Jump to content
GIGN Forum

Gign Worms Armageddon Turnīrs


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Jau kādu laiku rukāju Worms Armageddon (Neviena cita worms versija šo nepārspēs.), un izdomāju kāpēc neuzrīkot turnīriņu arī GIGN spēlētāju lokā. Ja būs liela atsaucība, tāds pasāciens varēs notikta regulāri.

Kas būs vajadzīgs lai piedalītos turnīrā sekmīgi:

1. Spēle

http://newoutlaw.org/download.php?id=74467...don.iso.torrent (602.59 MB)

2.Vajadzēs atjauninājumu

ftp://ftp.team17.com/pub/t17/patches/pc/W...a_Installer.exe Ļoti vienkārši, palaid exe, next next, norādi kur tev atrodas spēle , next, done.

3. Nezinu vai tas ir izlabots, bet ir tāda lieta ka dažiem ieejot spēlē krāsas sapišās, tādā gadijumā spēli laid caur šo failu. (pārbaudiju uz win7, menu biski raustās, bet itkā spēles laikā viss ir kārtībā)

http://rapidshare.lv/wos/26081/worms.bat.html

4. Mods kurā spēlēsim. (kad hostē serveri, norādot grūtuma pakāpi)

http://rapidshare.lv/wos/26080/promode.wsc.html (Failu ieliec C:\Team17\Worms Armageddon\User\Schemes liec ieksa failu)

Kad visu esi uzstādījis dodies spēle un izveido komandu ar sav iemīļotu nosaukumu un wormiņu vārdiem.

Spēles formāts būs atkarīgs no cilvēku skaita un cilvēku viedokļa. Vai nu pēc izkrišanas principa vai grupu turnīrs.

Jau zinamās lietas:

1vs1

līdz 2 uzvarām.

Finālā līdz 4 uzvarām

20 sec viens gājiens!

Serveri hostēšu es, un būšu kā skatītājs, bet protams ne visas spēles, būs vajadzīgi palīgi, kas vēlas palīdzēt pm me.

Pieteikuma forma:

Skype:

Niks (multiplayera modā):

Komandas nosaukums (spēlē):

Noteikumi:

Jebkuru spēli nospēlēt līdz galam, un izspēlēt visas spēles.

Es domāju pašsaprotama lieta.

Kā spēlēt internetā?

(Starta menu) Kvadrāts kreisajā apakšējā stūrī>Kvadrāts labajā augšējā stūrī (pirms tam ievadi niku kas būs mutiplayera modā)>#AnythingGoes>Izveleis serveri vai hostē

Par balvām mēģināšu vienoties ar macho.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Pēc darba ja var tad piesakos!

Jānovelk nosākums man tās visas lietas un jāpaspēlē! Vai vispār man šitā patiks versija.man patika atceros uz Sony Playstation 2 Worms party ja šī būs apmēram tāda pati ar tādiem pašiem prikoliem tad var spēlēt, tikai ne 3D versija!!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

:( Nezini, kā to fixot?

Sīkāk pastāsti, visās wormiņu versijās? Šo esi mēģinājis...

Update video kartes draiverus

Nu tas ir atkarīgs kad kaut cik cilvēki savāksies, sliktākajā gadījumā, kaut vai tie paši 4 cilvēki sarunāsim kad izplosīties wormiņos. :thumbsup:

Datumi ja tiks izlikti tad noteikti tos varēs mainīt, uz sev vēlamo laiku.

P.S Kamēr visi tādi kūtri, vai tiešam nevelas izbaudīt OLD SCOOL spēlītes priekus?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

:DD

Būs standart ieroči + tavs superierocis (pec noteikta gājienu skaita varēs izmantot), kā arī divi Air attack (raketes un uguns un ari pec noteikta gajienu skaita atversies), bet kritīs max daudz kastītes(aba tipa) un aptieciņas. Tā kā vācot kastītes ir iespēja dabūt gan banānu gan citus super ieročus. ;)

+ Spēlēs ar max daudz wormiņiem.

EDIT: Un pieci ropiņi.

EDIT: Vispār iesaku uzlikt to manu promod un pašiem izmeiģināt, kas un kā!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

:( Protams, varu jau spēlēt uz 2. pc, bet tad nav tāda garantija, ka būšu, jo viņš nav mans :(

Es pat nevaru iedomāties kas tev varētu būt, nu vienīgais uz tā otra pc.

Piekrišana nav liela mēs esam kādi 6 te, var jau katrs ar katru izspēlēt un tā uzzināt labāko, vai visi seši piecus raundus nospēlēt, bet tad baigā gaļa būs...

Link to comment
Share on other sites

IRC jau sen esmu pametis uz neatgriešanos.

Ja kas esmu ar skype konferenci spēlējis worminus, nekadu problemu, visi uzliek ķieģeli un runā caur mic.

Tātad, es domāju varam palikt pie skype, tagad runājam datumu, kurā vakarā varētu savākties visi, cik mēs te, 4?, pabliezt wormiņus, es host.

man priekšlikums, šo svētdien, proti 19 decembrī ap 21.00 sākam un kādas 2 h rukājam. :)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...