Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

War3 man bija 200 apm, sc2 man ir 150 apm, sc2 progeimeriem nav tāds apm, kāds bija bw. :D Un jā, kādēļ tu UI ar actions per minute salīdzini ? :D

Laikam vajag ilgi un dikti skaidrot. Pēc viss logikas War3 dvižoks tika izskatīts tikai kā dotas pamats dotajā gadījumā nezkāpēc salīdzināts ar SC 1 vai 2 (nav starpības). Dzinis pēc idejas ir +- tāds pats, un ui ir tas pats, bet UI dotā un SC2 atšķirās ar iespēju daudzveidību un tā salīdzināšana ir kā minimums neadekvāta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stīms mani vienīgo troļļo? man ir 12 keys, raksta kam vēl vajag, lol. Ideāli būtu, ja man uzaicinātu stīmā un forumā ierakstītu, lai aizsūta, citādāk es aizmirstu, kam jāsūta.

id/ameizings

Link to comment
Share on other sites

Stīms mani vienīgo troļļo? man ir 12 keys, raksta kam vēl vajag, lol. Ideāli būtu, ja man uzaicinātu stīmā un forumā ierakstītu, lai aizsūta, citādāk es aizmirstu, kam jāsūta.

id/ameizings

Man ar kādi 8 tagad ir :D Man draugi beidzās kam dot :D

Link to comment
Share on other sites

Paldies DoubleT par dotu.

Sodien ietesteju tik izslveto dotu. Protams saprotu ka ta ir pirma spele un maz ko sapratu tur. Cik zinu tur ir diena un nakts, tik nesapratu ka vina izpauzas. Nospeleju 35 mins un visu laiku viss tumss, kas man nenormali riebjas. Championi tadi mazi un neizteikti. Man daudz visadi brinumi ne isti gaja pie sirds, bet tas noteikti izskaidrojams ar to ka es neko nesaprotu no tas padarisanas. Bet nu jaa, galvena problema mana skatijuma bija ta ka karte ir loti tumsa un man gruti saprast kur var iziet un kur nee, un tiesi tas pats minimape... Vizualais man kaut ka ne drusku nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Reģistrētais, varbūt Tavā komandā vai pretiniekos gadījās Night Stalker, jo viņam ir ults tāds, kas ieslēdz nakti.

Tie, kas vēlas iegūt dota invite, labāk rakstiet šeit e-pastus, lai nav lieki jāčakarējas ar pievienošanu friend listiem un gaidīšanu kamēr apstiprina.

Link to comment
Share on other sites

Paldies DoubleT par dotu.

Sodien ietesteju tik izslveto dotu. Protams saprotu ka ta ir pirma spele un maz ko sapratu tur. Cik zinu tur ir diena un nakts, tik nesapratu ka vina izpauzas. Nospeleju 35 mins un visu laiku viss tumss, kas man nenormali riebjas. Championi tadi mazi un neizteikti. Man daudz visadi brinumi ne isti gaja pie sirds, bet tas noteikti izskaidrojams ar to ka es neko nesaprotu no tas padarisanas. Bet nu jaa, galvena problema mana skatijuma bija ta ka karte ir loti tumsa un man gruti saprast kur var iziet un kur nee, un tiesi tas pats minimape... Vizualais man kaut ka ne drusku nepatika.

moš, tev at settingiem kaut kas nav kā vajag. Tur ir nakts, jā, bet ne tuvu nav tā, ka redzēt neko nevar. Tur fog ir daudz izteiktāks un lielāks kā lolā. ar minimapi arī vajadzētu visam būt kārībā, caur konsoli var brutāli minimapi izt'junēt, visas krāsas, hero lielumus, etc...

Pēc lola dota pa defu varētu likties diezgan debīla sākumā, vismaz lielai daļai spēlētāju tā ir, bet ja sākumu pacieš, un apgūst beisikus, tad domas uzreiz mainās par spēli. Protams, tāpat kā lolā, kamēr tu no galvas visus hero skillus, to range, itemus un buildus neiemācīsies, tikmēr tu būsi sūds, un kamēr tu būsi sūds, tikmēr tev spēle droši vien neliksies tik interesanta.

Link to comment
Share on other sites

Man vina, pavisam vienkarsi, vizuali liekas atbaidosa. Parak tads viss drums tur un neizteikts. Man loti daudz kas tur nepatika. Jungle tjipa, nu nevar saprast kur cels ved, kur ne. Un es domaju nejau setingos ir vaina. VNk jus spelejot pierodiet pie ta visa, bet man ar def setingiem liekas diezgan shausmigi. Vienigais ko noveroju ka timing ir grutaks un ari lasthitting, bet pat tas anv tik traki. Ar buymenu es vispar netiku gala, bet nu tas poh, pirku ko ieteica. Un pats svarigakais man. Es LoL speleju ar locked camera, un dota es netiku skaidriba ka to uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Man vina, pavisam vienkarsi, vizuali liekas atbaidosa. Parak tads viss drums tur un neizteikts. Man loti daudz kas tur nepatika. Jungle tjipa, nu nevar saprast kur cels ved, kur ne. Un es domaju nejau setingos ir vaina. VNk jus spelejot pierodiet pie ta visa, bet man ar def setingiem liekas diezgan shausmigi. Vienigais ko noveroju ka timing ir grutaks un ari lasthitting, bet pat tas anv tik traki. Ar buymenu es vispar netiku gala, bet nu tas poh, pirku ko ieteica. Un pats svarigakais man. Es LoL speleju ar locked camera, un dota es netiku skaidriba ka to uzlikt.

uzliec net_graph un iečeko pingu, tur mačmekkingā var atfiltrēt reģionus. citreiz pa defu met amerikas serveros un ir lielāks pings. Bet tā pa lielam jā, tur ir daudz garākas animācijas visam nekā lolā, paies laiciņš, kamēr pieradīs pie tā. Vēl ieteikums, šopam augšējā stūrī kkur varēja 2 modus slēdzelēt, tas otrais (kas nav defaultais) ir daudz krutāks, vismaz cik atceros.. Vēl, tev kā lolerim, es ieteiktu pārbindot pogas, lai sanāk kā lolā, piem itemu aktīvie, lai i uz 1-6 nevis keypad 1-6. arī champion center kamera (lolā space) te bija pa defu, kaut kas cits, un to es arī nomainīju uz space.

un iemācies arī izmantot courieru normāli, nevis ar peli spaidot viņa komandas, bet ar bindiem. Tas diezgan daudz ko maina...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...