Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

vērtīgāks par viedokli, kura tev nav

mersija, foršs arguments - čara pazaudēšana :D

ir tāda lieta trešajā warcraftā, kā unita binds uz jebkuru no cipariem, ko es tev neskaitāmas reizes esmu teicis (ctrl+shift+cipars)

lai ienāk bullets un ieposto plusus un mīnusus par abām spēlēm. domāju, ka viņš ir vienīgais forumā, kurš tā pamatīgi ir izgājis cauri abām spēlēm ar galvu uz pleciem.

P.S OK. Dotai ir viens mega mīnuss. Nav oficiāla servera uz kura spēlēt. Ir vairāki projekti, katrs ar saviem +/-, bet tomēr prasās godīgu laddera sistēmu.

Šerlok, arī ar ciparu nobindošanu bieši sanāk pazaudēt čaru, vismas man, kā iesācējam, kas ir kaitinoši, un atkal, tu tā runā, itkā es teiktu, ka dota sūds, LoL > dota. Tas nav mans mēŗķis tev to iestāstīt, es šeit iepostoju vienkārši dēļ tā, ka man besī, ka tu esi safanojies par dotu, un ka tev nezkapēc LoL grafika liekās 12512512512 reizes sūdīgāka nekā dotā, lai gan tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Tipa, ja spēlei ir labs un parocīgs interfeiss, tad spēle ir sūds?

Ļoti labs arguments.

Ja dotā 2 izdarīs ar interfeisu kā dotā 1 bija domāts.

Un par visiem Gludekļiem un haizivīm.... Go BF2 fucking nolifers. Jāiet uz p[riekšu, nevis jātcerās "kas bija"...

Link to comment
Share on other sites

Ok. You told me.

Bring it, girl.

mersija, tu tupa esi? kā tu vari pazaudēt čaru, ja dubulti nospiežot ciparu uz kura tev nobindots čars, tevi uzreiz viņš parādās ekrāna vidū. jesus christ...

haha, haters gonna hate.

boring, tu garlaiko mani ar savu postu. par kādiem no laiferiem tu te runā? :)

es palieku pie pārbaudītām vērtībām. Jā un vasara ir īstais laiks, kad nolaifot pie kompja. gā el.

Link to comment
Share on other sites

haha, haters gonna hate.

piedod mister almighty gludeklis, kuram acīmreidzot vienmēr ir taisnība, bet šajā topikā tu esi vienīgais heiteris ar heitu pret LoL, tev neviens nemēģinā iestāstīt, ka dota ir sūds, tev vienkārši mēģina iestāstīt, ka LoLs nav sūds un LoLā grafika nav 23623612 reizes sūdīgāka, kā dotā. Tagad mudīgi, marš husi činīt, pārtraukums beidzies.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

piedod mister almighty gludeklis, kuram acīmreidzot vienmēr ir taisnība, bet šajā topikā tu esi vienīgais heiteris ar heitu pret LoL, tev neviens nemēģinā iestāstīt, ka dota ir sūds, tev vienkārši mēģina iestāstīt, ka LoLs nav sūds un LoLā grafika nav 23623612 reizes sūdīgāka, kā dotā. Tagad mudīgi, marš husi činīt, pārtraukums beidzies.

Pārdzīvosi šito?

Visu ņem pārlieku pie sirds :)

Link to comment
Share on other sites

Mans mega viedoklis, ko vajadzētu piepinnot pat! Esmu spēlējis samērā ilgi gan HON, LOL un DOTU, tā kā zinu, kas katrā sūkā un kas katrā ir labs.

