Jump to content
GIGN Forum

Gign Paintball


krish
 Share


Recommended Posts

Šī balsošana ir lai noskaidrotu, cik cilvēki būtu ieinteresēti paintball tusiņā.

Ja kādam liekas, ka ārā ir auksts, tad atgādināšu, ka pagājušais paintball tusiņš notika aptuveni pirms gada, ja nemaldos, tad februāra mēnesī. Toreiz bija -12 grādi un visiem bija silti. :)

Man no pagājušā pasākuma ir ļoti pozitīvas emocijas un tāpēc gribētos ko līdzīgu atkārtot.

Tie kas gribētu piedalīties, lūdzu, uzrakstiet vēlamo laiku. Domāju, ka tas varētu notikt kādā nedēļas nogalē...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kādam liekas, ka ārā ir auksts, tad atgādināšu, ka pagājušais paintball tusiņš notika aptuveni pirms gada, ja nemaldos, tad februāra mēnesī. Toreiz bija -12 grādi un visiem bija silti. :)

Man no pagājušā pasākuma ir ļoti pozitīvas emocijas un tāpēc gribētos ko līdzīgu atkārtot.

Tie kas gribētu piedalīties, lūdzu, uzrakstiet vēlamo laiku. Domāju, ka tas varētu notikt kādā nedēļas nogalē...

ee s udovoljstviem :) u menja ewe 4elovek estj znakomij kotorij delaet pinbol mozno podewevli dogovaritsja :)

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz gan noteikti ieradīšos. Noteikti visi piekritīs, ka šim pasākumam jānotiek 6dienā, jo 5dien pēc darba jau tumšs un svētdien gribās pabūt mājās un atpūsties.

Ko jūs sakāt par 20. novembri, jo cik esmu lasījis laika prognozi tad tikai uz tiem datumiem sāks iestāties aukstums...?

Link to comment
Share on other sites

Malacis Krish es pagajusho nedelj biju painbola tieshi iedomajos sen ar Gign nava buuts :fsckinsad:

Esmu tikai par, ar datumiem man ir loti lielaa pakala, jo videji menesi ir 4 briivdienas, so .... :muahaha:

Protams, gribetos redzeet maksimaali vecaas sejas, ar ko toreiz uzkapajaam beefij, vincesters, krish pusdzivais utt.

Krish der variants, kad es varetu kaut kaadus datumus ieteikt ?

Kaa buutu 21 datums sveetdiena ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Par vietu- pagājšreiz bijām šeit: http://paintball.lv/modules.php?name=Conte...wpage&pid=5

Bet vietu varētu arī pamainīt.

BOT^a: kas tas par pifpaf? Pastāsti, lūdzu, mazliet vairāk!

lmz: es domāju, ka mēs esam ieinteresēti organizēt paintbolu pēc iespējas lētāk. Pastāsti mazliet vairāk, kā tav čomaks var mums palīdzēt!!

Link to comment
Share on other sites

nu es pifpaf esmu bijis daudz reizes un liidz shim visaas vietaas kur esmu bijis tieshi pipafs liekas vislabaakais!!!

http://www.pifpaf.lv/

un atrodas turpat blakus kas tavaa linkaa :)

p.s. iechekoju cenas un laukumus un izskataas ka tevis mineetais variants vareetu butu labs ;)

http://www.jugland.lv/prices_lv.html

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Iečekoju tos pārējos paintball laukumus. paintball.lv, pifpaf un jugland ir viens otram tuvu. Varam izvēli mazliet atlikt. Vrbūt dabūsim kādu atlaidi...

Par Saulkrastiem gan es stipri šaubos, jo visu pasākumu sadārdzinātu. Labāk tepat pie Rīgas.

Par datumiem vēl nav skaidrs. Varbūt 20 vai 21 ir mazliet par agru, lai savāktu vajadzīgo cilvēku skaitu. Ko sakat par Decembra pirmajām nedēļām ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.busas.lv/

Sveiki CS/gign cienītāji :) Maniju trafiku no gign.lv mājas lapas un gribēju noskaidrot aktivitātes iemeslu un uzgāju šo forumu :)

Redzu, ak gatavojaties vienam kārtīgam painta mačam. Tad varbūt uz reiz varētu atbildēt uz pāris jautājumiem saistībā ar peintbola spēli PK "Bušas".

