Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

ar nelielu nokavēšanos, bet nu pohuj...

itkā drusku sāku spēlēt to LoL, tā tīri for fun, nu godīgi sakot, tā spēle liekas nereāli viegla pēc dotas. sānāk normāli noowno, pat ja spēlēju to spēli mazāk kā nedēļu, savukārt dotā pat pēc 2 mēnešiem es tik labi nevarēju nospēlēt. LoLā lielākais pluss ir tas, ka tur NAV FAKING LĪVERI, jo tur liek 24h auto banus uz akkauntu, ja esi pametis spēli,protams ar rekonekt iespēju, ja kompis vai nets ir nokāries... Un tieši dēļ ši iemesla es turmpāk spēlēsu LoLu nevis dotu. Protams, esmu pārliecināts, ka spēlējot pret krutiem tīmiem cw dota ir milzīgs fun, bet nu... tur vajag pavadīt daudz laika, lai līdz tam nonāktu.

Link to comment
Share on other sites

Caur garenu jau ilgāku laiku nespēlējam.

www.iccup.com

Kārtīgs ladderis ar leave countu.

Viss baigi čoina tur.

Kā arī iccup ir team balance fīča, kas strādā diezgan adekvāti.

+tiem, kam ar krievu valodu tā pašvakāk, lieliska iespēja uzlabot savu lamu vārdu arsenālu. true story.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Caur garenu jau ilgāku laiku nespēlējam.

www.iccup.com

Kārtīgs ladderis ar leave countu.

Viss baigi čoina tur.

Kā arī iccup ir team balance fīča, kas strādā diezgan adekvāti.

+tiem, kam ar krievu valodu tā pašvakāk, lieliska iespēja uzlabot savu lamu vārdu arsenālu. true story.

kādreiz moš, mani pasauciet, iekekošu. Nu man ir tā, ka es krieviski māku tikai lamāties, bet ne runāt :(

Link to comment
Share on other sites

Normāla keriju kuce tu mums esi ;)

Negribi ar mums kādreiz uzspēlēt caur ventrilo?

Nu es shodien maucu uz UK , nezinu kad tikshu pie PC.

Ar savejiem es negribu spelet , jo tur pedeja laika visi dirsh bezsakara.

P.S. ja bus velme un iespeja spelet , zinoshu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Nu hz man labāk patīk LoL`a itemi nekā dotas, lielāka daudzveidība savādākas fīčas viņiem utt, vēl LoLā kruti ir kad masteries un rūnes ir. LoLā konkrēti nobesī queue...

Par DOTA2 izskatās jau kruta, gan jau kad arī būs. Gribētos lai viņa būtu for free... :D

Link to comment
Share on other sites

Dota hujj būs for frē, bet paskatīšos kāda būs, un moš ka nopirkšu. Dotā bija tonna ar līveriem. Lolā to ir kaut cik salabojuši. Dota izskatījās līka. Neesmu grafikas piekritējs, bet viņa bija konkrēti kantaina.

Link to comment
Share on other sites

Negaidu pat, Dota 2 būs tāds pats klons kā dota, tikai grafika uzlabota, jauni itemi, čampi.. thats all, man pietiek ar LoL'u, tagad viņš iet uz priekšu, daudz kas jauns drīz būs, tā pati jaunā karte un visādi citi sīkumiņi garšīgi :)

Link to comment
Share on other sites

piekrītu guld!nātajam, dota ir visu šo spēļu tēvs - okey HoN vēl ir spēlējams, bet LoL.. c'mon, tā spēle nav spēlēšanas vērta - gameplay ir čerņa un tu nevari deny, kas ir viena no galvenajām spēles sastāvdaļām dotā( Tu vari deny savu creepu, lai pretinieks nedabūtu gold, tik daudz exp, jo lielāks tev ir skills , jo mazāk exp, gold dabū pretinieks, šādā spēlē tas ir ļoti svarīgi, it īpaši ja ir solo lana no abām pusēm, kātas parasti ir PUB'os mid leinā )

Gaidu DoTA2 - lina, morphs izskatijās tīri sakarīgi(pēc bildēm), protams uz source engina nebūs same shit, bet laiks iet, lietas mainās, noteikti izmēģināšu, ceru ka patiks :)

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

mersija, redz, vairākus mēnešus cīnijās pa dotas laukiem, bet tā spēle bija pārāk sarežģīta visā tās uzbūvē, jo nav rūķītis, kas pasaka kādi itemi ir derīgi katram hero :)

Tipisks bembista viedoklis. :)

Link to comment
Share on other sites

Dotā - Jāzin nahuj katrs items no kā sastāv, ko dod, cik maksā katra sastāvdaļa, kats jāpērk no sava vendora.

Lolā - viens vendors - viss pa kategorijām, bildiem, cenām...

Izdarām secinājumus - kurā vieglākt iebraukt iesācējam? Ja dotā 2 izdarīs tā pat - tad būs muļķi...

Link to comment
Share on other sites

Dotā - Jāzin nahuj katrs items no kā sastāv, ko dod, cik maksā katra sastāvdaļa, kats jāpērk no sava vendora.

Lolā - viens vendors - viss pa kategorijām, bildiem, cenām...

Izdarām secinājumus - kurā vieglākt iebraukt iesācējam? Ja dotā 2 izdarīs tā pat - tad būs muļķi...

Tipa, ja spēlei ir labs un parocīgs interfeiss, tad spēle ir sūds?

Ļoti labs arguments.

Link to comment
Share on other sites

mersija, redz, vairākus mēnešus cīnijās pa dotas laukiem, bet tā spēle bija pārāk sarežģīta visā tās uzbūvē, jo nav rūķītis, kas pasaka kādi itemi ir derīgi katram hero :)

es nekad neesmu teicis, ka dota ir sūds, es to pārtraucu, jo nevis bija par grūtu, bet bija l2 jāspēlē. LoLā pat minoritijs vairs netaisa recommended buildu, tas builds ir huiņa. Kas man nepatīk dotā, ir čara pazaudēšana. Viņu es vairs neatsāku, jo tas ir miris projekts, turpretī LoLā spēlētāju skaits aug ar katru dienu, kā arī almost weekly apdeiti.

P.S. vēl aizmirsu piebilst par jauko LoL pvp.net sistēmu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Tipisks bembista viedoklis. :)

vērtīgāks par viedokli, kura tev nav

mersija, foršs arguments - čara pazaudēšana :D

ir tāda lieta trešajā warcraftā, kā unita binds uz jebkuru no cipariem, ko es tev neskaitāmas reizes esmu teicis (ctrl+shift+cipars)

lai ienāk bullets un ieposto plusus un mīnusus par abām spēlēm. domāju, ka viņš ir vienīgais forumā, kurš tā pamatīgi ir izgājis cauri abām spēlēm ar galvu uz pleciem.

P.S OK. Dotai ir viens mega mīnuss. Nav oficiāla servera uz kura spēlēt. Ir vairāki projekti, katrs ar saviem +/-, bet tomēr prasās godīgu laddera sistēmu.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...