Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Ir 2 refined... labprāt paņemtu kādu vintage cepuri, ja ir iespējams. Arī labprāt paķertu kādu citu klases cepuri, pretī dodot tās pašas klases non-vintage cepuri +1 refined. Piedāvājumus, lūdzu, PM!

Link to comment
Share on other sites

pērku black box par 3 random non-vintage itamiem - PM.

Joprojām gribu cepures - tava vintage cepure = mana cepure,no tās pašas klases + 1 refined.

P.S. Arī pārdodu name-tag.

Piedāvājumus iekš PM!

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta kad būtu notirgojis, Bija bids 310$.. Notika viss kā plānots ar skama palidzibu, bet izradijas kad tas pincis ir scameris panema manu hat un notinas naudu neiedeva, sazinajos ar steam suportu un 2 dienu laika atguvu savu cepuri, tagad vairak nekadu naudu darijumu, steam pateica kad ši ir vieniga reize kad es dabunu atpakal savu cepuri

P.S Links http://www.sourceop.com/modules.php?name=F...p;p=97918#97918

P.S.S Ja kādreiz vel meiģināšu par naudu notreidot, tad lai sūta naudu pirmie..

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Nauda sākumā, prece pēctam. Kur problēma ? Savā ziņā tas ir debīli, ka supports atbalsta treidingu, jo tikpat labi es varu pārdot cepuri, un pēctam rakstīt supportam, ka mani appisa. Bet laikam viņiem visi treidinga dati saglabājas.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Viņi neatbalsta trade arpus tf2 robežām, ja tiek iesaistita nauda vai citi darijumi, kas nesaistas tf2 itimi pret tf2 itimi.. Tad vini vnk pasuta tevi 3 majas talak.. Tāka es nepiemineju kad trade notika par naudu tad man mantu atgrieza.

Trade Scams

There is only one case where we will revert a trade within Team Fortress 2:

Not Receiving Items: If you agree to a trade within Team Fortress 2 and do not receive any Team Fortress 2 items in return we will be able to reverse this trade and restore the items to your account. If you receive the incorrect item because it was switched out we will not reverse these trades as it is your responsibility to check the trade prior to accepting it.

Ja sūta naudu caur paypal, tad viņi naudu var dabut atpakal momentāji, "Ja vienigi nesutā kā GIFT" tad gan vairs naudu nevar dabut atpakal, Jo sutot parasta veida vini samaksa naudas garantiju 10 eiro. Un ja kautkas notiek naudu atgust.

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Trade Scams

There is only one case where we will revert a trade within Team Fortress 2:

Not Receiving Items: If you agree to a trade within Team Fortress 2 and do not receive any Team Fortress 2 items in return we will be able to reverse this trade and restore the items to your account. If you receive the incorrect item because it was switched out we will not reverse these trades as it is your responsibility to check the trade prior to accepting it.

Ja sūta naudu caur paypal, tad viņi naudu var dabut atpakal momentāji, "Ja vienigi nesutā kā GIFT" tad gan vairs naudu nevar dabut atpakal, Jo sutot parasta veida vini samaksa naudas garantiju 10 eiro. Un ja kautkas notiek naudu atgust.

A sanāk ja tu dabūji atpakal savu hatu,tam čalim kas tev appisa vel cepure ir ? vai viņam viņu izdzēsa?

Link to comment
Share on other sites

Hvz, nezinu vai vel ir vai nav. Bet viss ticamakais kad dzeks ir dabujis vac ban vai ko tādu.. Jo to juseru pec steam id vairs nevar atrast tiko ka man steam adeva atpakal cepuri

:)

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...