DOTA: tātad spēle ir samērā veca, kas man nepatīk, ka tas ir tikai war3 mods un nav atsevišķa spēle. Tādēļ iespējams daudzi pat nezin, ka tāda eksistē. Pluss ir netņemami krutā war3 grafika, es zinu, ka tā ir veca un nav ar visādiem spīguļiem, bet ok, gaumes lieta. Spēle ir diezgan sabalansēta, nāk klajā diezgan lieli updeiti, čari ir daudz. Varbūt iesācējam ir grūti sākumā orientēties veikalos un itemos, bet ja tam tiek pāri, tad sākas interesantā daļa. Dotā ir arī denie iespēja, kas diemžēl lolā nav. Dotā ir arī koki, kalni, kas dod lielisku iespēju appist pretinieku un izdzīvot ar 10 hp neiedomājamākajās situācijās. Nepatīk galvenokārt iespēja padirst čaru, zinu par to, ka var nobindot, bet teamfightos, katra sekunde ir no svara un, ja tu padirs čaru, tas var izšķirt ļoti daudz. Tas par dotu būtu laikam viss pagaidām.

LOL: spēle jauna, drīz būs gads un sāksies 2. sezona. Spēlētēju skaits ir virs 10 miljoniem. Tā, kā spēle ir par brīvu un atsevišķa spēle, nevis mods, tad spēli ir daudz vieglāk uzstādīt un spēlēt. Galvenās atšķirības no dotas ir tās, ka nav iespējas nocirst vai iznīcināt kokus, lai izmuktu, priekš tam ir bushi, neiedziļināšos, kā tie strādā. Ir ļoti liela iespēja buildot katru čaru 100 dažādos veidos, jo katram kontam ir masterie system, kas dod iespēju salikt 30 tādus kā talantu punktus, 3 dažādos kokos(offensive, deffensive un utility)Vēl tev ir iespēja izveidot runes lapu(standarts 2 katram acc, bet var dabūt vēl). Runes dod dažādus stat boostus čaram(dmg, ap, armor....) Tātad ir 3 lietas, kas ietekmē tavu čaru, runes, masterys un itemi. Dotā ir tikai itemi. Kas vēl atšķiras no dotas. Ir katram čaram tāpat 3 skilli, 1 ults, bet katram ir savs pasīvais skills un tu vēl vari paņemt 2 mastery skillus, piemēram, healu un flashu. Tātad, vēl lielākas čara buildu iespējas. Arī spēles atrast ir salīdzinoši viegli, atšķirībā no dotas. Ir arī ranked spēles, kas nāk sasniedzot acc 30. lvlu. Tās jau nāk ar reitingu. Es nez, gan jau kaut ko aizmirsu, bet tas pagaidām viss.

HON: Manā uztverē vissliktākā no visām 3. Gan jau kāds mani heitos tulīt, bet es ar to sadzīvošu. Tātad stipri līdzīga dotai, mainās tikai grafika, 70% heroe ir atšķirīgi, pārējie no dotas. Spēli nesen uzhackoja, kas sagādāja 1 mēneša nespēlējamību. Par šo ir jāmaksā ap 30$, kamēr lol un dota ir par brīvu. Hon ir arī viss tas pats, kas dotā, meža ceļi, roshans(kongors), creep spawni, runes, itemi arī ir diezgan līdzīgi. Tā, kā tu reāli maksā 30$ par iespēju uzspēlēt dotu ar labāku grafiku, vairāk neko neteikšu.

GL HF, PEACE!!! JA kaut ko aizmirsu soory, centīšos izlabot!

Link to comment
Share on other sites

Tipa, ja spēlei ir labs un parocīgs interfeiss, tad spēle ir sūds?

Ļoti labs arguments.

