Jump to content
GIGN Forum

Treasure Hunt


AmE
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaut kādā brīnumainā kārtā, man jau ir 2 avčīmenti... Tas laikam no tā, ka tikko pievienoja arī poker night... Forši, moš beigās arī dabūšu kādu cepuri uz haļavu :D jo spēles netaisos pirkt, lai tiktu pie vājas iespējas vinnēt vēl kaut ko vairāk.

Link to comment
Share on other sites

A nevar iztikt ar RUSE demo, lai dabūt avčīmentu?

NO PURCHASE NECESSARY. Void where prohibited by law.

Eligibility: Entry open to any user holding a Steam account in good standing, with a Wish List containing at least ten (10) single game titles. No payment is required; a Steam account may be established without purchase. One of each kind of entry per user per 48-hour period, one treasure hunt win per user, and one Grand Prize win per user. Multiple entries/multiple Steam accounts will be disqualified. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible.

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu, kā var dabūt tos achivamentus. ķip spēlējot tās 3 spēles? bet, kas jādara taja pokerā, lai dabūtu? es nesaprotu :(

kāds negrib man nopirkt to chime? :D

ielogojos un sapratu, man 2 achivamenti ir neko nedarot :o

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

[fail teksts]

edit: lol, es laikam sapratu. Tas avatars nav no spēles ruse, bet gan vienkārši. Vienkārši viņi abi ir ķipa zem tās ruse spēles, tāpēc padomāju, ka tas arī ir no spēles. /facepalm for myself

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

http://img8.imageshack.us/img8/8287/manmetaasgljukijo.jpg

Nezinu kāpēc tā, bet nu man nav iebildumu.

Fail? Tev nekā tur nav izpildīta :DDDDDDD

Galvenais, ka tur uzrakstīt ka tikai 1 Objective izpildīts, bet nu, ja jau angļu valodu nemāk.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

:D vēl 3 un tad tf'ā kaut kāda sūdaina cepure XD

khe khem... 5 achievmenti līdz cepurei - apakšējais labais stūris - bounty hat 5 achievements

treasure hat 15 avhievements, hat of undeniable wealth and respect for 28 achievements.

P.S.

es neprotu lasīt, atvainojos... :D ne tā sapratu ļeņin!

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

cepure par 5 achiviem - 90px-Backpack_Bounty_Hat.png

cepure par 15 achiviem - 90px-Backpack_Treasure_Hat.png

Worn by: All

Slot: Head

Released: December 7, 2010 Patch

Availability: Promotional

Tradable: No

Giftable: Yes

Paintable: No

Nameable: Yes

Nasing spešal - bet jāsazīmē tā pa 5 achivi, jo 3 jau ir - + jāsagatavo gift warps .... kā tikko parādīsies, šķiet varēs pret kko foršu iemainīt.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

tās cepures izskatās respektabli tizli, bet nu nekas, vismaz interese papildīt ačīvmentus būs.

katrā ziņā, ja pirms tam es gribēju dabūt to 2o cepuri un pacensties dabūt ačīvmentus priekš viņas, tad tagad zinu, ka nav baigi vērts censties, galvenais dabūt 10 lai lielajā izlozē var piedalīties.

Link to comment
Share on other sites

katrā ziņā, ja pirms tam es gribēju dabūt to 2o cepuri un pacensties dabūt ačīvmentus priekš viņas, tad tagad zinu, ka nav baigi vērts censties, galvenais dabūt 10 lai lielajā izlozē var piedalīties.

same, bet es tomēr pieturos pie domas notirgot to 5 achivu cepuri....tāpat būs kas viņu gribēs - uv viss jaunais pašā sākumā maksā... tāpat kā bija ar saxon halle maskām....

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...