1. Maniju argumentu, ka uz Saulkrastiem ir pārāk tālu - braucot no Juglas "Jugland" "PifPaf" ir par :10cm: tālāk :D

2. Redzēju, argumentu par cenām, ja "Jugland" un "PiPaf" starta komlekts ir 6 Ls un papildus 100 bumbiņas ir 2,5, tad "Bušas" Jums sniegs iespēju uzspēlēt pa 5 un 1,75 (noteikti būs lētāk, ņemot vērā, ka jābrauc 10 km tālāk :) )

Mums ir liels laukums, kas nav veidots no sakrautām riepām, uz spēles misijas būs interesantas ;) Privāto pasākumu organizēšanā mēs noteikti esam līderi.

P.S

Teddy laužas un saka, ka iespējams nespēlēšot, vajag veikt pressingu :D

Principā Teddy ir arī informēts aptuvnei, kas un kā, katrā ziņā www.busas.lv ir info un mans num: 26785909, Andris

post-27958-1289296832_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

šo spēli vēl neesmu uzspēlējis.. par cik šogad gign pārtiju izlaidu. uz šo gribētos ierasties.

kad būs skaidrāk zināms, kur un kad, arī es varēšu gala atbildi dot.

EDIT: busas izklausās pēc reāli ieinteresēta pacana! :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

:) Maniju trafiku no gign.lv mājas lapas un gribēju noskaidrot aktivitātes iemeslu un uzgāju šo forumu :)

Redzu, ak gatavojaties vienam kārtīgam painta mačam. Tad varbūt uz reiz varētu atbildēt uz pāris jautājumiem saistībā ar peintbola spēli PK "Bušas".

1. Maniju argumentu, ka uz Saulkrastiem ir pārāk tālu - braucot no Juglas "Jugland" "PifPaf" ir par :10cm: tālāk :D

2. Redzēju, argumentu par cenām, ja "Jugland" un "PiPaf" starta komlekts ir 6 Ls un papildus 100 bumbiņas ir 2,5, tad "Bušas" Jums sniegs iespēju uzspēlēt pa 5 un 1,75 (noteikti būs lētāk, ņemot vērā, ka jābrauc 10 km tālāk :) )

Mums ir liels laukums, kas nav veidots no sakrautām riepām, uz spēles misijas būs interesantas ;) Privāto pasākumu organizēšanā mēs noteikti esam līderi.

P.S

Teddy laužas un saka, ka iespējams nespēlēšot, vajag veikt pressingu :D

Principā Teddy ir arī informēts aptuvnei, kas un kā, katrā ziņā www.busas.lv ir info un mans num: 26785909, Andris

Pie visa iepriekšminēta piemirsu pateikt, ka spēles datumi 20, 21 būtu baigi jēdzīgie, jo pēc tam laiks tiešām paliks vēsāks! Pie šāda pasākuma organizēšanas piesakās viens cilvēks, kas taisa listi ar spēlētājiem (kas tiešām tiek ) un rezervē datumu pie manis, pasakot cik, kas un kapēc :):sparta:

Link to comment
Share on other sites

Ar organizatorisko nodarbošos es.

Es piedāvāju spēlēt Decembra sākumā. Vai nu sestdien, 4. decembrī vai arī nedēļu vēlāk- 11. decembrī. Man pašam būtu vienalga kurā no šiem datumiem.

Ja tu gribi piedalīties, dod ziņu, kurš datums patīk labāk.

Būtu ir svarīgi zināt, cik cilvēki piedalīsies, tāpēc visi, kas ņems līdz draugus, noteikti uzrakstiet cik un kādi...

Busas piedāvājums izskatās vilinošs. Pastāsti vairāk par spēlēm un misijām... Kādas "kartes" jums ir ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...