Nav runa par interfeisu. Ja pasniedz visu uz paplātes nūbiem - tev, ir patīkamāka sajūta ap sirdi. :) Uzķēru ja ? Dotā tā nav, pašam viss jasaprot - tu lēnām mācies, tevi nodirš, tu izproti, kas, kā ,cik katrs items maksā, kur jāpēr reaģenti, kuram hero izdevīgāk katrs items - jebkurš items ir labs jebkuram hero - viss atkarīgs no pretinieku skilliem - NEKO TĀDU LoL, HoN,, vēl visādas čerņas nav spējīgas pasniegt - pilnīgs palancs, līdz galam atstrādāts. vnk spēle nav domāta retardiem, tas arī viss. Tāpēc arī vaidzēja lolu, kur ar retardiem naudu nopelnīt. Paldies par uzmanību.

p.s. for Bullet - eksistē dotakeys ;)

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Nav runa par interfeisu. Ja pasniedz visu uz paplātes nūbiem - tev, ir patīkamāka sajūta ap sirdi. :) Uzķēru ja ? Dotā tā nav, pašam viss jasaprot - tu lēnām mācies, tevi nodirš, tu izproti, kas, kā ,cik katrs items maksā, kur jāpēr reaģenti, kuram hero izdevīgāk katrs items - jebkurš items ir labs jebkuram hero - viss atkarīgs no pretinieku skilliem - NEKO TĀDU LoL, HoN,, vēl visādas čerņas nav spējīgas pasniegt - pilnīgs palancs, līdz galam atstrādāts. vnk spēle nav domāta retardiem, tas arī viss. Tāpēc arī vaidzēja lolu, kur ar retardiem naudu nopelnīt. Paldies par uzmanību.

p.s. for Bullet - eksistē dotakeys ;)

Nu labi, uztaisīs dota 2 pilnīgi kā dota 1... Nu spēles tu un vēl kādi 100 tūkstoši... ļoti laba spēle būs...

tumblr_lnf70epheq1qap1xko1_500.png

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Fanboys vs fanboys.

Tiem, kas uzskata, ka lols ir nūbiska spēle, iesaku paskatīties profesionālu spēļu video ierakstus, jo pubs nav nekāds rādītājs spēles sniegtajām iespējām, nemaz nerunājot par to, ka, ja jūs nebūtu spēlējuši dotu, lolā jūs dabūtu pa seju vairāk nekā te diršat.

Link to comment
Share on other sites

kamon, katra valves radīta spele seko šādam principam

izlaišanas brīdī (ieskaitot betu) ies uz mid / low settingiem, kas kļūst spēlējama pēc spēles tweak`ošanas, pēc laika kad dzelži visiem ir apgreidoti un spēlei būtu jāiet uz maxxx spēle joprojām izskatās pēc mid grafiskajiem settingiem, fps ir šausmīgs... un pwno tas kam labāks konfigs un krutāks interneta provaideris...

nav jau tā ka mans dzelzis ir sūds, nav arī nekāds pēdējais quad core, but still.. katru valves spēli (css /tf2 / hl2 /ep2 portal / portal2) ir speciāli jātvīko lai būtu baudāma spēle lai fps drops nebūtu dramatisks..

sagaidīšu redzēsim kas notiks, mans subjektīvais viedoklis

ps nav jēgas strīdēties ar gludo, viņš tāpat visus owno un ienīst noobus :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

amg, tiesi athene vadiits, es saaku speleeet lol un tagad vins partapis "Need subs, like un Favorite."

Labi, ka neieliku niks4athene, kaa mani friendi :>

Edited by SkaM^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

amg, tiesi athene vadiits, es saaku speleeet lol un tagad vins partapis "Need subs, like un Favorite."

Labi, ka neieliku niks4athene, kaa mani friendi :>

Man šitie Fanboy atgādina mazas meitenītes, kas spiedz par Justing Bieber, cik viņš smuks un labi dzied :D.

Get a fucking life...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man šitie Fanboy atgādina mazas meitenītes, kas spiedz par Justing Bieber, cik viņš smuks un labi dzied :D.

Get a fucking life...

Fangirls not boys

Salīdzināji popmūzikantu ar interneta trolli.

Tev vairāk skar cilvēki ar athene simboliku spēlē vai mazas meitenes, kas kliedz cik viņš smuks?

Jo salīdzinājums ir diezgan slikts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...