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tad lūdzu izbano mani tagat, lai man nesanāk tev kko rupju pateikt nākotnē, izņemot - atgādini lai nosūtu tev rozes dauņa dienā

liekas varam beigt bazaru, un par to BANU nopietni, citādi 5 reizes draudēt, bet neko nedarīt..... sāk jau apnikt

Veiksmi svētdienas skolā & un izved biežāk bReetz svaigā gaisā !

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...