Jump to content
GIGN Forum

Helowīna Events


CreativeNemesis
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

Man ir daži jautājumi par helovīna eventu šogad.....

Kad apmēram viņš sāksies ?

Vai tās cepures varēs dabūt, kuras var dabūt, kad nogalinot pretiniekus izkrīt ķirbis ar šokolādēm ( jāsāvāc 20 ) ?

Un vai es varētu dabūt to ķirbi ar šokolādi , kuri ir nepieciešami , lai dabūtu cepuri , taisot Suicide ( rakstot kill konsolē ) ??? ( man ir tāda problēma kā Intel videokarte , kuras dēļ man pie jebkura šāviena, pārtverta karoga un ieņemta punkta , spēle uzreiz nokrešojas, bet staigāt , un par laimi ( varbūt ) var taisīt suicides )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaut kāds fuflo , drīzumā jau drakoni lidos. Lai uzkraftotu jauno demo ieroci vajag 2x refined , unusual scrap + skullcutter.

Macho tās cepures arī var dabūt randomā vai craftojot.

P.S Jaunajā kartē endžijam ļoti daudz labu vietu.

Edited by SuperS
Link to comment
Share on other sites

ok - pagaidām ir tikai divi jautājumi uz kuriem es nezinu atbildi

kuri no jaunajiem aitemiem ir HALLOWEEN ONLY?

pagaidām šķiet, ka tās ir tikai maskas.

un otrs

vai tas UHHHH var izkrist arī randomā vai arī viņš ir tikai sakfraftojams ar unusual metal?

Link to comment
Share on other sites

macho, tev vajag nosist Horseless Headless Horseman un dabūt Unusual Haunted Metal Scrap, kurš ( cik uz šo brīdi zināms ) var izkrist tikai viens.

Vienu jebkādu random cepuri = 4 refined metāli ( 3rd level ) + 1 Unusual crap, vai arī 2 refined metāli + 1 unusual + scotsman's scullcutter = Eyelanders ar jaunu skinu ( cirvis )

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Serverī jaunā mape ir iemesta? Jo, cik sapratu, tad Horseless Headless Horseman parādās tikai Mann Manor mapē.

edīte:

metāliem un vēl vairāk- unusual metālam uz šito laiku būs seksīgas cenas @ trade...

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

unusual metālu var dabūt jebkurš nositot to HHH, tā ka tās cenas var arī nebūt nemaz tik lielas.

dominix, nezinu kāpēc tu to visu noskaitīji, es to visu zināju :) uz maniem jautājumiem tas tāpat neatbild :)

p.s.

noteikti ka unusual metāli kritīs vairāk, jo citādi sanāk ka viens cilvēks var uzkraftot tikai vienu halowīna cepuri VAI to jauno cirvi.

edit:

lai gan no otras puses - that makes sense, jo valve gribēs lai pārējo nopērk viņu veikalā :)

Link to comment
Share on other sites

http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1541513

diezgan sick, vajag 6 refined metal priekš tā visa. man ir tikai viens :(

vēl neesmu sapratis kas ir šitās

cadavers_cranium_sized.png

headsplitter_sized.png

nu ok, helovīna cepures, bet kā viņas var dabūt :)

tās ir cepures, augšējā hevijam ar kuru viņš izskatās pēc frankinšteina, apakšējā snaiperim laikam... vai iespējams var vilkt visi....starpcitu tā augšējā hevijam ļoti forši izskatās :)

+

HHH parādās pie CP jaunajā mapē

nobeigumam...kas ir spēlējuši wow...var iemest aci šajā linkā un pasmieties par komentāriem:http://www.gotfrag.com/tf2/forums/thread/435037/

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...