Jump to content
GIGN Forum

Alus Cienītājiem


cash^
 Share

Recommended Posts

Atsvaidzinu topiku. Drīz būšot daudz jaunas alus šķirnes klāt. Izmantošu izdevību arī, lai palielītos, ka veikals pieder vienam no maniem labākajiem draugiem.

Varbūt ir kāds favorīt alus no tā veikala? Pats esmu tik pāris šķirnes izmēģinājis, bet nosaukumus neatceros. :)

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pats pāris dienas atpakaļ biju tajā bodē. Strādā tur tādi sakarīgi čaļi, varēja arī kaut ko ieteikt pēc manām vēlmēm. Notestēju kādas 10 šķirnes, daži bija pat ļoti ok. Šie gan teica, ka drīzumā cenas varētu celties par kādiem 10 santīmiem, bet es tur noteikti vēl bieži iegriezīšos.

Link to comment
Share on other sites

Angļu Discovery (laikam tā) gaišais ir pilnīga čerņa, neiesaku. Vāciem Landbeer (divas līdzīgas pudeles, viens bija kaut kāds landbeer, otrs arī beer, tikai ne land :D ) tādi ņammīgi sanākuši, beļģu mazā 0,33 pudelīte (gaišais, dīvaina pudele, nosaukumu neatceros) garšoja dīvaini, bet labi. Skotu eils ir manta, pamēģināju, riktīgi iepatikās- maigs, nav debīlu pēcgaršu. Līdz tumšajiem neesmu vēl ticis.

Still, pagaidām neesmu atradis neko, kas būtu labāks par Brāli.

P.S.

Tas veicis ir reāli kruts- 1. vai 2. janvārī tur ievēlāmies 40 minūtes pēc darba laika beigām, bet viss bumbās- čalis attaisīja durvis, apkalpoja + pārdevēji tur ir zinoši, nav nekādi tirliņi, kas šampi dzer brīvajā laikā..

Link to comment
Share on other sites

Man vislabāk patīk izlejamais Valmiermuižas alus - nav labāka par šo.

Užavas ir srazu nākamais aiz Valmiermuižas, bet tomēr otrais.

Madonas izlejamais ir garšīgs, bet nu ne vairāk par 0.5L-1L, jo nenormāli salds.

Par ārzemju aliem grūti teikt - maz esmu dzēris un daudz nedzeršu, jo no ~20 aliņiem ko esmu lietojis neviens nav bijis tāds, kur ap sirdi paliek labi, visa pasaule sadodās rokās, Tu visus mīli un būtu gatavs iet un pirkt tieši to vēlreiz.

P.S. PĒRC LATVIJAS PRECI! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.kvas.lv/lv/jaunumi/

Jauns ILGEZEEM veikals

Rīgā atvērts jau ceturtais ILGEZEEM veikals, Brīvības gatvē 348. Arī šajā veikalā iespējams iegādāties nefiltrētu un nepasterizētu Iļģuciema kvasu un alu pa zemākām cenām.

Laipni aicināti!

Tur var nopirkt pa 2ls izlejamo, nefiltrēto aliņu (i gaišo i tumšo) 2 litri. man jau garšo. iesaku pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...