Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

dīvaini jau ka tev to cepuri atdeva. Tur pat durakam skaidri redzams, ka to unusualu tu gribēji pārdot par naudu, jo neviens nav tāds dulburis, lai akceptētu treidu pret NEKO un tad vēl nospiestu pogu TRADE NOW :)

a varbūt viņi katram dod vien iespēju :)

Link to comment
Share on other sites

Pārdodu sekojošus unusual un citas drazas:

Unusual Heavy Duty Rag ar Purple Energy

Unusual Engy Cap ar Green Energy

Unusual Shako ar Searing Plasma

Lumbricus Lid

Vintage Whiskered Gentalmen

Bils Hat ar teamspirit

Vintage Tyrants

For unusuals i want max heads

For non-unusuals offer me refineds or buds

Pārdodu visu kas 1.lapa http://tf2b.com/id/chiky

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā jancis, taču es tevi točna par galīgi stulbu uzskatu. Tas tā, atbildei. Un vispār, ja tu savas smadzenes pārvietotu uz pareizo vietu, saprastu, ka jancis jau divus postus (ne tikai šajā topikā) kā minimums pret tevi pielieto slikti slēptu ironiju- uzgūglē, sapratīsi, kas tas ir. Varbūt sapratīsi...

P.S.

Meklēju vintage cloak and dagger un vintage to demo/sollija mietu ar naglu. Pretī scraps + saldinātājs.

Link to comment
Share on other sites

Oj oj, TIkai kādu lowball offerus tu tur man piedāvāji un čikstēji kur lai dabūn tradus kā man un kā lai samainās ar lietām kas pārsniedz 8 mantas, pokemona raksti.. Mosh ieliec visu čatu.. Tad parunāsim

10:09 PM - cHiKy^: Tikai atskiriba no tevis

10:09 PM - cHiKy^: ir daudz labakas lietas

10:09 PM - cHiKy^: Neka tev jebkad buss

oh oh. :superlol:

retards.

P.S Ā jā, pieminēt citu vecākus ir debīli un zemiski

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

mainu visu savu pirmo lapu - http://www.tf2items.com/id/antijesus

aha, pret earbudiem grib 10 refined + 5 ierochus TADUS PASHUS kadi ir vinjam backpacka, lai sakraftotu, es saku vinjam lai notreido scrap banka (2 ierochi = 1 scrap), bet tas debils kaut ko bubina, ka bus mazak scrap metalu..

chiky kaut tevi autobuss nobrauktu kadu dienu, idiot.

Link to comment
Share on other sites

lowball offeru? es piedavaju sho un to, un tu teici ka neinterese un teici lai ietreidoju pret to visu pret 10 refined metaliem, no taa ko piedavaju mierigi sanak 10 refined..

un kadi tev vel pokemona raksti? "dabuun treidu"? tu galigi debils bez logjiskas domashanas, doma es nezinu tadu lietu ka steam trading forums?

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

antijesus&co: tu tiešām esi retards?

cHiKy^: Man cenas nav no letajam

antijesus&co: ta izskatās

cHiKy^: Ja es esmu retards

no manis gribēja 10 refinedus par earbudiem un apgalvoja, ka parasto hound dogu nevarot dabut pa 4 refined. ar to arī pietika

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

un kadi tev vel pokemona raksti? "dabuun treidu"? tu galigi debils bez logjiskas domashanas, doma es nezinu tadu lietu ka steam trading forums?

Tad ej tur un daries.. Nepiepisies man ik paris minutes...

Gribu redzēt kur dabūsi lētāk ROLF

Un runājot par to kraftošanu protams, kad ja es nododot scrapbanka dabutu tikai 2 scrap, bet tā dabūnot tos ierocūs es dabūnu 5 scrap.. Kurš ir retards un nedomā līdzi.

cHiKy^: Man cenas nav no letajam

antijesus&co: ta izskatās

cHiKy^: Ja es esmu retards

no manis gribēja 10 refinedus par earbudiem un apgalvoja, ka parasto hound dogu nevarot dabut pa 4 refined. ar to arī pietika

Un ? Tev dirsu plēš ? Un es teicu parasto hound nevar dabūt par 3 refined.. Tāka nepiepušķo

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Nu par ko tad es runāju, Es šim teicu, kad dabus earbuds pret 10 refinediem un tiem 5 ierociem.. Šis prasa priekš kam man vajaga.. Es saku kad man vajaga kad man tie ieroči jau ir backpack.. Tad gudrinieks iedod man scrap bank linku.. Un saka lai es tur dodu savas mantas.. Es pasaku kad man to nevajaga. Tad laikam līdz šim nav dalecis kāpēc man vajadzēja tos ieročus :D

P.S Kas man ir izdevigāk dabūt extra 5 wep, vai doties uz kautkādu scrapbank.. :D Protams kad dabunot 5 extra ierocus es dabunu 5 scrap , divu scrap vieta..

P.S.S Ja kādam ir velma adirst mani, uztaisat speciālu topiku spam sadaļa kur katrs par mani varēs izteikt savas domas un savus izdomātos suņa murgus. Neviss kā kautkas nepatik tā piedirš trade topiku, mazulīšiem nepatīk manas cenas un sāk čīkstēt visam forumam :D Ak jūs nabadziņi bugi bugi

TO BLIND,

tev izdevigak ir uztaisit pashnavibu thumbsup.gif

Tev izaudzēd pautus, un aiz ekrāna otras puses mētāk kruto čali/čiksu ar saviem tekstiem.

Ej paraudi kadam EMO bernam uz pleca

Un noželojams esi tu.. 1819.7 hrs nospēlēts tik daudz ,bet nehuja tev nav :D

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...