Jump to content
GIGN Forum

Ms Outlook


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Uzreiz moderātoriem palūgšu nepārvieto uz problēmu sadaļu, lai varāk cilvēki šeit ieskatītos.

Ir diezgan nepatīkama problēma ar MS Outlook uz win7.

Man iekš Outlook nāk visi darba e-maili, bet ir tāda problēma, ka no inbox mapes visu laiku zūd maili, kas ir vecāki par kādām 9 dienām. Es nevaru saprast kur viņi pazūd un ko izdarīt lai tā nebūtu.

Varbūt viņi kaut kur arhivējas un glabājas, bet nevaru saprast kur. Esmu meklējis googlē, bet bez rezultātiem, varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs.

Atkal sent mail mapē viss šancē kā nākās. Maili stāv sadalīti pa nedēļam/mēnešiem/older.

Link to comment
Share on other sites

Arhivēšanas štele ir izslēgta, un arī skatoties tanī folderī kur tipa vajadzētu visam arhivēties ir tukšums.

To dyversant ietekto figņu nevaru atrast kur jaieķeksē, visu esmu izgājis cauri.

Bļāviens besij ārā, katru dienu zūd svarīgi meili, bet tagad pāriet uz citu programu būtu diezgan neērti.

Ko varat pateikt par thunderbird? Man svarīgi lai būtu normāls kalendārs kur es varu ierakstīt tikšanās laiku, datumu, vietu, mērķi.

Link to comment
Share on other sites

l8eq86nrslh2w45e2zg_thumb.png

Tevis minētā proga izskatās pat ļoti smuka.

Viņa ir freeware?

Vai es varēšu visus kontaktus un mailus pārnest uz to prigu... vajadzētu jau vajadzēt pēc būtības!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Moš ir filtri ieslēgti, kas nerāda vairāk par 9 dienām vecus e-pastus?

Skat. šeit: atrodoties inbox mapē View > Current View > Customize Current View... > Filter

Edit: sorry, nepamanīju topic lock :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...