Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

EEEEEEEEE, kkads pidars atsutija man sudu, ka esmu regojies tviteri un dabujis to solito cepuri lai ieeju shite un uzspiedu un ielogojos steamkomunitij weba un pec 1min vinjs bija mana acc un mani izmeta ara un kad eju ieksha radas - login in elsewhere, recontect to steam or exit. WAAATAAAFAAAKAAA< ko darīt ;D

edit; zbis sajutiņa ka tu sēdi un redzi, ka kāds tava tf2 un zog mantas, JEAH

edit; zajebis nahuj, vienigias kas man ir ir poker itemi un helovin suds, ak jā un ntereidojams fez!!!!!!! laikam tf2 beigshu spelet

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

akounts ta man ir bet visas manas cepures un itemu un atslegu un refinedu un viss parejais vairs nav!

man bija kkadas 10 vintage cepures 6keji 2 refinedi scrapi vintage itemi visi +vel lieki un maskas un viss parejais, ZAJEBISSSSSSSSSS

ko man raakstit tam suportam un kur? es neko nesaprotu taja suport sadaļa, ja kāds palīdzēs un es dabushu atpakalj visu kas man bija iedoshu pāris cepures vai atslegas vai kko

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

man bija kkadas 10 vintage cepures 6keji 2 refinedi scrapi vintage itemi visi +vel lieki un maskas un viss parejais, ZAJEBISSSSSSSSSS

ko man raakstit tam suportam un kur? es neko nesaprotu taja suport sadaļa, ja kāds palīdzēs un es dabushu atpakalj visu kas man bija iedoshu pāris cepures vai atslegas vai kko

Jautā Skamam, ganjau palīdzēs.

Iesaku nomainīt meilu, paroli utt. ja tas čalis ir bijis tavā akauntā.

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

post-8830-1291850763_thumb.jpg.... Kuram tagad nāk smiekli.. Tā tev vajadzēja uzskata mani par RETART, pats uzķerās tadam muļķībām :D:lox:

edit; zbis sajutiņa ka tu sēdi un redzi, ka kāds tava tf2 un zog mantas, JEAH

edit; zajebis nahuj, vienigias kas man ir ir poker itemi un helovin suds, ak jā un ntereidojams fez!!!!!!! laikam tf2 beigshu spelet

man bija kkadas 10 vintage cepures 6keji 2 refinedi scrapi vintage itemi visi +vel lieki un maskas un viss parejais, ZAJEBISSSSSSSSSS

ko man raakstit tam suportam un kur? es neko nesaprotu taja suport sadaļa, ja kāds palīdzēs un es dabushu atpakalj visu kas man bija iedoshu pāris cepures vai atslegas vai kko

P.S Pat nejēdz ka uzrakstīt ticketu :D ANTIJESUS RETARD nr. 1

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

https://support.steampowered.com/

Uzstaisi kontu tur --> tad spied pa kreisi (Game) --> Valve Games --> Source Pc --> Team Fortress 2 Item Trading Guidelines un uzraksti tiketu. 1-3~4 dienas un būs atbilde

kjip - https://support.steampowered.com/kb_article...=9958-MJDG-3003, bet man nerādās ka tur kkur var rakstīt.

edit; sorr par dp

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Hi All let's do bissnes smile.gif

All this hats are vintage..

ushanka - 4 refined or keys

hallmark 5 refined or keys

hound dog 6 refined or keys SOLD

ze googles 6 refined or keys SOLD

whisker 6 refined or keys SOLD

brain slug 5 refined or keys SOLD

tyran 4 refined or keys

lid 5 refined or keys SOLD

woope cap

Texas ten gallon 5 refined or keys

2x kabuto 5 refined or keys

bonnet 3 refined or keys SOLD

tossle cap 4 refined or keys SOLD

crit cola 1 refined or keys SOLD

N/V Hat

Dr.Dapper topper offer

Ja kāds kautko gribēs pirkt būs mazliet jauzgaida man tik 7 brivi sloti

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

https://support.steampowered.com/register.php

2. Kārt īpaši stulbiem sudzību jaraksta te https://support.steampowered.com/ticketlist.php

Tu esi vnk stūlbs acis no dirsas izvelc ārā

Kur palika tas mudaks kurs saja topika teica "gudrākais piekāpjas" un ka vairs neko nerakstiis! Ble calim normals Prata limenis preiks tur 19 gadiem un vel bernu "Audzina"!

Link to comment
Share on other sites

https://support.steampowered.com/register.php

2. Kārt īpaši stulbiem sudzību jaraksta te https://support.steampowered.com/ticketlist.php

Tu esi vnk stūlbs acis no dirsas izvelc ārā

1.kārt tu esi idiots, jo es jau esmu sen uzrakstījis šito, pirms rakstīju, ka vajag palīdzību, jo domāju. ka nepareiza vieta uzrakstiju.

2. kārt tu esi ļoti smieklīgs un es ceru, ka tu atbildēsi vel kaut 1 reizīti man, lai vismaz man garīgais būtu mazliet labāks, savadāk galīgi čābīgi :(

Link to comment
Share on other sites

Aa.. Un tagad tu gribi manu palidzibu tikai visam gign.lv kladzina kāds es esmu retards :D Nu nē vecīt pats tiec gala.. No manis palidzību nesagaidisi :mIm:

2. kārt tu esi ļoti smieklīgs un es ceru, ka tu atbildēsi vel kaut 1 reizīti man, lai vismaz man garīgais būtu mazliet labāks, savadāk galīgi čābīgi :(

Link to comment
Share on other sites

Tātad iekrājušas pāris nevajadzigas lietiņas

Visas cepures, izņemot vintage un ze googles. Par 1 refined

par ze googles - 2 refined

ushanka - 4 refined or keys

hallmark 5 refined or keys

tyran 4 refined or keys

Texas ten gallon 5 refined or keys

kabuto 5 refinedi

Krāsas par 1 reclaimed

name tag. 1reclaimed

Link to comment
Share on other sites

Pārdodu:

Sydney Sleeper (SOLD)

Powerjack

Your Eternal Reward (SOLD)

Bushwacka (SOLD)

Black Box (SOLD)

Holy Mackerel

Degreaser

Vita-Saw

Darwin's Danger Shield

L'Etranger

The Battalion's Backup

Gribu: Scrap, par katru

+ vēl piedāvāju Elli's Cap (gribu: Refined metal) un Dealer's Visor (gribu: Refined metal + Reclaimed metal)

Edited by Boms
Link to comment
Share on other sites

Pārdodu:

vintage Prussian Pickelhaube = 3 refined/3keys

vintage Heavy Duty Rag = 3 refined/3keys

vintage Glengary Bonnet = 4 refined/4keys

non-vintage Scotsmans Stovepipe = 2 refined/2keys

non-vintage zelta Woopee cap = 2 refined/2keys

non-vintage Melnu Killers Kabuto = 3 refined/3keys

non-vintage zaļa Hustlers Hallmark = 3refined/3keys

non-vintage Vintage Tyrolean = 3 refined/3keys

Stout Shako = 2 refined/2keys

Pērku:

Bills Hatu = 6 refined/6keys

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...